Mänguautomaat Magic Flute viib mängija klassikalise muusika maailma, sest Magic Flute slot on üles ehitatud klassikalise boonuse pärandile.

Mänguautomaatide maailmas on rohkem kui lihtsalt põnevust, lõbu ja seiklusi. On olemas ka klassikalise ooperi koht. Näiteks mänguautomaat Magic Flute põhineb Mozarti kuulsal ooperil.

Graafika joonistamise ja kleepimise käigus on selle ooperi aluseks võetud muusika. Iga ilu otsija leiab Magic Flute mänguautomaati väga põnevaks ja nauditavaks. Sa sukeldud ooperi imelisse maailma ja naudid klassikalist muusikat ning kui kardinad langevad, leiad end ka väga rikkana. Täpselt võib selle slotiga öelda, et saad ühendada äri ja lõbu. Ja reeglid, arendajad on valinud Novomatic jätavad ka klassikaline. Kõik samad 5 rullikut, 9 rida, 2 unikaalset sümbolit ja 2 boonusmängu: riskimäng ja tasuta spinnid.

Kuidas mängida The Magic Flute mänguautomaati

The Magic Flute mänguautomaadi mänguparameetrid on valitud täpselt samamoodi nagu enamikul teistel mängudel. Ridade arv varieerub vahemikus 1 kuni 9 ning seadistamine toimub spetsiaalsete klahvidega 1, 3, 5, 7, 9.

Bet one ja bet max klahvidega määratakse mängija poolt nõutav panus. Ainus erinevus seisneb selles, et bet one tõstab panust järk-järgult, samas kui bet max seab panuse kõrgeimale väärtusele, mis on 100 krediiti aktiivse liini kohta. Selgub, et maksimaalne kogupanus gaminatoris on 900 krediiti. Magic Flute slotil, nagu enamikul teistelgi, on tasuta demorežiim, mille kaudu saab igaüks proovida seda mänguautomaati ja näha, kui ilus ja helde on see ilma oma raskelt teenitud rahaliste vahendite kaotamise riskita.

The Magic Flute mänguautomaadi ühe spinni alustamiseks kasuta stardinuppu. Eduka kombinatsiooni korral saad riskimängu mängides oma võidud kahekordistada. Kui te ei soovi oma võitudega riskida ja mängu parameetreid muuta, võite lihtsalt kasutada automaatse käivitamise nuppu ja valida automaatselt toimuvate keerutuste arvu.

Tasumistabel-nupu abil saate avada infoakna, mis näitab tasumistabelit ja mänguautomaadi reegleid. Heli- ja muusikasätete seadistamiseks kasutage masina vasakus ülanurgas asuvat nuppu. Kombinatsioon loetakse võidukaks, kui samad sümbolid asuvad aktiivses reas reas, alustades kõige vasakpoolsemast rullist.

Sümbolite tähendus ja väljamaksed

Mänguautomaati Magic Flute täiendavad kaks unikaalsete funktsioonidega sümbolit, mis muudavad mängu veelgi huvitavamaks ja kasumlikumaks. Mustades rüüdes diiva portree toimib wild-sümbolina. See sümbol võib asendada kõiki teisi sümboleid ja muuta kaotava kombinatsiooni üsna kasumlikuks. See on ka kõige kallim sümbol slotis ja võib luua oma kombinatsioone. Kui 2, 3, 4 või 5 sellist sümbolit paigutatakse aktiivsel real järjestikku, suurenevad võidud vastavalt 10, 250, 2500 ja 9000 korda.

Ainus sümbol, mis ei saa asendada wildi, on teine unikaalne sümbol, scatter-sümbol. See sümbol on värviline ksülofon. Selle sümboli kombinatsioonide moodustamiseks ei ole vaja, et need paikneksid ühel real reas. Piisab vaid nende olemasolust. See tähendab, et kui sa näed ükskõik millises ekraaniosas vähemalt 2 scatter-sümbolit, suureneb sinu panus 2, 5, 20, 500 ja lisaks aktiivsete liinide arvu võrra. Ja kui neid sümboleid on vähemalt kolm, siis algab boonusmäng tasuta keerutuste jaoks.

Mänguautomaadis The Magic Flute on lisaks unikaalsetele sümbolitele vaid 4 muud sümbolit, mis moodustavad kombinatsiooni, alustades kahest samast sümbolist. Need on armastajate portree, poiss harfiga, kaunitar lilledega ja kaardininaljad. Teised sümbolid moodustavad kombinatsioone alates kolmest samast sümbolist aktiivsel real. Nende hulka kuuluvad kümme kaarti, bakk, kuninganna, kuningas ja äss ning mitmesugused rõõmsas riietuses portreed ja kuninga nägu kroonis.

Mängu kahekordistamine

Magic Flute’i sloti riskimäng on jäänud sama klassikaliseks kui kõik muu. Mängu mängitakse pärast iga võidukombinatsiooni ja oma õnne proovimiseks tuleb vaid vajutada ükskõik millist klahvi, mis vastutab panuse tõstmise eest. Soovid jätkata mängimist ilma riskita? Alusta lihtsalt uut spinni.

Samuti saab selle klahviga riskimängu igal etapil lõpetada ja oma võidud salvestada. Võidetud krediitide summa kahekordistamiseks peate lihtsalt usaldama oma sisetunnet ja valima peidetud kaardi värvi. Kui tulemus on positiivne, kahekordistub summa ja saate riskimängu korrata. Kui sa ei oska ära arvata, kaotad kõik võidud ja sa ei saa midagi.

Boonusmäng koos tasuta keerutustega

Kui mänguväljale ilmub vähemalt kolm scatter-sümbolit, käivitub mänguautomaadis Magic Flute boonusmäng 15 tasuta spinniga. Kui spinnide ajal moodustub mõni õnnelik kombinatsioon, siis võidud kolmekordistuvad. Boonusmäng käivitub viimaste parameetrite korral, mida ei saa enne mängu lõppu muuta. Kokkuvõttes võib selle suurepärase masinaga tutvumisel mängijatele vaid õnne ja suuri võite soovida.