Mänguautomaat Always Hot murrab kõigi lemmikemulaatorite vormi.

Austria mängufirma on taas kord rõõmustanud mängijaid põneva ja kaasaegse Olweiss Hot mänguautomaadi väljaandmisega, mis esindab klassikalise online kasiino slotimängu žanri, lisades mõned täiendused. Mänguautomaati iseloomustab kuum põnevus. Mängu suurejooneline kujundus ja mängude heli saatel on mängijatele kindlasti meelepärane.

Always Hot mänguautomaat on kaunistatud rangelt klassikalistes värvides, on must ja valge. Mänguvälja taust on tehtud tumedas värvitoonis ja seal asuvad heledad ikoonid, millel on palju puuvilju. Mängu ajal asendavad rullid tumedat värviskeemi valge värviga. Graafilise disaini tase on kõrge, kuna kõik nüansid on detailselt läbi mõeldud. Disain on ka üldise idee aluseks.

Kuidas mängida Always Hot mänguautomaati

Nagu enamikul klassikalistel slotimängudel, on ka sellel masinal 3 rullikut ja 5 võiduliini. Mänguautomaadil Always Hot on 9 mängusümbolit. Võidukombinatsiooni kogumiseks on vaja vaid näha mänguväljal kolme ühesugust sümbolit. Võidukombinatsioone saab lugeda nii horisontaalselt kui ka vertikaalselt.

Selleks, et alustada rulli keerutamist, pead tegema panuse vahemikus 5 kuni 500 krediiti. Panuse suuruse saab valida, vajutades Bet-klahvi. Bet Max klahviga tõstetakse panus maksimaalseks. Edu mängus sõltub eelkõige oskusest õigeaegselt alandada või tõsta määra.

Ühe pöörde käivitamine toimub klõpsates nupule Start. Automaatne käivitamine slotis, vajutades nuppu Automatic Start, mis käivitab mängu rullide pideva pöörlemise. Üks märki klahvidest on Info, mis annab teavet võidukoefitsientide kohta.

Üksikute tähemärkide kokkulangevus toob õnne teatud summa krediiti. Valitseb mänguautomaadi Alati Hot sümbolite olemasolu graafiline kujutamine klassikalise puuvilja, võtta nende populaarsust mängude tööstuse eelmise sajandi.

Sümbolid, mis kujutavad sidrunit, ploomi, apelsini ja kirsi, kombineerituna võidukombinatsiooniks annavad lemmik õnn 4000 krediiti. Sellised sümbolid nagu arbuus, viinamarjad ja kellad teevad mängijast suurema nimiväärtuse omaniku – vastavalt 10000, 8000 ja 8000. Kolmekordne tähtede rida lubab mängijale suurt väljamakset – 20 000 krediiti. Ja mis kõige tähtsam, võite tabada jackpoti, kogudes kolme seitsmese kombinatsiooni. Tavapärased wild-sümbolid ja erimärkide olemasolu puuduvad.

Sellel slotil on helge erinevus tavapärastest vastastest. Erinevus seisneb boonusvoorude puudumises, kuid riskimäng, mis võimaldab teil oma eelarve kahekordistada, on endiselt olemas.

Riskimäng

Mänguautomaat Always Hot võimaldab kasutajal osaleda riskimängus, mis võimaldab neil suurendada oma võite. Kahtlemata on see asjaolu suur pluss. Mängureeglid on standardsed. Riskimängu käivitamine on üsna lihtne, tuleb vaid klõpsata ühel värvilisel nupul.

Kuid pidage meeles, et te ei saa mitte ainult rahaliselt rikastuda, vaid võite ka teenitud raha kaotada. Riskimängu olemus on lihtne – sa pead ära arvama peidetud kaardi värvi. Kui arvamine on hea, kahekordistub võit; kui arvamine on halb, väheneb võit nullini. Collect-klahviga saab mängija võtta kogu voorus võidetud raha ja jätkata klassikalist mängu.

Allways Hot mänguautomaadi demorežiim

Selleks, et mängija saaks selle masina mängus esmaseid oskusi omandada, antakse talle võimalus proovida mängida tasuta ja ilma registreerimiseta. Pärast mängu põhireeglite tundmaõppimist võib edasi minna registreerimisele ja muidugi ka mängimisele ise.

Mängides mänguautomaadi demoversiooni Always Hot, saab mängur ainult virtuaalset raha, kuid see annab hindamatu kogemuse, mis kindlasti aitab teise rahaautomaadi valimisel.

Mänguautomaat Always Hot eristub teistest klassikalistest slotidest oma kõrge tarkvara taseme poolest, mis muudab mängu lihtsaks ja lõdvestavaks. Mänguautomaadi disain ja helid panevad mängija tundma end tõelise orhideemeistrina.

Vali ainulaadne Allways Hot slot ja püstita uusi rekordeid, tugevdades mitte ainult oma rahalist heaolu, vaid ka oma moraalset rahulolu. Always Hot mänguautomaat on loodud spetsiaalselt neile, kes hindavad mängus peituvat pinget ja põnevust!