Double Joker Poker kutsub õnnelikku reisijat hasartmängude ja võitnud boonuste maailma, videopokkeriga Double Joker Poker pilu näol saavad unistused uuest masinast teoks.

double-Joker-Poker

Soovides kombineerida ühes mängumasinas pokkeri kombinatsioone ja tavapäraste slotide mehaanikat, on Playtechi arendajad loonud ainulaadse mänguautomaadi Double Joker Poker.

Ühekäeline bandiit nagu algajad, kes esimest korda ületanud joone hasartmängude ja kogenud mängurid, kes ei ole esimene aasta otsivad virtuaalne slot kõrge tõenäosusega väljamakse ja helde preemiad. Meeldiv välimus, lihtne juhtimine ja tuttav reeglistik võimaldab teil hõlpsasti meisterdada mängu online emulaatoril.

Kuidas mängida Double Joker pokkerit

Virtuaalsesse ruumi on toodud uus põnev ja hasartmängutüüpi mänguautomaat, mis lisab üldist mängudünaamikat ja mitmekesisust. Videopokker on uus voor ühekäeliste bandiitide klassikalistest variatsioonidest, mis pakub kasutajatele huvitavat mängupilti, samuti võimalust saada väärtuslikku kogemust mängides online gaminatori Double Joker Poker tasuta versiooni, ilma esimese deposiidi tegemiseta ja ilma registreerimata.

Laialt levinud masin virtuaalsetes kasiinodes ja hasartmänguasutustes tänu reeglite õppimise lihtsusele. Kõik võidud põhinevad siin pokkerikombinatsioonide konstrueerimisel, kus antud juhul on madalaim kombinatsioon kaks paari ja õnne korral on mängija jaoks jackpotiks Royal Flush’is kogutud kaartide komplekt, ilma erimärkide nagu Joker osaluseta.

Kasutajaliides ja juhtimisseadmed

Double Joker Poker’i virtuaalsesse tellingusse sisenedes näevad mängijad enda ees värvilist virtuaalset pesa, mis asub mängusektori keskel ja mille sees on 5 kaarti. Selle kohal on infopaneel, mis näitab väljamaksete suurust ja saadaolevaid kombinatsioonikomplekte.

Sõltuvalt arvesse võetud panuse suurusest muutub väljamakse suurus mänguautomaadi mängimisel proportsionaalselt. Vasakul keskel on panuste ja võitude näitajad, mis näitavad pööramiseks vajalike krediitide arvu ja võidusummat pärast kombinatsiooni saamist.

Kaartide all näevad kasutajad juhtplokki, millel on hulk vastavaid klahve ja nuppe, millega kasutaja saab mängu juhtida. Nii on sellel paneelil järgmised nupud:

  • 5 “Hold” nuppu, mis vastutavad kaartide lukustamise ja hoidmise eest, kui neid uuesti pööratakse;
  • “Bet One” võimaldab määrata panuse suurust minimaalsete sammude kaupa;
  • “Bet Max” seab maksimaalse võimaliku panuse iga kaardivahetuse vooru jaoks;
  • “Cash Out” võimaldab teil võtta oma võidud ja kinnitada ühe olemasolevatest tegevustest;
  • “Deal” kinnitab tegevuse ja alustab uut kaardikätt;

Sõltuvalt emulaatori versioonist on võimalus laiendada mängimist täisekraanile või vaigistada heli. Mänguplatsil on mitu varianti, mille hulgas tasub ära märkida vene lokaliseerimisega versiooni, kus kõik menüüd, lobby ja juhtimispunktid on tõlgitud vene keelde.

Mängu Double Joker Poker reeglid ja põhijooned

Double Joker Poker mänguautomaadi põhijooneks on nimest lähtuvalt kahe jokeri olemasolu. Erilised kaardid naljakate naljandite kujul on universaalsed Wild-sümbolid. Nad võivad asendada mis tahes vajalikku kaarti ja kombinatsiooni elementi, sobitades seeläbi orgaaniliselt mängu.

Need sümbolid võimaldavad mängijatel kokku panna rohkem kombinatsioonide variatsioone, mis mängimise käigus heldelt tasutakse. Kuid tasub ka meeles pidada, et kallimad ja väärtuslikumad kombinatsioonid tuleb koostada ilma Jokerita, mis on nende osa. Täpsemad andmed antud kombinatsioonide ja väljamaksete summade kohta leiate masina ülaosas olevalt infopaneelilt.

Kogu mäng on üles ehitatud 54 nominaallehest koosneva kaardipaki ümber. Seal on 52 tavalist kaarti pluss kaks jokkerit. Kogu mäng on jagatud kaheks etapiks: esimene vahetus, mille järel süsteem lukustab kaardivariandid automaatselt, ja teine vahetus, mille järel moodustub lõplik kombinatsioon. Väärib märkimist, et korduvvahetuse eest ei nõuta kasutajalt krediiti. Kasutaja saab kaardilukku vahetada, vajutades kordamööda nuppe “Hold”.

Mängides online, ärge unustage tasuta versiooni gaminator. Sellisel juhul saab mängija ainulaadse ja väärtusliku kogemuse, saab arendada oma strateegiaid ja meetodeid mängu läbiviimiseks ning tutvuda paremini mänguga. Mängides tasuta, saate säästa märkimisväärse summa raha ilma banaalseid vigu algajate, sest kaotada tingimisi krediiti ei ole nii kurb kui oma raha.

Lõplikud üksikasjad Double Joker Poker pesa kohta

Double Joker Poker toob tandemi klassikalise video slotid ja mehaanika ehitamise kombinatsioone kaardipokkeri hasartmängukultuuri. Kõik see on orgaaniliselt lahjendatud kahe erilise sümboliga “rõõmsamehe” kujul, mis võib anda oma omanikele mängu lõpus palju raha.