Pharaons Gold 3 mänguautomaat loob maagilise Egiptuse atmosfääri, sest Pharaoh’s Gold 3 slot on kahtlemata tõestatud slotisarja tõeline pärija.

pharaons-gold-3-slot

Egiptuse iidne maailm on alati meelitanud inimesi oma salapära ja salapärasusega. Muistsete vaaraode aarded ja võimsad püramiidid lubavad õnne ainult neile, kes on piisavalt vaprad, et näidata üles maksimaalset julgust ja vaprust. Kuid risk on seda väärt, sest palju kulda ja juveele, välja arvatud iidsetes püramiidides, ei ole kuskil mujal maailmas. Lugematud rikkused võimsad valitsejad Niiluse oru on inspireerinud arendajad mänguautomaadid luua uus emulaator slot.

Mänguautomaat Pharaoh’s Gold 3 – vääriline jätk oma sama edukale eelkäijale. Need mängijad, kes on õnnelikud varasemate versioonide online mängu, kindlasti hindavad uut slot Pharaohs Gold 3.

Sümbolid on muutunud veelgi värvilisemaks, eredamaks ja realistlikumaks ning nende täiustatud animatsioon ei jäta ükskõikseks ka kõige nõudlikumat iidsete püramiidide uurijat. Võimalus koguda Egiptuse iidsete valitsejate lugematuid aardeid on muutunud veelgi suuremaks kui mängu eelmistes versioonides ning ainulaadne graafika võimaldab teil täielikult sukelduda iidse Egiptuse ainulaadsesse atmosfääri.

Kuidas mängida Pharaons Gold 3 mänguautomaati

Selleks, et õnn naerataks vapratele seiklejatele, peavad nad siiralt uskuma oma tugevusse ja mitte jätma oma võimalust kasutamata. See emulaator sobib suurepäraselt neile mängijatele, kellele meeldib vana Egiptuse salapärane ja salapärane maailm.

Uuendatud slot Pharaoh 3 koosneb samuti 9 võiduliinist ja 5 rullikust, mis on keerukalt stiliseeritud nagu antiikajal kirjutamiseks kasutatud pärgamendirullid.

Pharaons Gold 3 peamine wild on endiselt vaarao kuldne mask. Kui see satub võiduliinile vähemalt viis korda, suureneb panus õnne kohe 9000 korda! Veelgi enam, kuldne mask võib asendada mitmeid teisi sümboleid, tõstes samaaegselt nende võidusummat kaks korda!

Scatter-sümboliks, nagu vanematel versioonidel vaaraode kuld, on endiselt Ra kõikenägev silm, kuid nüüd näeb ta veelgi salapärasem välja. Kui mängija veeretab kolm sellist sümbolit ükskõik millisele viiest mängutrummist, saab ta ainulaadse võimaluse proovida oma õnne koguni 15 korda tasuta, ja kui ta võidab, suureneb summa kohe kolmekordselt. Kui viis scatterit järjest satuvad võiduliinile, tõuseb panustatud summa kohe 500-kordseks!

Ülejäänud sümbolid mänguautomaadi Pharaoh’s Gold 3 sfinksi ja püramiidide uuendatud versioonis slot ka näevad värvilisemad ja meeldivamad silmale, ja kui nad kukuvad välja üks kord viis korda järjest, kasvab määr kohe 750 korda.

Uuendatud versioonis ilmunud uus sümbol on röövlik ja salapärane madu. Kui võiduliinil, mis on seatud nende sümbolite võitmiseks, kukub vähemalt viis sellist madu, siis suureneb mängu panus kohe 400 korda.

Ülejäänud mängusümbolid – kaunis väärikas Egiptuse kass ja iidne skarabeuse mardikas tulid mängu samuti varasemast versioonist, kuid nüüd näevad nad veelgi salapärasemad välja. Kui korraga tõmmatakse rohkem kui üks skarabeus või kass, siis suureneb panus, nagu varemgi, 250 ühiku võrra.

Ülejäänud kaartidel on samad koefitsiendid ning nende värvid on veelgi eredamad ja pilkupüüdvamad.

Riskimäng

Pharaoh III slotis, nagu ka teistes emulaatorites, on muidugi olemas riskimäng, millega saate oma võidud kahekordistada. Selles, nagu ka varem, tuleb sul vaid õigesti ära arvata valitud kaardi värv. Kui õnn näitab sulle selle asukohta, suureneb võidusumma kohe poole võrra. Kuid pea meeles, et kui sa ei oska arvata, kaotad kogu oma võidu.

Boonused slotis Pharaoh’s Gold 3

Mänguautomaadil Pharaons Gold 3 on samuti mõned tasuta keerutused, nagu ka eelmistes mängudes, ja kokku 15. Kui spinni ajal langeb just kolm kõiketeadva jumala Ra silma, saad võtta võimaluse ja mängida boonusmängu, mille käigus on kõik võimalused suurendada oma võidud veel kolm korda.

Kui su õnn saab otsa ja sa saad boonusmängus taas kolm scatterit, saad lisaks allesjäänud tasuta spinnidele veel 15 boonusvooru.

Kuidas on kõige parem mängida?

Golden Pharaohs III masinaga saad võita ilma raha kulutamata, kuid põnevusega harjunud mängijad on ilmselt huvitatud sellest, et proovida võidu saamiseks teha pärisraha panuseid. See muudab teie emotsioonid ja muljed mänguautomaadi mängust veelgi elavamaks ja unustamatumaks ning võimaldab teil sellest ka tõelist kasu saada.

Kasutage Pharaons Gold 3 slot kindlasti kõik hasartmängusõbrad, sest mängimine on väga lihtne, põnev ja huvitav, ja kui proovite mängida pärisraha, isegi kasumlik.