Mermaids Pearl mänguautomaat sukeldub sind Neptuuni lummavasse maailma, kus merepõhjas varitseb Mermaid Pearl slot, mis rõõmustab sind võitnud boonustega.

Meri on juba ammu meelitanud inimesi oma saladuste ja selle põhjatutesse sügavustesse peidetud lugematuid aardeid. Vaid vähesed vaprad inimesed suudavad lahti harutada kõik merepõhja peidetud saladused ja saladused. Kui hakkad mängima mänguautomaati Pearl Mermaid internetis, saad sukelduda ookeani põhja ja püüda leida seal peidetud aardeid.

See imeline mänguautomaat kuulub veealuse teemaga tehtud mängude žanrisse ning on juba saavutanud populaarsuse ja armastuse hasartmängufännide seas tänu oma säravale graafikale ja lihtsale toimimisele.

Kas sulle ei meeldiks sukelduda ookeani sügavustesse, kohtuda selle sõbralike elanikega ja mis kõige tähtsam, saada võimalus leida sinna peidetud ehteid ja kulda? Mänguautomaat Mermaids Pearl ja aitab teil tunda end tõelise seiklejana ja lugematuid veealuseid aardeid.

Kuidas mängida Mermaids Pearl mänguautomaati

Seda mänguautomaati saab mängida internetis tasuta ja sa ei pea isegi registreerimisprotsessi läbima. Kui soovid mängida ilma riskita, on Little Mermaid slotil spetsiaalne režiim, mis on mõeldud mängijatele harjutamiseks.

Kuid see mängimine ei lisa sulle paraku pärisraha, nii et need mängijad, kes on harjunud võitma ja riskeerima, eelistavad mängida pärisraha eest. Loomulikult on mängurežiimi valik sinu enda otsustada. Sa võid mängida mänguautomaati vaikselt, võttes aega, ja sa võid võtta riski ja saada oma rikkaliku, hästi teenitud tasu!

Mänguautomaadi Mermaids Pearl peamised omadused

Mänguautomaat Mermaid on korraldatud väga lihtsalt, selle juhtimine on väga mugav. Mängus on viis rullikut ja üheksa võiduliini, aktiivsete liinide arvu saad ise valida.

Mängurullid rõõmustavad silmi oma erksate ja värviliste värvidega ning veidrate õhumullidega, mis tõusevad merepõhjast üles, tõstes kohe tuju.

Kõik Mermaids Pearl mänguautomaadi sümbolid on veidralt joonistatud ookeaniloomad, kes näivad sulle sügavast merepõhjast naeratama. See kollane merihobune, naljakas siilikala, kilpkonn, naljakad soomuskalad, piraatlik kirst täis juveele. Peategelane on kaunis Väike Merineitsi, kuid seal on ka tuttavad kaardisümbolid.

Kui oled lugenud väljamaksetabelit, näed, et mängus on palju võidukombinatsioone. Sinu peamine eesmärk on püüda koguda ühel või mitmel mänguliinil korraga mitu sama sümbolit.

Värvilised, rõõmsameelsed kalad ja kollased merihobused võivad suurendada sinu panust kuni 250 ühiku võrra. Mullikalad tõstavad sinu panust 400 korda ja kui saad austri või kilpkonna, suureneb sinu panus koguni 750 korda.

Mängu wild-sümboliks on muidugi salapärane ja ilus Väike Merineitsi. Kui sa naeratad ja kukub vaid viis sümbolit koos kauni merineitsi kalliskiviga käes, siis suureneb sinu panus kohe 9000 korda.

Merineitsi võib asendada peaaegu kõiki mängusümboleid, välja arvatud piraadikirstu. Isegi kui merineitsi ei osale kombinatsiooni moodustamisel, mis peaks sulle võidu tooma, kui ta on sellel mängujoonel – siis on õnn sinu poolel ja su kapitali summa kohe kahekordistub.

Riskimäng Mermaids Pearl’is

Iga aardekütt armastab riskida ja mängijad, kes naudivad veealuse maailma avastamist, ei ole reegli suhtes erandiks. Mermaids Pearl’i slotis on mängijatel ainulaadne võimalus oma võidud kahekordistada ja mõnel juhul, kui neil on õnne, saad riskida ja oma võidud veelgi mitmekordistada.

Riskimängus tuleb sul vaid proovida valida, millise värvi kaart on suletud. Kui õnn on sinu kasuks, kahekordistub sinu võit, kuid pea meeles, et kui sa riskimängus ebaõnnestud, kaotad kogu oma raha.

Boonusmäng

Mermaids Pearl pakub boonusmängu 15 tasuta keerutusega, kuid seda saad mängida alles siis, kui oled saanud kolm või rohkem piraatidest kirstu.

Kirst on mängus scatter-sümbol, sest see toob võidu sõltumata sellest, millisele võiduliinile see paigutatakse. Kõik võidud suurenevad veel 3 spinneri võrra ja kui saad boonusmängu ajal veel kolm scatterit, võid oma võite suurendada.

Tänu unikaalsele sümbolite süsteemile toob mängumasinas Mermaid protsess sulle palju positiivseid emotsioone. Piraatide aardekirstud võivad ilmuda võiduliinidele, kuid sageli ei ole neil rohkem kui kaks sümbolit korraga ja need kombinatsioonid ei too suurt kasumit.

Kui te veeretatud paar kirstud hajutatud slot Mermaids Pearl, nad võivad anda mängu boonus ainult kaks kuni üks, ja isegi kolm sümbolit kirstu ka ei too palju kasu, kuid annab teile reaalne võimalus laiendada boonus mängu, mis ei saa jätta rahuldada fännid hasartmängude.