Rulett levib tohutu kiirusega interneti avarustes ja isegi õnnelik uustulnuk võib saada hullumeelse võidu väljamakse.

European-Roulette-Netent

Vaevalt on inimene, kes ei tunne rulettmängu. Seda näidatakse filmides, televisioonis ja ilma selleta on võimatu ette kujutada ühtegi kasiinot. Kuid tänapäeval ei ole vaja külastada päris hasartmänguasutust, et proovida oma õnne selles imelises mängus.

Igaüks võib proovida oma kätt ruletimängus internetis. Alustada virtuaalset protsessi ei ole raske, kuid siiski ei ole ebamõistlik kõigepealt üksikasjalikult uurida lihtsaid reegleid.

Kuidas mängida ruletti

Ruleti põhiolemus seisneb selles, et kasutaja peab õigesti nimetama numbrite intervalli, numbri enda või numbrite värvi, millele pall satub, kui ruletiratas peatub. Esimest korda vaadates võib arvata, et mänguväli on väga suur ja keeruline, kuid mängu algoritm on lihtsakoeline.

Võtame õige arvu žetoone ja paneme need paika, mis viitab intuitsioonile. Pole vahet, kus täpselt õnne proovite, sest mängutabelid näevad välja paljuski ühesugused: numbrid 1 kuni 34, number 0 ehk null, kolm numbririba 1 kuni 34, 2 kuni 35 ja 3 kuni 36, esimene intervall 1 kuni 12, teine intervall 13 kuni 24, kolmas intervall 25 kuni 36. Alternatiivselt võite panustada numbritele 1 kuni 18 või rohkem või 19 kuni 36 või vähem, samuti võite kasutada kõige populaarsemat võimalust, valides musta või punase.

Seejärel paneb krupjeer palli ja hakkab ruletiratast keerutama. Seejärel jääb üle vaid loota heale õnnele.

Kui teie panus oli edukas, arvutatakse teie võidud välja, võttes arvesse selle pileti koefitsienti, kus žetoonid olid. Võiduvõimalus on 50/50, kui panustad kas mustale või punasele, kuid kui sul on piisavalt õnne, et võita, kui panustad nullile, siis on väljamakse uskumatult suur.

Kumba eelistad: kas masinat või inimest?

Viimastel aastatel on virtuaalsed mänguautomaadid Roulette’i mängijal enam võimalus suhelda hingetu masinaga kui diileriga ja reaalsete inimestega, kes tegutsevad krupiiridena. See uuendus oli tingitud spetsiaalse tarkvara kasutamisest koos spetsiaalse tehnoloogiaga, mis võimaldab reaalajas veebiülekandeid teha.

Laskumata tehnilistesse üksikasjadesse, tuleb märkida, et sellised uuendused pakuvad hasartmänguspetsialistile võimaluse jälgida ettearvamatut palli mängides koos live-diileriga ja jälgida tähelepanelikult kõiki vastase tehtud liigutusi.

Loomulikult on päris diileriga ruletis mängimisel oma plussid ja miinused.

Ümbrus on silmatorkavalt realistlik ja jätab õnneotsijale mulje, nagu oleks ta reaalses kasiinos. Diiler asub spetsiaalses ruumis koos mängulaudadega, mis tekitab mängijas tunde, nagu oleks ta tegelikult hasartmänguasutuses, mitte kodus.

Veel üks oluline eelis, mida online-rulett koos live-diileriga pakub, on mängija võimalus veenduda, et mäng on õiglane, sest ta saab näha kogu mänguprotsessi ning jälgida diileri ja ruletiratast. Tulemused ei sõltu arusaamatust andurist, mis genereerib juhuslikke numbreid, vaid on inimese, professionaalse diileri kontrolli all.

Siiski saab online-rulettmängu nautida ainult koos tõelise diileriga pärisraha eest. Lisaks peate oma arvutisse alla laadima ja installima spetsiaalse tarkvara – “virtuaalse fuajee”. Ilma selle programmita peate mängima ruletti ainult masinaga.

Kuidas saab ruletti mängides võita?

Seda küsimust küsivad endalt ruleti ilmumisest alates mitte ainult mängurid, vaid ka paljud matemaatikud, füüsikud ja teised täppisteaduste esindajad. Teadlased püüdsid välja mõelda konkreetse süsteemi, millega mängija võiks alati võita.

Paljud püüdsid luua täiesti universaalset võidusüsteemi, mille abil saaks igaüks võita piiramatuid summasid või vähemalt oluliselt pikendada võidusarju teatud summades. Kui kuulete sõnu Cuban, Martingale või Draw, siis teate, et need viitavad erinevatele süsteemidele, mis on loodud selleks, et aidata professionaalsel mängijal ruletis võita.

Kõik sellised süsteemid ei ole aga veel ühtegi inimest miljonäriks teinud, vastupidi, nad on paljud mängurid täielikku hävingusse viinud. Seetõttu ärge kaotage pead, kui proovite ühtegi süsteemi.

Ärge unustage, et rulett, nagu ka igasugune hasartmängude meelelahutus, peaks tooma teile ainult positiivseid emotsioone ja tegema teid veidi õnnelikumaks, helendades igapäevaelu halli ja võimaldades vähemalt mõneks ajaks unustada paljud probleemid. Seega ärge lootke, et saate sellega miljardäriks, kuid kindlasti võite oma rahalist olukorda oluliselt parandada, kui olete ettearvamatu õnnejumalanna lemmik.