Joker Poker’i peetakse suurepäraseks pokkeri simulaatoriks mitte ilma põhjuseta; mängides Joker Poker’i mänguautomaati saad hõlpsasti õppida selle tipphasartmängu põhitõdesid.

joker-poker-slot

Maailma kuulsaim kaardimäng, pokker, leiutati umbes 500 aastat tagasi. Sellest sai peaaegu kohe erinevate aadlike lemmikmäng. Aja jooksul jõudis see ka Ameerikasse, kus see saavutas hasartmängufännide seas mitte vähem tunnustust.

Algusest peale kasutati mängus 52 kaarti. Kuid siis tutvustati maailmas uut Joker Poker’i, mis lisas pakki veel 1 kaardi. Kui sa tahad proovida oma võimalusi selles suurepärases mängus, siis mängi ja võida julgelt vanas heas emulaatoris.

Kuidas mängida Joker pokkerit

Sellest mängust on 2 varianti. Esimeses variandis on jokker eraldi kaardina, mis kujutab endast mütsiga jokkerit ja on kaardipaki 53. kaart. Teises variatsioonis võib jokker olla ükskõik milline juhuslikult valitud kaart. Joker ise on kasutusel ebaõnnestunud kaardi asendamiseks kombinatsiooni lisamisel.

See võib osaleda mis tahes kombinatsioonis, välja arvatud paarid, kaks paari, sirgete värvide ja kuninglike värvide kombinatsioon. Pange ka tähele, et kui teil on rida koos jokkeriga ja teie vastasel on sama rida, kuid päris rida, siis võidab tema käsi, mitte teie. Kuigi jokker aitab kombinatsioonide puhul, on reaalne kombinatsioon alati tema omast kõrgemal.

Jokeriga videopokkeri kasutajaliides

Videopokkeri mänguekraan koosneb juhtpaneelist ja mänguväljast. Mänguväljal on 5 kaarti, mille kohal on iga kombinatsiooni väljamaksetabel ja 2 rõõmsameelset jokkerit, mis ennustavad sinu õnne.

Juhtpaneel koosneb erinevatest klahvidest, mis reguleerivad mängu. Enne alustamist valige oma panus ja krediitide vahetuskurss. Oma panuse valimiseks vaata ekraani vasakusse alumisse ossa, kus näed oma panust ja selle külgedel 2 kolmnurka + ja – märgiga.

Nende märkide kaudu saate muuta panust. Krediidi määra muutmiseks vajutage nuppu Minimaalne panus. Selle määra kõrgeim väärtus on 5:1. Kui valite määra, muutub ka väljamaksete suhe. Täpsemalt saate vaadata väljamaksetabelit. Nupu Maximum Bet (Maksimaalne panus) abil ei ole kõrgeim väärtus mitte ainult panus, vaid ka krediitide vahetuskurss.

Kui kõik mänguparameetrid on juba meelepärased, võite alustada mängimist, vajutades nuppu Deal.

Seejärel paljastatakse kõik 5 kaarti ja te otsustate, milliseid neist soovite hoida ja milliseid jagada. Selleks, et valida, milliseid kaarte hoida, klõpsake lihtsalt hiirekursoriga nendel kaartidel ja ülejäänud kaartide ümberjagamiseks klõpsake uuesti nupule Deal. Kui teil peaks tekkima võidukäik, pakub Joker Poker teile võimalust suurendada oma võitu poole või kahe võrra, kuid kui te ei soovi riskida, võite võtta oma võidukrediidi ja jätkata mängimist.

Kombinatsioonid ja nende väärtus Joker Pokeris

Selles videopokkeris on kaasatud peaaegu kõik kombinatsioonid, nagu tavalises Texas Hold’emis. Ainus erinevus on see, et kõrgeid kaarte ei ole ja kõiki paarikaarte alla kuningate ei arvestata.

Vaatame kõik kombinatsioonid lähemalt läbi ja jagame need vanuse järgi:

  • paar – 2 sama väärtusega kaarti;
  • kaks paari – 2 sama väärtusega kaarti ja 2 teist eri väärtusega kaarti;
  • kolm – 3 ühesuguse väärtusega kaarti;
  • Sirge – 5 erineva värvi ja nimiväärtusega kaarti, mis on järjestatud kasvavas järjekorras;
  • Flush – 5 erineva väärtusega kaarti, mis ei ole reas, kuid on sama värvi;
  • täismaja – 2 sama nimiväärtusega kaarti ja ülejäänud 3 erinevat värvi kaarti;
  • neljakesi (four of a kind) – 4 sama nimiväärtusega kaarti;
  • straight-flush – 5 sama värvi kaarti järjestikku;
  • flush royal – 5 sama värvi ülemist kaarti, mis on paigutatud järjestikku.

Iga sellise kombinatsiooni väljamakse koefitsiente tuleks üksikasjalikumalt arutada. Paar ja kaks paari annavad 1:1 võidu. Set kahekordistab teie võidu, sirge saab x3, flush x5, full house x7, ruut x17, straight flush x50 ja legendaarse royal flush’i puhul saate väljamakse kordaja x750.

Joker Poker videopokkeri kahekordistamise mäng

Kui sul on õnne ja sa saad õnneliku kombinatsiooni, pakub emulaator sinu võidu suurendamist. Teil on valida: võtke oma võidud ja ärge riskige, suurendage krediitide arvu pooleks või kahekordistage. Kui te ei ole kindel ja ei taha riskida, võtke oma võidud lihtsalt ära.

Kui aga otsustate riskida ja nõustute riskimängu mängima, sulguvad teie 5 kaarti, välja arvatud kõige vasakpoolsem kaart. Kõik 5 kaarti muudavad oma nimiväärtust.

Arvake ära, millise varjatud kaardi väärtus on suurem kui avatud kaardil. Kui teil on piisavalt õnne, et mängida pokkerit Jokeriga, mitmekordistub teie krediit.