Mänguautomaat Olivers Bar – veeda oma vaba aega koos heasüdamliku peremehega, kes on omanäolise stiilse baari, Oliver Bar slotiga.

Kui saabub puhkuse aeg, unistavad kõik sellest, et minna paradiisi, et põgeneda igapäevaelu halliks muutumise eest. Lamada päikesevoodil, ülemerekokteil käes, ja vaadata, kuidas päike üle ookeani horisondi alla läheb, ning pärast päikeseloojangut minna kohalikku rannabaarisse ja pidutseda hommikuni.

Kas te kujutate seda ahvatlevat pilti ette? Nüüd kujutage ette, et saate kõiki neid elamusi kogeda ilma oma lemmiktoolist püsti tõusmata. Kuidas, küsite, on see võimalik? See on väga lihtne – sa pead lihtsalt minema internetti ja leidma sealt mänguautomaadi Oliver Bar.

Kohalik baarimees Oliver tutvustab sind oma püsiklientidele ja annab sulle võimaluse mitte ainult nendega koos lõbusalt aega veeta, vaid ka rahakotti tihedalt täita. Samal ajal, kui te võlutud unistate sellisest puhkusest, on teised hasartmänguspetsialistid juba lõbutsevad täisprogrammiga mänguautomaadi Olivers Bar seltskonnas ja muutuvad iga päevaga rikkamaks.

Kuidas mängida Olivers Bar mänguautomaati

Kõik võtmed, mida vajate imeliseks reisiks selles kaunis rannabaaris, asuvad pesa juhtpaneelil. Masin ise koosneb 5 rullikust, millel on 15 sümbolit. Maksimaalne võiduliinide arv on 9 ja valik, kui palju mängida, jääb mängijale. Juhtpaneelil asuvad järgmised klahvid:

  • Spin ja auto. Need on mõeldud ühe ja automaatse käivitamise rullid;
  • Line. Selle klahviga valitakse aktiivsete liinide arv;
  • Bet one ja bet max. Nende klahvidega saab osaleja valida panuse suuruse;
  • Gamble. Klahv, millega käivitatakse eduka kombinatsiooni korral kaardimängu riskimäng;
  • Mündi. Klahv, millega saab määrata mängukrediidi määra. See ulatub vahemikus 0,1 kuni 2;
  • Info. Nupp, millega avaneb aken, kus on selle mänguautomaadi mängureeglid ja tabel, kus on loetletud kõigi sümbolite väärtused ja väljamaksed.

Mänguautomaadi Oliver Bar omadused

Mänguautomaat Olivers Bar on hasartmänguturul juba pikka aega ja on end tõestanud kui kõrge väljamakseprotsendiga slot. Graafika ja sümbolid emulaatori jälgitud väga kõrge kvaliteediga ja huvitav. Ärge imestage, sest see on arendajate Novomatici laps, kes on juba ammu ennast tõestanud oma mängude kõrge kvaliteediga.

Pöörlevad rullid kujutavad erinevaid troopilisi puuvilju, tohutut kokteili, neoonbaari märki ja muidugi omanikku ennast ja tema külalistest sõpru, kes lõbutsevad. See mänguautomaat, nagu paljud teisedki, sisaldab eriomadustega sümboleid. Niinimetatud wild on tohutu troopiline kokteil, mis võib hõivata terve rulliku ja asendada mis tahes ebaõnnestunud sümboli, et muuta kaotatud kombinatsioon võidukaks. Ainus sümbol, mis ei saa asendada wildi, on scatter-sümbol. Selle rolliks on neoonbaari märk ja see on võimeline käivitama boonusmängu.

Oliver Bar mänguautomaadi freespin mäng

Kui õnneloosik on õnnelik ja spinni ajal trummidel näidati vähemalt 3 scatter-sümbolit mänguautomaadi Olivers Bar alustab boonusmängu 20 tasuta spinni. Kui selle aeglase mängu ajal on rohkem edukaid kombinatsioone, suureneb lõpliku võidu summa 4 korda. Lisaks, kui boonusmängu ajal ilmub ekraanile veel vähemalt 3 scatterit, lisatakse ülejäänud tasuta keerutustele veel 20 tasuta keerutust. Saate mängida väga kaua ja tulemuseks on varandus, millest piisab lastelastele muretu elu jaoks.

Riskimäng

Selles mänguautomaadis on ka riskimäng. See mäng on muutunud väga populaarseks hasartmängude mänguautomaatide valdkonnas põhjusel, et tänu emulaatorile saate täielikult nautida mängu põnevust.

Selle mängu kaudu saate ühe klõpsuga kahekordistada võidetud summat või kaotada kogu võidetud summa viimaste rullide juures. Riskimängu tähendus on väga lihtne ja peaaegu ei erine teiste masinate sarnastest mängudest.

Selle mängu valimisel viiakse mängija teise ruumi, kus on tagurpidi pööratud kaart. Mängija peab vaid kuulama oma intuitsiooni ja valima peidetud kaardi eeldatava värvi. Kui valik õnnestub, kahekordistub võidetud summa, kui mitte – ärge ärrituge. Mänguautomaat Oliver Bar, nagu iga teine, on mõeldud eelkõige meelelahutuseks.

Iga Novomatic’i poolt loodud mänguautomaat naudib suurt edu hasartmängupubliku seas kogu maailmas. Oliver Bar mänguautomaat ei ole erand, mis suudab sukelduda saare paradiisi, liivaranna ja lõbutsemise atmosfääri. Pärast seda mänguautomaati tunneb igaüks end puhanuna, õnnelikuna ja muinasjutuliselt rikkana.