Crazy Monkey Deluxe mänguautomaat on täiustatud versioon väga populaarsest hitist, mis räägib vallatu ja rõõmsameelse ahvi seiklustest.

crazy-monkey-deluxe-slot

Kasutades oma eelkäija lugu ja süžeed, on Igrosofti kodumaised arendajad teinud mitmeid muudatusi ja parandusi nii graafika ja animatsiooni kui ka mängupildi kui terviku osas. Eesliide Delux viitab kvalitatiivsetele muudatustele ja täiendustele virtuaalse mänguautomaadi põhiaspektides.

Kuidas mängida Crazy Monkey Deluxe mänguautomaati

Crazy Monkey 2 lugu räägib ühe armsa väikese ahvi saatusest ja seiklustest. Sellele primaadile meeldib ronida puudele, korjata peotäie banaane ja kiusata vihast lõvi. See on džungli segadus, ja seda kõike ühe naljaka ahvi tõttu. Šimpansil meeldib lõbutseda, sest tema keskmine hüüdnimi on Crazy. Džunglis askeldab palju tema vanu sõpru. See väike kolibri, ja kaval püthon, ja ilus liblikas, ja kuri lõvi, keda särtsakas ahv pidevalt kiusab. Monkey tahab kohtuda kõigi oma sõpradega teel, ja selles saab ta aidata õnnelikku pioneeri džunglis, ja õigesti koguda ja teha vajalikke kombinatsioone võitnud read.

Crazy Monkey 2 slotis on kokku üheksa rida ja viis vertikaalselt pöörlevat rullikuriba. Igal rullikul on erinevate loomade ja puuviljade kujutised, mis omakorda annab suure valiku võidukombinatsioonide moodustamiseks. Igal kombinatsioonil on oma väärtus, mida hinnatakse mängukrediitides.

Valik asjatundja maailma teenindusajad saadaval kahes versioonis mängu: tingimuslike žetoonide (krediitide), ja mängu pärisraha. Esimene variant aitab kõigil uustulnukatel ja amatööridel harjutada ja õppida vajalikke valikuid read, ehitus kombinatsioonid, samuti aidata arendada oma meetodeid ja strateegiaid mängu. Selline lähenemine mängule on üsna mõistlik ja aitab säästa märkimisväärset summat raha algkoolitusest, keerates virtuaalset rullikut.

Teine versioon mängu – raha eest mänguautomaadi Crazy Monkey 2 – on ka mitmeid võimalusi:

  • kahekordistamismäng (riskimäng);
  • boonusmäng (võib tuua väga suuri võite);
  • superboonusmäng.

Kuidas alustada ja millist tüüpi mängu alguses valida, sõltub ainult rõõmsameelse naljamehe päevitunud kaaslasest. Pea meeles, ära viska oma raha ära, sest lisaks põnevusele ja lõbule võib slotide maailm tuua ka märkimisväärset kasumit.

Mänguautomaadi omadused

Tore on näha tuttavaid ja armastatud tegelasi, kellega oled varem aega veetnud interneti avarustes. Nüüd on enamik neist virtuaalmaailma kolinud. Crazy Monkey Deluxe mänguautomaat ei ole erand.

Esimese asjana pöörad tähelepanu ümber värvitud graafikale. Pildid on muutunud elavamaks. Kujundajad on lisanud tegelastele ning puuviljade ja sümbolite joonistusele rohkem detaile ning värvid on säranud uutes elujõulistes toonides. Ahv ise on muutunud veelgi rõõmsameelsemaks ja naeratavamaks. Lisaks graafikale panid arendajad kokku ka uue heliriba, kirjutades enamiku heliradadest ja meloodiatest ümber. Need on nüüd rahulikumad ja pehmema kõlaga, mitte segavad toimuvat.

Mängu põhimõte ja põhitõed mänguautomaadil Crazy Monkey Deluxe.

Hasartmänguseiklusele asudes valib mängija enne spinni alustamist mõned võimalused, nende hulgas:

  • Võiduliinide arv. Nende arv võib pidevalt varieeruda 1-st kuni 9-ni;
  • Panuse summa, mida saab valida, vajutades nuppu Bet. Panuste vahemik on sel juhul vahemikus 1 kuni 25;
  • nupu Bet max vajutamisel valib masin spinnide jaoks maksimaalse võimaliku panuse summa;
  • Igasuguse abi ja andmed kombinatsioonide väärtuse kohta leiate sekundaarmenüüst, klõpsates Paytable’ile.

Slot’i pööramine ja käivitamine toimub nupuga Start. Püsiva automaatse pöörlemise jaoks on klahviga Automatic Start. Tänu tema rullid pöörlevad pidevalt. Aga sel juhul ei ole tore funktsioon mänguautomaadi Crazy Monkey Deluxe, nimelt kahekordistamise mäng.

Riskimäng

Võttes üks rida 3,4 või 5 sama pildi, lõbus seiklus connoisseur kogub kombinatsiooni. See piltide jada võimaldab tal saada riskimängu, vajutades ühte värvilistest nuppudest.

Põhimõte mängu Crazy Monkey 2 mänguautomaadi kahekordistada klassikaline: ekraanile langeb 5 kaarti. Kõige vasakpoolsem kaart kuulub diilerile. See jagatakse avatud. Mängija ülesanne on avada ükskõik milline suletud kaart ja võita diileri kaart. Kui see on kõrgem kui diileri oma – võidud kahekordistuvad, kui mitte – mängija kaotab kõik võidud ja riskimäng lõpeb. Lõpetage mäng varakult ja koguge oma raha, vajutades Start.

Boonusmäng

Kui trummi väljad rullivad 3 või enam pilti ahviks, alustab slott automaatselt boonusmängu. Tõmmates ühte esitatud liini, saab džunglimees võimaluse leida üks väärtuslikest auhindadest banaanide näol. See jätkub seni, kuni midagi rasket langeb ahvi pähe.

Krazy Monkey 2 superboonusmäng

On peamise boonusmängu jätk ja haru. Kui su ahvil on piisavalt õnne, et ta boonusmängus ei põrka vastu takistust, siis siseneb masin super boonusmängu. Siin viib õnn sind superpreemia võitmiseni. Sa pead valima ühe kahest geokastist, kasutades valikumeetodit. Kui sul on õnne, saad väärtusliku aarde, kui aga leiad ämbliku sümboli, siis mäng peatub. Edasises mängus on oht kaotada kogu boonus, pea seda meeles.

Lõpptulemus

Lõbus seiklus džunglis ootab igaüht meist. Mänguautomaat Crazy Monkey Deluxe lubab sul tunda vabaduse, põnevuse ja ohjeldamatu lõbu maitset koos peategelase – vallatu armsa ahvi -ga.