Mänguautomaat Secret Forest viib teid reisile läbi peidetud salajase metsa, kus haldjad, tondid ja teised Secret Forest mänguautomaadi elanikud premeerivad õnnelikku mängijat heldete kingitustega.

Mänguautomaat Secret Forest kutsub sind unustamatule reisile, mis on täis ohjeldamatut adrenaliini ja ekstravagantset põnevust. Mänguautomaat Secret Forest kutsub sind unustamatule reisile, mis on täis ohjeldamatut adrenaliini ja ekstravagantset meeleolu.

Kena visuaalne kujundus virtuaalsete teenindusautomaatide Saladuslik mets, kombineerituna huvitava disainiga, loob imelise atmosfääri mängimiseks. Teemalugu avab elu salapärases metsas, mille avarusi asustavad muinasjutulised olendid. Seltsis gnoomid, lummav haldjad, ükssarvikud ja rääkivad puud reis läbi hasartmängude maailma on väga uus ja ootamatuid värve, ja vääriline tasu julguse eest on helde väljamakseid.

Kuidas mängida Secret Forest mänguautomaati

Muinasjutulised seiklused on saadaval nii demorežiimis, kasutades virtuaalset valuutat panustamiseks, kui ka pärisraha eest. Iga külastaja määrab ise, millise riski ta soovib võtta. Kui valik tehakse rullide tasuta keerutamise kasuks, kantakse hoiukontole automaatselt 1000 krediiti.

Mänguautomaadis Secret Forest on esitatud üheksa võiduliini, kuid aktiivsete arvu saab reguleerida. Igal neist saab teha panuse 1 kuni 100 krediiti. Mündiklahvi abil saad määrata soovitud mündiarvu ühe krediidi kohta vahemikus 0,5 kuni 2.

Reisijad saavad valida ühe esitatud mängurežiimi variantidest: pidev ja ühekordne. Esimene valik käivitub automaatse käivituse vajutamisel, selle funktsiooniks on rullide automaatne pöörlemine, kuni hoiukontol on raha otsas. Selle peatamiseks tuleb uuesti klahvi vajutada. Selle režiimi ainus puudus on võimaluste puudumine proovida oma õnne riskimängus, kuna see ei ole saadaval. Alustage ühekordset režiimi vajutades start, õnnelikud kombinatsioonid moodustuvad paremalt vasakule.

Secret Forest mänguautomaadi reeglid

Kahtlemata eelis, mida igaüks märkab, alustades mänguautomaati Secret Forest, on uskumatult lihtne ja visuaalselt meeldiv kasutajaliides. Mänguvälja allosas asub juhtpaneel, mille abil saate hõlpsasti määrata oma eelistusi ja eelistusi. Virtuaalne mänguautomaat Mysterious Forest on Novomatic’i mängutarkvara tüüpiline esindaja. Viiel rullikul on üheksa võiduliini, mille arv on sinu äranägemise järgi aktiveeritav.

Panused on lubatud vahemikus 1 kuni 100 krediiti aktiivse rea kohta. Maksimaalne panus ei tohi siiski ületada 900 krediiti. Kui kõik liinid on aktiveeritud ja mängu mängitakse maksimaalsete panustega, siis suurenevad võimalused jackpoti saamiseks märkimisväärselt. Mysterious Forest slot on valmistanud oma külastajatele palju meeldivaid üllatusi, reis läbi selle avaruste on täis ettearvamatust ja ainulaadset põnevuse eufooriat. Lisaks tavapärastele piltidele virtuaalses slotis pakub erilisi sümboleid, mis aitavad luua õnneliku kombinatsiooni.

Salajased sümbolid ja salapärased koefitsiendid

Iga reisija saab heldelt tasu, kui tal on õnne kohtuda lummava metsanümfiga. Piisab, kui koguda mänguväljale kaks tema portreega sümbolit, et mitmekordistada tasu summa 10 korda. Vastavalt 3, 4 ja 5 tähemärki toovad koefitsiente 250, 2500 ja 9000. Metsanümf võib asendada mis tahes puuduvat elementi, moodustades võidukombinatsiooni, ainus erand on salajase metsa ikoon. Kogutud kombinatsiooni võidud kahekordistuvad automaatselt. Mets on scatter-sümbol, see suurendab võidusummat proportsionaalselt aktiivsete liinide arvu ja panuste summaga. Kui õnnestub koguda kolm või rohkem ikooni, käivituvad tasuta spinnid.

Boonused ja auhinnaringid

Mänguautomaat Secret Forest peidab endas palju toredaid boonuseid ja riskimängu, mis aitavad hetkega mitmekordistada mitte ainult tasu adrenaliini, vaid ka auhindade summat. Riskimängu peamine eesmärk on ära arvata ekraanile ilmuva mängukaardi värvus. See muutub kättesaadavaks pärast iga kogutud kombinatsiooni. Samuti pakub tasuta keerutusi, nende arv määratakse sõltuvalt scatter-sümbolite asukohast mänguväljal.

Mänguautomaat Secret Forest aitab kõik elumured kõrvale jätta ja lõbusalt reisida läbi põnevuse maailma. Suurepärane meeleolu ja fantastilised emotsioonid on lahutamatu osa helgest puhkusest.