Sizzling Hot Quattro mänguautomaat toob endaga kaasa puuviljase ekstravagantsa, sest Sizzling Hot Quattro on 4 killer slotti ühes!

Fiery Quattro mänguautomaat on ainulaadne selle poolest, et selle mänguautomaadi kasutajaliideses on kokku 20 võiduliini. See on jagatud neljaks viie reaga sektoriks ja igas sektoris on viisteist sümbolit.

Aktiivsete rullide arv sõltub aktiivsete liinide arvust, mille mängija saab valida. Kui valite mängida 5 rida aktiveeritud ainult esimene sektor. Kui mängija otsustab mängida 10 rida, aktiveeritakse teine rida rullikuid. 15 rea puhul tuleb mängu kolmas sektor ja 20 rea puhul neljas.

Igal real on sama panus, mis võib olla vahemikus 2 kuni 500 krediiti. See tähendab, et minimaalne panus, kui üks aktiivne sektor on 10 münti, ja kõrgeim panus, kui kõik rullid on aktiivsed (kujutage vaid ette), on 10 000 krediiti.

Kuidas mängida Sizzling Hot Quattro’t

Selles slotis täidavad sümbolid samu funktsioone nagu tavalises Sizzling Hot mänguautomaadis. On olemas põhisümbolid, kahekordistumismäng ja scatter- ehk hajutussümbol.

Põhisümbolid loovad võidukombinatsioone, kui nad rivistuvad mitmest identsest pildist koosnevasse ahelasse. See jada peab algama kõige vasakpoolsemal rullikul. Võidujärjekorra puhul antakse münte ainult suurimale ühele reale.

Võidetud krediitide arv sõltub mitmest parameetrist – see on panuse suurus ja selle või teise võidukombinatsiooni koefitsient. See tähendab, et võidud arvutatakse rea panuse korrutamisel selle või teise kombinatsiooni koefitsiendiga. Kui ühe keerutuse ajal on mitu võidukombinatsiooni, summeeritakse võidetud summa kokku.

Täiendav mäng kahekordistamisega töötab siin tavaliste kaardimängude reeglite järgi ja ainult mängija soovil. Kõik on väga lihtne, tuleb vaid ära arvata varjatud kaart. Kui õnn on mängija poolel, kahekordistatakse võidud. Kui intuitsioon ebaõnnestub, jääb kogu võidetud summa saamata ja mängija ei saa midagi. Seda mängu saab järjest mängida teatud arvu kordi, kuni võidusumma jõuab maksimaalse piirini või on läbi põlenud.

Sizzling Quatro mänguautomaadi sümbolite tähendus

Sizzling Hot Quattro mänguautomaadis on põhisümboliteks seitse sümbolit: arbuus, viinamarjad, seitsmikud, ploomid, sidrun, kirsid ja apelsin.

Eriline sümbol on kuldne täht, mis on scatter-sümbol. Erinevus seisneb selles, et selle sümboli eest makstakse ainult siis, kui see ilmub mänguekraanile, ja võidud arvutatakse kogupanusest positsiooni kohta. Kahjuks ei ole selle mänguautomaadi wild-sümbol ja freespinov reeglid ette nähtud. Mänguautomaat Sizzling Hot Quattro Glow Quattro ei mängi progressiivne jackpot, kuigi ilma selleta kõik selles slot võib murda väga suur tükk.

Sizzling Hot Quattro mänguautomaadi töölauale

Juhtpaneel selle pesa on juba ammu tõlgitud vene keelde, nii et viibida see ei ole mõtet. Kõik uued mängijad on juba ammu teada, kuidas valida arvu paylines ja panustada konkreetse rea.

Paytable pesa koosneb kahest leheküljest. Esimesel leheküljel on tabel kõigi võimalike koefitsientide kohta iga võidukombinatsiooni puhul ja teisel leheküljel on esitatud selle mänguautomaadi üksikasjalikud mängureeglid. On olemas eraldi viiteosa, kus kirjeldatakse kõiki mängu funktsioone.

Sizzling Hot Quattro slotis on automaatne mängurežiim. Selle režiimi valimisel saab osaleja valida keerutuste arvu, mis toimuvad automaatselt ja ainult viimati valitud parameetritega. Selles režiimis ei ole võidu korral võimalik mängida kahekordistamismängu.

Kokkuvõte Sizzling Hot Quattro mänguautomaadi kohta

Sizzling Hot Quattro mänguautomaati peab proovima iga üksik slotide tootmisettevõtte Novomatic fänn. Neli rullikut on ikka huvitav uuendus, mis suurendab võiduvõimalusi ja samas on mõeldud mängimise kiirendamiseks. See on saadaval ka demorežiimis, kus saab seda mängu proovida ilma oma raha kaotamise riskita.

Pane end põnevuse metsikusse lainesse koos Incandescent Four Reelsiga ja sinu õnn tabab sind kindlasti rikkaliku boonusega ning erilised õnnelikud mängijad rikkaliku jackpotiga.