Mänguautomaat Fairy Queen Deluxe jutustab lugu, kuidas saada Fairy Queen Deluxe mänguautomaadi aaret ja armas muinasjutuline kujundus aitab kaasa hasartmängude mängimisele.

Müstika ja maagia on inimkonda köitnud juba ammustest aegadest alates. Inimesed on alati uskunud millessegi, olgu see siis haldjas või kurat. Lapsena on igaüks unistanud sellest, et rändab läbi maagilise metsa ja õpib tundma selle haldjatest elanikke. Tänu mänguautomaadile Queen of Fairies Deluxe on see võimalik. Nüüd on sul võimalus kohtuda haldjate kuningannaga, kes paneb sind proovile oma teemade ja metsa maagia abil. Ja juhul, kui läbite kõik katsed, premeerib ta teid suurte rikkustega.

Novomatic’i arendajad on seekord ennast ületanud. Nad on loonud suurepärase graafika ja muusikaga suurepärase mänguautomaadi. Trummid võivad kohata palju erinevaid imesid. Teel saad kohtuda erinevate metsaelanikega, näiteks haldja ja haldjasubjektiga. Siin saad koguda elusaid seeni, mis on ka üsna hästi laulvad. Ja muidugi näitab sulle teed võlumetsa sügavustes peidus olevate tohutute rikkuste juurde metsa perenaine ise, tema majesteet haldjakuninganna.

Kuidas mängida Fairy Queen Deluxe mänguautomaati

Pesa toimimine on väga lihtne. Täiendavate klahvide ja funktsioonide puudumine muudab selle ideaalseks algajale mängijale. Mänguekraan koosneb 5 armsast pöörlevast rullikust, millel on 15 sümbolit. Võiduliinide arv on siin 10. Seda arvu saab muuta sõltuvalt mängija soovist ja võimekusest.

Esmaklassilise alguse jaoks on ühe keerutuse jaoks olemas klahv Start. Pärast iga sellist kerimist kutsutakse teid eduka kombinatsiooni korral riskimängu mängima. Kui te ei soovi riskida ja muuta panust või liinide arvu, siis võite julgelt vajutada automaatse mängimise klahvi. Sellega toimuvad keerutused automaatselt ja võidukrediitide summa läheb kohe kasutajale.

Panus iga rea kohta ja liinide arv ise, seadke + ja – nupud konkreetse akna lähedal. Kõrgeim panus rea kohta on 100 krediiti. Kasutage nuppu Abi, et avada aken, kus on täielik tabel iga kombinatsiooni väljamaksete koefitsientide kohta ja üksikasjalikud mängureeglid.

Võidu maagilised sümbolid

Fairy Queen Deluxe mänguautomaat on varustatud mitmete sümbolitega, sealhulgas erifunktsioonidega. Lihtsad sümbolid on jagatud kahte rühma:

  • Millised virnastavad kombinatsioone, mis algavad kahest sümbolist;
  • Millised virnastavad kombinatsioonid alates kolmest sümbolist.

Igal kombinatsioonil ja igal sümbolil on oma väljamaksete suhe. Selle kohta saate rohkem lugeda, kui klõpsate slotis nupule Help (abi). Kõik erisümbolid (ja neid on kaks) liidavad ka edukaid kombinatsioone, alustades kahest samaliigilisest sümbolist.

Lisaks erisümbolitele kuuluvad esimesse sümbolite gruppi ka haldjalõvi ja haldjapoiss, mille kordajad on x5, x25, x125 ja x750, ning kaart 9 ja 10, mille kordajad on x2, x5, x25 ja x100.

Teine rühm koosneb kõigist teistest sümbolitest. Nende hulka kuuluvad Magic Dragon, mis suurendab võite 20, 100 ja 400 korda; Magic Mushrooms ja Bells, mille kordajad on x15, x75 ja x250; King ja Ace kaardid, mis võivad suurendada võite 10, 50 ja 125 korda ning lõpuks Jack ja Queen of Cards, mille kordajad on 5, 25, 100.

Mänguautomaadi Fairy Queen Deluxe erimärkide hulka kuuluvad wild ja scatter-sümbolid. Wild-sümboli koha võttis muidugi haldjakuninganna ise, kes tänu oma maagiale ja ilule võib hõlpsasti asendada iga ebaõnnestunud sümboli mängus. See tähendab, et ta on võimeline muutma kaotatud kombinatsiooni võidukaks ja premeerima mängijat suurte rikkustega. Keijukuningannal on kõige suuremad võiduvõimalused ja kui kombinatsioon koosneb 5 wild-sümbolist, suureneb sinu võit 9000 korda, mis on terve varandus.

Scatter- ehk laialivalguva sümboli roll on võlumetsa jälg, mis viib tõeliselt rikkusteni. See sümbol on hea, sest tema kombinatsioonid ei sõltu liinidest. Piisab, kui ekraanile ilmub vähemalt kaks scatterit ükskõik millises mänguvälja osas – see on juba võidukombinatsioon.

Vähemalt kolme scatteri rullimisel käivitub lisaks võidukombinatsioonile mänguautomaadis Queen of the Fairies Deluxe ka tasuta boonusmäng koos tasuta keerutustega. See on kasiino kulul toimuv mäng, mille käigus toimub käive ja juhuslik haldja boonussümbol. Ja kui selle boonusmängu ajal veerevad veel vähemalt 3 scatterit, siis lisandub ülejäänud keerutustele veel 10 spinni. Pööra rullikuid väga pikalt ja iga tasuta spinn toob kasumit.

The Fairy Queen Deluxe mänguautomaadi riskimäng

Pärast iga edukalt moodustatud kombinatsiooni slot Fairy Queen Deluxe pakub õnnesoovijaid proovida oma õnne ja intuitsiooni riskimängus, et oma võidud kahekordistada. Kõik, mida professionaalil on vaja, on ära arvata peidetud kaardi värv. Ja kui õnne on sinu poolel, kahekordistub sinu võit ja sa saad võimaluse oma võidud uuesti suurendada. Kuid ära hakka liialdama, sest kui sa ei oska ära arvata – kõik sinu võidud lähevad põlema ja sa ei saa auhindu.

Mänguautomaat Fairy Queen Deluxe äratab ellu tüki muinasjutte ja soliidsed boonused muudavad selle muinasjutu võidu reaalsuseks.