Mänguautomaat Money Game õpetab teid kõvasti, kuidas äri teha, sest koolitatud professionaalne mänguautomaat Mani Game võib teenida sama palju kui tipppankur.

Igaüks mõtleb kõige kasumlikumate rahateenimisvõimaluste peale. Ettevõte Novomatic pakub hasartmängusõpradele sukelduda imeline mänguautomaat Money Game, mis võib täiendada oma eelarvet ja anda kena hetki, mis lahjendab halli igav elu emissiooni adrenaliini.

Kogu tähelepanu põneva mänguautomaadi Money Game pööratakse edukas börsimaakler, kes võtab koha au peategelane. Paljude jaoks ei ole saladus, et börsieksperdi peamine elukoht on kapitali suurendamine. Sellise näitaja jaoks kasutatakse isegi hämarad skeemid, et saavutada enneolematu edu. Peategelane aitab kõigil saada kena rahaliste preemiate omanikuks. Kuid kõigepealt pakub virtuaalne mänguautomaat Mani Game kõigile seiklushimulistele, kes on tuttavad mängu põhireeglitega.

Kuidas mängida mänguautomaati Money Game

Mänguautomaadi Money graafilises kujunduses on valdavaks värviks roheline – raha ja rikkuse värv. Tasub meenutada ameerika rahatähte, mis on tehtud rohelistes toonides. Need tuletavad mängijale meelde, et tal on suur võimalus võita, tuleb vaid teha õige valik võiduliini ja panuse kohta. Mänguväljak on temaatiline. Rullikutel näeb õnneotsija palju rahasümboleid.

Lisaks on slotil suurepärane muusika, mis on iga külastaja maitse järgi. Graafiliselt on see tehtud raha stiilis, mis kindlasti stimuleerib mängijat ihaldatud võidule.

Mani Game mänguautomaadil on üsna lihtne ja funktsionaalne kasutajaliides. Saate juhtida läbi nuppude, mis asuvad mänguvälja allosas. Maksetabeli klahv võimaldab mängijal vaadata maksetabelit. Bet One ja Bet Max võimaldavad valida minimaalse-maksimaalse määra. Lines-nupp võimaldab osalejal määrata võiduliinide arvu.

Alustage mängimist, klõpsates nuppu Start. Protsessi automatiseerimiseks on rakendada klõpsake Automatic start. Pärast mis tahes võitu saate teha klõpsu nupule Gamble, mis käivitab riskimängu. Mängu põhireegleid ja juhtklahvide tähendust saab vaadata, klõpsates nupul Info.

Üldised reeglid, sümbolid ja võidukombinatsioonid

Mänguautomaadil Money Game on viis rullikut ja üheksa võiduliini. Võidukombinatsiooni tuleb lugeda vasakult paremale.

Erilist tähelepanu tuleks pöörata sümbolite ja kombinatsioonide tähendusele. Kõige olulisem sümbol on eelpool mainitud edukas vuntsidega maakler. See sümbol võimaldab õnnelikul mängijal sooritada sellise operatsiooni nagu võidukombinatsioonist puuduva mis tahes muu pildi asendamine. Tema osalemine kombinatsioonis kahekordistab võidusumma. Viis sümbolit miljonäri kujutisega real võimaldavad Fortune’i lemmikule kätte saada 9000 krediiti suuruse jackpot’i.

Sümbolid, mis võivad moodustada kombinatsiooni minimaalse võidukoefitsiendiga, on inglise tähestiku tähed ja numbrid. Ainus sümbol, mis ei saa asendada miljonäri, on kuldne dollar. See sümbol on scatter-sümbol. Kahe dollarit kujutava pildi rullimisel saab mängija rahalise auhinna ja kolme rullimisel scatter-sümboliga õnnelik saab 15 tasuta spinni, sellisel juhul makstakse võidud välja kolmekordse suhtega.

Kujutised numbriga üheksa, rahakott, kogumiskott ja dollari ikoon moodustavad minimaalse suhtarvuga kahel korral ühel liinil võidukombinatsiooni, teised sümbolid nõuavad aktiivsel liinil kordumist rohkem kui kolm korda.

Demorežiimi mänguautomaat Money Game

Masinaga tutvumiseks antakse osalejatele võimalus proovida mängida tasuta ja ilma registreerimiseta. Pärast koolitust ja tutvumist mängu põhireeglitega saab edasi minna registreerimise ja mängimise enda juurde.

Riskimäng

Mänguautomaat Money Game on topelt riskimäng, mis viiakse läbi standardreeglite järgi. Selle riski mäng kasulik võti Collect ja Double. Esimene võti võimaldab mänguautomaadi spetsialist võtta kogu raha, ja teine, vastavalt, pakub uuesti mängida riskimängu.

Riskimängus palutakse määrata kaardipakist kaardi värvus. Edukas katse kahekordistab võidud, samas kui ebaõnnestumine tühistab võidud kontolt.

Tasub meeles pidada, et kuritarvitada võimalust kahekordistada võidud ei tohiks kuritarvitada, peate olema õigeaegselt loobuda kahekordistamise mängu.

Slot Money Game annab adrenaliiniotsijale palju positiivseid emotsioone, kimbutab närve ja premeerib soliidseid rahalisi auhindu.