Mänguautomaat Flame Dancer Deluxe viib sind suurejoonelisse tuleshow’sse, kus sa oled koos Flame Dancer Deluxe mänguautomaadiga Hawaiil, ilma et lahkuksid oma lemmikkorterist.

Tule elemendi mängimine on väga ohtlik, kuid uskumatult põnev. Lendlevad leegid näivad sind kutsuvat, meelitavad sind oma ereda valguse ja soojusega, kuid niipea, kui lähedale jõuad, muutub oht selle vangi sattuda liiga suureks.

Novomatic firma on teinud kõigile virtuaalmasinate fännidele imelise üllatuse slot Fire Dancer Deluxe, millega sa viibid koheselt kaunitele Hawaii saartele. Siin veedad imelisi öid koos tuletantsijate hämmastavate etteastetega. Teid lummab unustamatu peo atmosfäär, mida juhib võitmatu tuleelement. Ärge hoidke end tagasi ja teie kõrgendatud meeled annavad teile võimaluse võita ennekuulmatu summa raha.

Kuidas mängida Flame Dancer Deluxe mänguautomaati

On hästi teada, et Hawaii rahvas kummardas tuld. See ei ole üldse üllatav, sest Hawaii saared on tekkinud vulkaanilise tegevuse tulemusena ja pursked on seal tänapäevalgi üsna sagedased. Tulega seotud rituaalid, sealhulgas tantsimine vulkaani sümboliseeriva tule ümber, olid primitiivsete kohalike elanike seas tavalised.

Mänguautomaadi nimi Flame Dancer Deluxe on inglise keeles ja tähendab tulega tantsijat. Nimelt tule tseremooniaid, ja säilinud saartel meie ajal, kirjeldas slot. Graafiline kujundus annab kasutajale illusiooni, et ta ei ole kuskil, vaid uhke rannas, mida uhuvad ookeanilained.

Tehniline pool näituse

Viis rullikut ja kakskümmend võiduliini on vajalikud elemendid, et leida rõõmu ja võite. Show ei saa alata, kui te ei vajuta nuppu Start või ei aktiveeri automaatrežiimi, vajutades nuppu Auto. Samuti peate kõigepealt aktiveerima teatud arvu liine ja tegema panuse.

Võidukombinatsioon Fire Dancer Deluxe slotis tekib ainult siis, kui vähemalt kolm sama ikooni ilmub järjestikku, alustades kõige vasakpoolsemast rullikust. Seda võidujärjekorda saadab animatsioon, meeletu Hawaii kompositsioon ja võidusümbolid näitavad sulle tantsu nimega Hula

Mängija mugavuse huvides on masinas võimalus heli eemaldada ja pöörata pilt täisekraanile.

Saate mängida Fire Dancer Deluxe mänguautomaati tasuta või raha eest. Muidugi, tasuta mängida põnevust ei ole nii suur, kuid kui sa oled algaja, siis kohe hakata kulutama päris raha ei ole liiga tark.

Kuula tarka vanasõna ja “mõõda seitse korda”, enne kui kaotad oma säästud. Kõigepealt peaksite õppima kõik hasartmängude nüansid, lugema reegleid ja siis, kogemusi omandades, tegema panuseid ja võtma auhindu. Patsient ootab alati oma hiilguse hetke. Ära kõhkle!

Flame Dancer Deluxe mänguautomaadi osalejad ja rekvisiidid

Masinas näete Hawaiiga tihedalt seotud sümboleid. Aktiivsed vulkaanid, lõbusad rullid, Hawaii kitarr, kookospähklikokteil ja kaardisümbolid on kõik erinevate kordajatega. Nende konkreetsed väärtused saad teada, kui külastad abiosakonda. Suurim summa toob õnne viis purskavate vulkaanide kujutist, mis suurendavad mängija panust 4000-kordselt.

Wild on tulekahju neelaja kujutis. See konkreetne sümbol, mis võib muunduda teisteks sümboliteks, välja arvatud scatter (ristatud tõrvikud), sajab sulle auhinnaridu. Tuleb märkida, et wild-sümbol ei ilmu kõigil, vaid ainult kahel rullikul.

Kulminatsiooniline esitus Fire Dancer Deluxe masinas

Erinevalt banaalsest riskimängust, kus tuleb nimetada õige värvi suletud kaart, on slotis freespinil olemas originaalne lisavõimalus. Tasuta spinnide ajal muudab tulekahju neelaja kõik sümbolid rullikul, kus ta ilmub wildiks.

Seitsme frispinovi saamiseks peab mängija leidma vähemalt kolm kujutist ristatud tõrvikutega. Ja miski ei takista teda neid uuesti leida, suurendades oluliselt oma kontot.

Mänguautomaadiga Flame Dancer Deluxe on teile garanteeritud unustamatu puhkus paradiisisaartel, mida sageli nimetatakse Hawaiiks. Sa ei saa mitte ainult suurepäraselt aega veeta, vaid oled ka palju rikkam kui varem.

Sukeldu Hawaii kaunisse maailma ja naudi selle sõbralike inimeste külalislahkust ning ohtliku tuleshow võrratut lõbu, ilma et jääksid ilma varandusest, mis võiks sind miljardäriks teha!

Flame Dancer Deluxe’iga saad end igapäevaelust välja lülitada ja saada palju suuri elamusi ja suuri võite. Sind ootab kirjeldamatu õndsus. Kui kaotad kasvõi ühe minuti, siis kahetsed seda sügavalt.