Mänguautomaat Ramses 2 avab saladusi iidse Egiptuse, kus sügaval Egiptuse aardekambrid pilu Ramses 2 peidetud kujuteldamatu aarded suur vaarao.

Ajaloolased on pikka aega teinud mitmesuguseid uuringuid, mille tulemusena on nad avastanud, et Ramses oli üks rikkaimaid ja kuulsamaid vaaraode Vana-Egiptuse riigis.

Sajandeid hiljem on tõelistel hasartmängusõpradel ainulaadne võimalus sukelduda salapärasesse ajalukku ja võidelda suurejoonelise tasu eest. Ramses 2 mänguautomaat ühendab endas põneva loo ja kena kujunduse, luues ainulaadse põnevuse ja põnevuse atmosfääri.

Kuidas mängida Ramses 2

Virtuaalsel slotil on viis rullikut koos võiduliinidega. Atraktiivne kujundus ja kõrged väljamaksete koefitsiendid avavad piiramatud võimalused unustamatuks elamuseks. Võite valida mängu valuuta klõpsates mündi, saadaval vahemikus 0,5 kuni 2. Ramses 2 mänguautomaat on üheksa paylines, kuid arvu aktiivne paylines iga mängur määrab oma. Iga neist on seatud sama määr vajutades bet üks, see võib olla kuni 100 krediiti.

Kui soovite sukelduda adrenaliini keerisesse, tundes põnevust täies ulatuses ja ilma piiranguteta, võite kasutada nuppu bet max. Sellisel juhul on maksimaalne panus kõigil aktiivsetel võiduliinidel. Nautige hasartmängu firma virtuaalne teenindusajad Ramses 2 võib olla demo režiimis virtuaalne valuuta, ja alustades rullid pärisraha. Esimene võimalus aitab harjuda ja õppida põhilisi nüansse, ja teine täidab oma vaba aja helgeid emotsioone ja heldeid makseid.

Masina funktsionaalsus

Käivitage rullid klõpsates start, mis aktiveerib ühe spinni valitud parameetritega. Mänguautomaadis Ramses 2 saate nautida pidevat mängu, klõpsates automaatse käivitamise. Selle valiku puuduseks tõelised sõidu- ja hasartmängu emotsioonide armastajad ei saa proovida oma õnne riskimängu ajal.

Lihtsad reeglid ja intuitiivne kasutajaliides võimaldavad teil nautida vaaraode tundmaõppimist ja avastada iidse Egiptuse saladusi, isegi algajatele. Soovi korral saate muusika välja lülitada. Võidukombinatsiooniks loetakse mitut sama sümbolit, mis kogunevad mänguväljale vasakult paremale.

Erisümbolid ja koefitsiendid

Ramses 2 mänguautomaadis vastab iga element loo teemale, luues kogu mängus ainulaadse atmosfääri. Ka sümbolid ei ole erandiks; traditsiooniliselt on wild-sümboliks Ramsese kujutis.

Tema ilmumine mänguväljale võimaldab teil moodustada õnnelikke kombinatsioone, sest ta võib asendada iga puuduvat elementi. Kui kasutajatel on piisavalt õnne, et koguda korraga 2 kuni 5 wild-sümbolit, saad sa tõenäosuse 10 kuni 9000. Kui see piktogramm asendab ühe sümboli, et moodustada kombinatsioon, kahekordistub tasu summa.

Teine eriline sümbol on scatter, mis on Ramses 2 mänguautomaadis esitatud sinise skarabeuse mardika kujul. Ta võimaldab teil moodustada võidukombinatsioone sõltumata asukohast mänguväljal, peamine tingimus on koguda neid nõutavas koguses. Võidusumma arvutatakse vastavalt aktiivsete võiduliinide arvule. Kui sul õnnestub koguda kolm või rohkem skarabeuse mardika kujutist, saad täiendavaid tasuta keerutusi.

Boonusvoorud ja riskimäng

Mänguautomaat Ramses 2 valmistas hasartmängude harrastajatele massiliselt meeldivaid üllatusi boonuste näol. Piisab, kui koguda õnnelik kombinatsioon, et proovida kätt riskimängus. Selle eripära on ära arvata kaart, mille diiler kaardipakist välja tõmbab. Kui teil õnnestub kaardi värv õigesti määrata, kahekordistub võidusumma. Vale vastus aga muudab hoiukonto tühiseks. Soovi korral saate loobuda mängust, kasutades nuppu võta võit.

Sama meeldivaks üllatuseks on tasuta keerutused, mis muutuvad kättesaadavaks, kui mänguväljale ilmub kolm skarabeuse mardikat. Spinnid toimuvad viimase panuse juures ja saadud võidud makstakse välja kolmekordse koefitsiendiga. Tasuta spinnide arv sõltub kogutud scatter-sümbolite arvust.

Ramses 2 mänguautomaat pakub tõelist naudingut unustamatul reisil iidsesse Egiptusesse. Säravad muljed ja ülevoolav adrenaliin on põneva ajaviite lahutamatuks osaks ning tasu julguse eest on vaaraode kuld.