Gryphons Gold mänguautomaat sukeldub sind Sigatüüka ja maagia maailma, soovitame sul õigeaegselt hankida Gryphon Gold ja sukelduda põnevasse maailma koos Gryphon Gold slotiga.

Tänapäeval on palju erinevaid fantaasiafänne. Põnevad seiklused haldjate, päkapikkude, ükssarviku või griifiga ratsutades meelitab iga päev üha rohkem inimesi.

Ettevõte on välja töötanud mänguautomaadi arendajad Novomatic seda arvesse võtta ja vabastatakse imeline slot täis maagiat, maagia ja muidugi ütlemata rikkusi, mida nimetatakse mänguautomaadi Gold of the Griffin. See slott sukeldub sind põnevale teekonnale, mille lõpus saad sa fantastiliste rikkuste omanikuks, mis annab sulle griffi.

Kuidas mängida Gryphons Gold mänguautomaati

Gryphons Gold slotil on standardselt viis pöörlevat rullikut, millel on kokku 15 sümbolit. Mängu suurim liinide arv on 9. Seda arvu saab mängija soovi korral muuta. Samuti saab valida mänguvaluuta määra vahemikus 0,5 kuni 2. Samuti saab valida panuse suuruse, kasutades bet one ja bet max.

Esimene klahv suurendab panust järk-järgult, samas kui teine on mõeldud kõige innukamatele mängijatele ja seab korraga maksimaalse panuse. Panus kõigil liinidel on sama ja maksimaalne panus on 100 krediiti rea kohta. See slot on saadaval ka tasuta režiimis. Tänu sellele saate proovida mänguautomaati Gold of the Griffin, ilma et peaksite kartma oma raha kaotamist.

Start ja automaatne käivitamine rullidel. Erinevus seisneb selles, et esimesel juhul toimub ainult üks spinn, teisel juhul keerlevad rullid ikka ja jälle ilma peatumata ning võidetud raha kantakse automaatselt sinu kontole.

Selle režiimi puuduseks on see, et riskimäng ei ole automaatsete keerutuste puhul saadaval. Kui vajutad infonuppu, avaneb kahe leheküljega aken. Esimene lehekülg sisaldab võidukombinatsioonide ja nende väljamaksete suhtarvu tabelit ning teine lehekülg üksikasjalikke mängureegleid. Võidukombinatsioone lisatakse mitu järjestikku, alustades kõige vasakpoolsemast rullist reas.

Tähemärgid ja väljamakse

Golden Griffin kaart toimib wild-sümbolina. Sellel kaardil on võime asendada kõiki teisi kombinatsioonis olevaid sümboleid, välja arvatud võlumets. See kahekordistab väljamakseid ja on ka kõige kallim sümbol. Kui moodustub wild-sümbolite kombinatsioon, on väljamakse määr vastavalt 2, 3, 4 või 5 sümbolist koosneva õnnekombinatsiooni lisamisel 10, 250, 2500 või 9000.

Scatter-sümbol Gryphons Gold mänguautomaadis on eelnevalt mainitud võlumets, mis maksab sõltumata selle asukohast mänguväljal. Ainus tingimus maksmiseks on vähemalt kahe scatter-sümboli olemasolu. Sellisel juhul suurenevad võidud 2, 5, 20 või isegi 500 võrra, nagu ka aktiivsete liinide arv. Kui aga scatterite arv on muu hulgas 3 või rohkem, algab tasuta spinnide mäng.

Selle mänguautomaadi pöörlevatel rullikutel võib neid sümboleid samuti kohata. Vähemalt kahe üheksakese korral suureneb võidetud krediitide summa 2, 5, 25, 100 korda. Kolme kümnise, masti ja kuninganna rullimisel on tegur 5, 25, 100. Ässade ja kuningate loosimine suurendab võitu 10, 50, 125 võrra. Paar kääbust, kes närbuvad hunniku kuldmüntide ja võlumetsast pärit seente üle, võib tuua 15, 75, 250-kordse võidu. Ja milline fantaasia ei ole ilma kauni nümfi või ükssarvikuta? Nende sümbolite väljamakse kordajad on 2, 25, 125 ja 750, kui neid on ühes reas kaks sama kujutist.

Tihendamine

Iga õnnelik kombinatsioon annab sulle võimaluse oma võidud riskimängus kahekordistada. Seda mängu saab mängida ainult soovi korral. Kui soovid riskida ja oled kindel, et õnn ei lase sind alt vedada, siis vajuta julgelt hasartmängunuppu, kuid kui kahtled, alusta lihtsalt uut spinni ja ongi kõik.

Kui õnnesoovitaja otsustab siiski riskida, viiakse ta teise ruumi, kus talle antakse nimekiri viimasest kuuest avatud kaardist. Võitmiseks on vaja vaid õigesti ära arvata augukaardi värv. See on 50:50 mäng, kuid kui värv on õige, kahekordistatakse rahasumma ja palutakse õnne uuesti proovida, kuid kahekordse summaga. Saate mängida, kuni krediitide arv jõuab maksimumini, või igal ajal, kuni vajutate konkreetse värvi eest vastutavat klahvi. Riskimängu lõpetamiseks praeguse võiduga tuleb vaid vajutada nuppu, mis käivitab keerutused. Kui te aga ei oska värvi ära arvata, siis teie võidud tühistatakse ja te ei saa midagi.

Tasuta keerutuste boonusmäng Golden Griffin mänguautomaadis

Kui rullikutele ilmub vähemalt 3 scatter-sümbolit, käivitub Gryphons Gold mänguautomaadis boonusmäng, mis on 15 tasuta spinni. Need algavad automaatselt viimase panuse ja aktiivsete liinide arvu järgi. Kui nende spinnide ajal tekib õnnelik kombinatsioon, siis võidud kolmekordistuvad ja kantakse õnneliku mängija kontole. Ja kui välja kukub veel vähemalt kolm scatter-sümbolit, siis ülejäänud arvule lisandub veel 15 spinni. Ja nii võid mängida väga pikalt ja saada lõpus varanduse.