Book of Ra 6 Deluxe mänguautomaadis kogub Egiptuse päikesejumal Ra ikka ja jälle oma hasartmängupojad kokku, et jahtida Ra raamatut, mis on täis boonuseid.

book-of-ra-6-novomatic-free-slot

Vana-Egiptuse teemaga mänguautomaate peetakse mängijate seas üheks kõige populaarsemaks. Seetõttu rõõmustavad erinevad mänguautomaatide arendajad pidevalt oma fänne päris- ja online hasartmängusaalides oma laste uute loomingutega koos vaaraode ja Egiptuse mütoloogia lugematute aaretega. Firma Novomatic poolel ja Novomatic oma slotiga Book of Ra, mis on õigusega kõige kuulsam ülejäänud slotide seas seda liiki.

See mäng sündis esimeste tõeliste mänguväljakute päevil ja kogus juba siis suure hulga fänne. Aja jooksul rändas see erinevatesse online-kasiinodesse, kuhu see jäi, nõudis ja tänaseni. Kuid Novomatic ei oleks saanud maailma juhtivaks slottide loojate seas, kui nad seal peatuksid. Nad täiustavad seda mängu iga kord ja annavad välja uuemaid ja paremaid Book of Ra’i versioone. Selles ülevaates kirjeldatakse Book of Ra 6 Deluxe mänguautomaati, mille mänguvõimalused on kaunilt uuendatud.

Kuidas mängida Book of Ra 6 Deluxe mänguautomaati

Mänguautomaadil Book of Ra 6 Deluxe on kuus (!) rullikut ja kümme võimalikku võiduliini. Mängija saab ise valida, mitu rida mängida. Kõikide liinide panused on määratud ainult ühesuguseks. Tavalises viie rulliku režiimis ulatuvad panused 4 kuni 5000 ühikuni. Samuti on võimalik teha identne lisapanus, mis omakorda käivitab kuuenda rulliku. Sellisel juhul algavad panused 8-st ja lõpevad 10 000 ühiku juures. Mänguautomaati Book of Ra 6 Deluxe on sisse ehitatud funktsioonide kombinatsioon, mis sisaldab tavalisi sümboleid, eri- ja wild-sümboleid, spinne kasiino arvelt ja kahekordistab võidud.

Tavasümboleid saab koguda võidukombinatsioonideks tavaprintsiibi järgi kolmekesi vasakul. Suurim arv ühel real võib olla 5 või 6 sümbolit. Kõik sõltub mängus osalevate rullide arvust.

Ärge unustage, et võidud arvutatakse parima kombinatsiooni kohta liinil. Väljamakseid arvutatakse teatud koefitsiendi alusel. Need arvutatakse kõigi võimalike kombinatsioonide kohta ja ulatuvad x2,5 kuni x7500 kaasa arvatud. See arv korrutatakse panuse summaga rea kohta. Kui pärast spinni on erinevatel ridadel mitu võidukombinatsiooni, liidetakse teenitud raha summa kokku.

Pärast vähemalt ühte võidukombinatsiooni on võimalus rahasumma kahekordistada. Selleks tuleb mängida tavalist kaardimängu ja arvata ära kaardi värv. Kui tulemus on positiivne, kahekordistatakse võidusumma, vastasel juhul kaotab mängija kõik. Nii saab mängida mitu korda järjest, katsetades oma õnne ja intuitsiooni.

Sümbolite tähendus

Selles modis töötavad samad sümbolid, mis mängu eelmistes versioonides: kartmatu püramiidide uurija, vaarao mask, püha skarabeuse mardikas, mitmesugused kaardisärgid ja muu. Unustada ei saa ka unikaalset kaarti, mille järgi slot on nime saanud – Book of Ra. Sellel kaardil on scatteri ja wild-sümboli funktsioonid.

See sümbol annab võidu ainult rullikutel ilmumise eest ning selle eest saadav võit arvestatakse keerutuse kogupanusest. See raamat on võimeline asendama ka võiduta sümboleid ja looma võidukombinatsiooni. Ja kui mängija on väga õnnelik ja saab ühes reas kolm raamatut järjestikku, saab ta lisaks võidule ka kümme tasuta spinni. Loomulikult ei saa panuse suurust ja liinide arvu muuta, kuid siiski on hea võimalus pärast seda juba rikkaks saada. Enne tasuta spinnide algust valitakse juhuslikult ükskõik milline sümbol, mis siis laieneb üle kogu rulliku. Kahjuks ei ole jackpotid mänguautomaadis Book of Ra 6 Deluxe.

See slot on täielikult tõlgitud vene keelde, mis võimaldab igal mängijal hõlpsasti süveneda mängupildi nüanssidesse. Teatud panuse valimiseks tuleb määrata mängitavate liinide arv ja iga rea kohta tehtud panus.

Kui mängija soovib mängida 6 rullikul, vajutage lihtsalt selle kohal olevat nuppu ja te ei pea ootama, et eelmised viis peatuksid. Vajutage lihtsalt uuesti spinn-nuppu ja rullid peatuvad koheselt. Kui klõpsate sellel nupul algusest peale kaks korda, tulevad võidud koheselt.

Rohkem andmeid mängu kasutajaliidese kohta leiad jaotisest “Abi”, mis on selles spinnis. Samuti saad kasutada erinevaid seadistusi, et valida õige ekraanisuurus ning reguleerida heli ja muusika helitugevust.

Viimane asi Ra 6 Deluxe mänguautomaadi kohta

Kuuenda rulliku olemasolu on väga positiivne boonus, sest selle abil võid saada päris korraliku rahasumma. Mänguautomaadi Book of Ra 6 Deluxe Book positiivsed omadused on hästi joonistatud graafika, suurepärane muusika, väga mugav mängukuvar ja paljud muud nüansid. Soovime teile õnne, ja laske kõigil naeratada kuradi õnnelikkusele.