Parimad online mänguautomaadid on täna esindatud parimate hasartmängusaitide poolt World Wide Webis koos parimate boonustega. Fakt on see, et iga päev lasevad online-kasiinode tarkvara tootjad välja üha rohkem uusi tooteid, millel on erinevad tehnilised omadused, mängimisomadused ja funktsionaalsus.

Kasiino
Boonused
Hindamine
Mängi
GGBETGGBET Kasiino1500€ TERVITUSBOONUS
+ 500 TASUTA KEERUTUST
4.99
WinnerzWinnerz Kasiino350 tasuta keerutusega tervituspakett, Jackpotid4.98
WishoWisho KasiinoIgapäevane cashback, Jackpotid, Kampaaniad igal nädalal4.96
betssonbetsson Kasiino20 tasuta keerutusega tervituspakett, Turniirid, Promotsioonid4.95
TrickzTrickz Kasiino300 tasuta keerutusega tervituspakett, Turniirid, Võistlused4.93
NetEnt-Double-Exposure-Blackjack

Kogu selle mitmekesisuse juures on mängijatel raske valida enda jaoks kõige sobivamat mänguautomaati. Seda enam, et sellise valiku tegemiseks on erinevad kriteeriumid. Näiteks professionaalsed mängijad, kes tahavad võita suuri rahalisi auhindu, eelistavad neid masinaid, mis “annavad” rohkem, toovad võite. Mängijate jaoks, kes tahavad lihtsalt nautida mängu, on otsustavaks teguriks slot’i esteetiline komponent, selle disain, lugu. Nii või teisiti ei ole mängijatel lihtne sadade virtuaalsete masinate seast valida. Siiski tuleks seda valikut pidada meeldivaks.

Abi korralikult teha saab ressurss kasiino-eesti.ee, mis annab üksikasjalikku infot kõige huvitavamate ja põnevamate slotide kohta. Millised kriteeriumid saab omistada omadused top online mänguautomaadid? Tähelepanu väärivad eelkõige sellised näitajad nagu:

 • максимальные шансы на успех. Этот фактор подтверждается сторонним контролем компаний – аудиторов;

top-manguautomaadid-online

 • teenindusaegade populaarsus. See näitaja “räägib” mängijate lojaalsusest konkreetsele masinale, ka selle hea väljamakse tõttu. Lisaks sellele on parimad online-mänguautomaadid tavaliselt ka parimate jackpotidega. Praktika näitab, et hinnanguid saavad tippmänguautomaadid valdavalt mitme reaga, kuid mitte nende klassikalised vasted, mis on vähem nõutud;
 • Suurepärase kvaliteediga tarkvara, mis hõlmab üksikasjalikku graafikat, huvitavaid helisid jne. Paljud tänapäeva slotid TOP kategooriast on HD – formaadis;
 • Mugav, intuitiivne juhtimine. See omadus on samuti väga oluline ja võimaldab mängijal end mugavalt tunda;
 • Paindlik kihlveosüsteemi seadistamine. Mängijatel on erinevad lähenemised mängule ja erinevad jõukuse tasemed, nii et nad valivad oma tingimused, sealhulgas panuse suuruse osas;
 • lisavõimalused edu saavutamiseks. Selliste võimaluste hulka kuuluvad erinevad boonusvoorud, tasuta keerutused ja palju muud.

Just need omadused saavad mängijate suurenenud tähelepanu mänguautomaatidele. Tuleks märkida, et neid omadusi hinnatakse tavaliselt kokku. Suur hulk teenindusautomaate esitab vajaduse jagada neid mõnedesse suvalistesse alagruppidesse, et neil mängijatel oleks lihtsam orienteeruda. Seega on võimalik eristada:

 • top-manguautomaadid-online2line slotid – võimaldavad teil aktiveerida rohkem ridu, et suurendada oma võiduvõimalusi;
 • Marveli videoautomaadid – populaarsetel koomiksitel põhinevad tooted;
 • Populaarsetel filmidel põhinevad videomänguautomaadid – nende mänguautomaatide eripära on suur hulk eriefekte, kvaliteetne graafika, suurepärane heli.
 • Selliste toodete arendamisega tegelevad peamiselt ettevõtted Microgaming ja Playtech;
 • Igrosofti ja Novomatic’i mänguautomaadid – paistavad silma erinevate teemade poolest, kuid kõige populaarsemad olid humoorika kallakuga automaadid.

On veel mitmeid teisi eriti huvipakkuvaid ja populaarseid teenindusautomaate. Need kuuluvad ka paljudesse parimatesse online-mänguautomaatide edetabelitesse. Samuti tuleb märkida, et need edetabelid on üsna esialgsed ja paljude puhul ebaõiged, seega ei tasu neid üldse üheselt mõistetavatena käsitleda.

top-manguautomaadid-online3

Võib öelda, et iga mängija jaoks on parim slot see, mis toob talle suuri rahalisi võite. Arvestades, et hasartmängude tulemused on ettemääratud peamiselt õnne poolt, on see ka “hall kardinaal”, mis aitab kaasa online tippmängude erinevate pingereade moodustamisele. Kuid seda lähenemist kasutatakse ka reservatsioonidega, kuna on olemas grupp teenindusautomaate, on juba ammu välja teeninud õiguse olla nimetatud tipptasemel mänguautomaadid. Nende nimed, nagu nad ütlevad, kohta kuulujutt, ja populaarsus erinevates online institutsioonide välja graafikuid.

Üksikasjalik teave nende kohta on saadaval kasiino-eesti.ee ja algajatele hasartmängude maailma võib olla üsna huvitav. Kogenud mängijad on selliseid slotte juba ammu uurinud ja nüüd lõikavad oma kogemustest kasu suurte rahaliste auhindade näol. Igal juhul on iga päev uued slotid, mis väidavad, et on oma arenenumate tehniliste omaduste poolest tippmänguautomaadid. Seetõttu võib hästi oodata mängijate huvi ümberorienteerumist ühe või teise meelelahutuse vastu.