Mänguautomaat Pharaons Rings Deluxe vihjab legendaarse Pharaoh’s Ring Deluxe mänguautomaadi väärtuse peidupaika, mis hoiab endas omaniku ebamaise varanduse saladust.

pharaon_rings_slot

Mis te arvate, miks olid kõik Vana-Egiptuse vaaraod nii rikkad? See on väga lihtne, neil oli väike saladus suurte võimalustega. Ja nagu sa juba selle mänguautomaadi nimest aru said, on see saladus kuldne vaaraode sõrmus, mis võib oma omanikule meelitada tohutu mäe kulda.

Pharaoh’s Ring Deluxe mänguautomaat pakub igaühele võimaluse selle tõeliselt tohutu rikkuse omanikuks saada. Protsessis saada sukeldub maailma iidse Egiptuse, ja saada kõik aarded nende aegade. Lisaks tohututele kuldmägedele on sul palju seiklusi ja sa saad kohtuda selle sõrmuse viimase omanikuga, kes paneb su õnne ja julguse proovile. Loomulikult premeerib kaval vaarao sind selle kauni sõrmusega. Kõlab lõbusalt? Lõpeta mõtisklemine ja mine Pharaons Rings Deluxe mänguautomaati ja saa maailma kõige rikkamaks inimeseks.

Kuidas mängida Pharaons Ring Deluxe mänguautomaati

Selle mänguautomaadi ekraanil on 5 pöörlevat rullikut, millel on kokku 15 sümbolit. Suurim aktiivsete liinide arv, millele kombinatsioone saab kuhjata, on 20. Seda arvu saab mängija muuta, kasutades + ja – klahve akna nimega Lines kõrval. Panuse suurus määratakse igale reale eraldi. Erinevad panused erinevatele ridadele ei ole siiski lubatud, kõikidel aktiivsetel ridadel peab olema sama panus.

Maksimaalne panus rea kohta on 500 krediiti. Panuse summa muutub samamoodi nagu aktiivsete liinide arv, kuid ainult kasti panus rea kohta. Sellest kastist paremal on veel üks kast, mis näitab panuse kogusummat. See arv sõltub panuse suurusest rea kohta ja aktiivsete liinide arvust.

Start-nupp on mõeldud ühe spinni käivitamiseks. Pärast sellist spinni eduka kombinatsiooni korral kutsutakse teid riskimängu mängima. Selle käivitamise nupp on nupust Start vasakul. Kui te ei soovi riskida oma võitudega ja muuta mängu seadeid, kasutage automaatse mängimise nuppu. See klahv käivitab automaatsed keerutused viimati määratud mänguseadete alusel. Kui valite kõik 20 mängus olevad võiduliinid, tuleb mängu lisasümbol, sama rõnga vaaraod.

Sümbolid ja Egiptuse võiduautomaat Pharaons Ring Deluxe

Selle imelise mänguautomaadi peamiseks boonuseks on kahe wild-sümboli olemasolu, millest üks on scatter-sümbol ehk hajutussümbol. Selle sümboli roll on iidne raamat. See, nagu iga wild-sümbol, on võimeline asendama iga ebaõnnestunud liinipildi, välja arvatud sõrmus, ja muutma ebaõnnestunud kombinatsiooni väga kasumlikuks. See sümbol on võimeline looma oma kombinatsioone ja suurendab võitu vastavalt 3, 4 ja 5 sümboliga real 2, 20 ja 200 korda. Kui need kombinatsioonid kokku liita, käivitab Pharaons Ring Deluxe slott boonusmängu koos tasuta keerutustega veebiasutuse ja juhusliku boonussümboli arvelt.

Teiseks wild-sümboliks on seesama rõngas, mis aktiveerub ainult siis, kui valid kõik 20 võiduliini korraga. See sümbol ilmub ainult teisele ja neljandale rullikule ning võib hõlpsasti asendada absoluutselt kõiki mängus olevaid sümboleid ja isegi scatterit. See on rõngas rullis ja võib sind muuta vapustavalt rikkaks vaaraoks!

Tavalised sümbolid mänguautomaadi Pharaoh’s Ring Deluxe on jagatud kahte rühma: moodustades kombinatsioone vähemalt 2 ja 3 samast sümbolist.

Esimesse gruppi kuuluvad võlurõnga peremees vaarao, kelle väljamakse koefitsiendid on lihtsalt tohutud: 10, 100, 1000 ja 5000; skarabeuse mardikas ja Egiptuse ingel koefitsientidega 5, 30, 100 ja 750; ning Egiptuse kass, mis võib suurendada võitu 5, 40, 400 ja 2000 korda.

Teine sümbolite rühm sisaldab kaardiväärtusi, need on järgmised: 10, J, Q, mis suurendavad võite 5, 30 ja 100 korda; ja K koos A, mis võivad tuua kasumit 10, 40 ja 150.

Riskimäng

Riskimäng slotis Pharaons Rings Deluxe on lihtne topeltmäng kaardisärkidega. Võimalus oma võidud kahekordistada antakse iga kord pärast ühe keerutuse järel õnnekombinatsiooni summeerimist. Mängu alustamiseks peate lihtsalt vajutama riskiklahvi ja mänguautomaat Pharaons Ring Deluxe viib teid teise aknasse, kus on suletud kaart ja kaks klahvi, mis vastutavad kaardi eeldatava värvi eest. Kõik, mida sa pead tegema, on toetuda oma intuitsioonile ja arvata suletud kaardi värvi. Kui sul on õigus, kahekordistub viimase spinni ajal võidetud krediitide summa ja sulle pakutakse veel üks katse juba suurenenud summa kahekordistamiseks. Kuid ära liialda, sest ebaõnnestunud katsed põletavad kogu kogunenud summa ja sa ei saa midagi.

Tasuta keerutuste boonusmäng masinas Pharaons Rings Deluxe

Nagu eelnevalt mainitud, kui Pharaoh’s Rings Deluxe slotis mängukuvaril on vähemalt 3 raamatut, käivitub boonusmäng 10 tasuta spinniga. Seda mängu mängitakse vastavalt viimastele valikutele, mis olid enne tasuta keerutuste mängu algust. Selle režiimi ajal, kui raamat ilmub uuesti mis tahes rullikule, ulatub see üle kogu rulliku ja aitab moodustada uusi kombinatsioone.