Secret Sand Deluxe mänguautomaat aitab teil paljastada liiva saladusi, alustage kindlalt mõistatuse ehitamist kuninganna aardele Secrets of the Desert Deluxe slotiga!

Iga poiss unistas sellest, et olla aardeotsija nagu Indiana Jones, ja iga tüdruk unistas sellest, et olla Lara Croft. Rända mööda maailma ja otsi kadunud aardeid, võttes osa ohtlikest ja põnevatest reisidest. Firma Novomatic on sellised unistused teoks teinud!

Tänu mänguautomaadile Secrets of the Desert Deluxe võib igaüks minna muistsesse Egiptusesse kuninganna kadunud aardeid otsima. See esmaklassiline mänguautomaat sukeldub sind maailma, mis on täis seikluslikke ja ohtlikke seiklusi, võimaldades sul enne peamise aarde leidmist rännata katakombides ja leida hulgaliselt aardeid. Üks selle mänguautomaadi ainulaadne omadus on kahe rulliku olemasolu, kuid see pole veel kõik.

Kuidas mängida Secret Sand Deluxe mänguautomaati

Secret Sand Deluxe mänguautomaat on kahe liidesega ja kahe keerleva rullikuga slot. Igal komplektil on 10 võiduliini. Samuti on sellel slotil kuni 20 aktiivset rida, mille arvu saab hasartmängus osaleja muuta.

Ainus nüanss on see, et mõlemal rullikomplektil peaks olema aktiivne võrdne arv ridu. See tähendab, et need peavad olema paarisarvulised: 2, 4, 6 jne. Mänguautomaadile on antud eriomadustega sümbol, kaks boonusmängu: riskimäng ja freespin-mäng, samuti muud huvitavad funktsioonid.

Mõlemal ekraanil ei ole üksteisega midagi pistmist, ja kumbki komplekt moodustab oma kombinatsioonid vastavalt standardreeglitele. See tähendab, et mitmest identsest ikoonist samal real, alustades kõige vasakpoolsemast rullikust. Võidetud krediitide summa sõltub panuse suurusest rea kohta ja konkreetse kombinatsiooni väljamakse suhtarvust, mis võib olla kuni x10000.

Kui mõlemal rullikomplektil moodustuvad edukad kombinatsioonid, liidetakse võidetud raha kokku ja kantakse samasse potti. Võitude kahekordistamise reeglid on samuti standardsed. Mängija peab vaid ära arvama peidetud kaardi värvi. Kui tulemus on positiivne, saad topeltvõidu. Kui aga ei oska ära arvata, siis mängitakse välja mängitud krediitide summa täielikult ära. Oma õnne võid proovida mitu korda järjest. Aga kui oled õnnelik, siis tänu mänguautomaadile Secrets of the Desert Deluxe võid isegi väga väikese algse krediitide arvuga riskimängu lõpus saada päris suure võidu.

Mänguautomaadi sümbolite tähendused

Mänguautomaadi Secrets of the Desert Deluxe pöörlevatel rullikutel on igal mängijal võimalus kohtuda erinevate sümbolitega. Seal on erinevaid numbreid ja tähti kaartide nimedest, palsameerimisfiguurid, skarabeuse mardikas, vana Egiptuse raamat ja muidugi kuninganna ise, kelle aaret sa otsid.

Secret Sand Deluxe mänguautomaadil on üks ainulaadne sümbol – wild. Tema võimete hulka kuulub iga teise ebaõnnestunud sümboli asendamine liinil, et muuta kaotatud kombinatsioon võidukaks.

Kui moodustub 3, 4 või 5 wild-sümboli kombinatsioon, käivitab slot ise 5 tasuta spinni boonusmängu juhuslikult valitud sümboliga. Tasuta spinnide mäng käivitub viimase panuse ja aktiivsete liinide arvu järgi, mida ei saa muuta enne boonuskäikude lõppu. Edukate kombinatsioonide korral kantakse kõik võidud automaatselt õnneliku mängija kontole. Kahjuks ei ole sellel slotil kasvavat jackpotit.

Slot’i Secret Sand Deluxe mänguekraan

Mänguautomaadi Secrets of the Desert Deluxe juhtpaneel ja mängureeglid on juba ammu vene keelde tõlgitud, seega pole vaja kõiki mängimise nüansse selgitada. Iga mängija saab seda ise teha ja kergesti aru. Aga kui teil on mingeid raskusi, võite minna abi osa, mis on täielikult kirjeldatud kõik mängureeglid ja ette tabelis väljamaksete suhe.

Trummide all on rida teavet, kus pidev nõuandeid. Seal on ka võimalus käivitada automaatseid keerutusi, kuid selles režiimis riskimängu ei ole saadaval. Kasutaja seaded hõlmavad täisekraani režiimi ja heliseadeid. Selle mänguautomaadi allalaadimine ei ole vajalik, sest see on saadaval internetis. Mänguautomaati saab proovida tasuta demoversioonis. Tänu sellele režiimile on võimalik seda mänguautomaati proovida ilma oma säästude kaotamise riskita.

Mänguautomaadi Secret Sand Deluxe peamine omadus on kahe rullikomplekti olemasolu. Kuid kumbki neist komplektidest ei ole midagi keerulist. Tavalised rullid tavaliste funktsioonide ja sümbolitega. See on juba ammu teada kogenud mängijatele, kuid uustulnukatele on selle mudeli video slot huvitav ja mis kõige tähtsam, kasumlik.

Kokkuvõtteks saame soovida teile ainult palju õnne, kiirustage, et leida Egiptuse liivadesse peidetud kuninganna aare!