Safari Heat mänguautomaat pakub sukeldumist Safari Heat’i, kus mitte ainult kuninglikud lõvid rändavad Aafrika tasandikel, vaid ka suurepärased boonused.

safari-heat-slot

Arendaja Novomatic pakub kõigile võimalust kogeda unustamatut Aafrika seiklust. Mängijad saavad nautida Aafrika savannide ilu ja panna oma saatust proovile, tegeledes metsloomade küttimise ohtliku kaubandusega.

See hobi on tänapäeva maailmas üsna kallis nauding, mis on kättesaadav vaid vähestele väljavalitud jahimeestele. Virtuaalne jahipidamine annab mängijatele võimaluse mitte ainult lõbutseda, vaid ka teenida soliidset kasumit. Võidutõenäosus on üsna suur, sest panuste valik on üsna lai. Sellel slotil on üheksa võiduliini ja viis rullikut.

Kuidas mängida Safari Heat mänguautomaati

Safari Heat on kaunistatud Aafrika savannide erksates värvides. Päikeseloojangu splash screen on eriti põnev uustulnukatele. Virtuaalsel Safaril osalejad saavad kohtuda rohkearvuliste Aafrika loomadega: pühvlid, elevandid, ninasarvikud, sebrad, flamingod ja kuninglikud lõvid. Loomad on graafiliselt teostatud mängumasinat Hot Safari loojad piisavalt realistlikult. Väärib märkimist, et nende värvimine mängus on äärmiselt ootamatu. Üldpildi täiendab suurepäraselt eriline heliefektid. Pikaajaline viibimine monitori ekraani ees tekitab mulje reaalsest kohalolekust kõrvetavate päikesekiirte all suures kõrbes. See savann pole kedagi näinud!

Peategelased ja võidukombinatsioonid

Safari Heat mänguautomaadi käivitamisel rivistuvad nii loomade pildid kui ka kaardisümbolid juhuslikes kombinatsioonides. Ninasarvik, elevant ja “9” moodustavad võidukombinatsiooni juba kahe tabamuse korral ning teised sümbolid moodustavad võiduliini kolme või enama tabamuse korral.

Lõvi on selles mängus kõige tulutoovam sümbol. Tema kombinatsioon neljast või viiest ikoonist annab mängijale 2500-9000 krediiti (võidud varieeruvad sõltuvalt uhke lõvi sümbolite arvust võiduliinil). Lõvi on wild-sümbol, mida saab asendada ükskõik millise võidukombinatsioonis puuduva ikooniga.

Elevandi sümbol suurendab sinu panust viie võidu korral kuni 750 korda. Seepra annab õnnelikule mängijale võimaluse koguda viie pildi rullimisel 250-kordse summa esialgsest võidukombinatsioonist. Roosa flamingo vastutab panuse suurendamise eest 400-kordse võidukombinatsiooni korral. Tasub märkida, et kaardisümbolid ei ole selles mängus eriti helded.

Kõikide võidukombinatsioonide vaatamiseks klõpsake lihtsalt nupule Paytable. Kuvatakse tabel, mis sisaldab teavet olemasolevate kombinatsioonide kohta, mille tulemuseks on rahaline tasu.

Nupud Bet ja Line vastutavad panuse suuruse ja valitud liinide aktiivsuse eest. Pärast ülaltoodud sammude tegemist saab klõpsata nupule Start ja jätkata mängu. Lisaks saate vajadusel kasutada automaatse klahvi käivitamist, mis automatiseerib trummide pöörlemise.

Demorežiim

Safari Heat mänguautomaat on mängijatele saadaval nii tasulises kui ka tasuta režiimis. Demorežiim võimaldab uustulnukatel mängida mängu, et saada kogemusi ilma raha kaotamata. Alles pärast põhireeglitega tutvumist saab registreeruda ja panustada pärisraha eest. Mänguautomaat Hot Safari jätab palju positiivseid emotsioone. Ta on kindel, et närvid mängivad turniiril osaleja, ja hea õnne aitab võita kindla summa raha.

Boonusvoor

Safari Heat slot pakub boonusmängu, mis pakub õnne lemmik 15 tasuta spinni. See võimalus aktiveerub 3 sümboli rullimisel, mis kujutavad baobabi. See premeerib boonusvooru ajal kombinatsioone kolmekordselt. Kui tasuta spinnide ajal tabatakse aastatuhande puu sümboleid, nullistatakse boonuskäikude arv automaatselt 15-le. Seega võib boonusmäng kesta kaua.

Riskimäng

Nagu enamik traditsioonilisi mänguautomaate, annab Safari Heat eriti hasartmängukülastajatele võimaluse proovida oma õnne kaks korda, mängides riskimängu. Riskimäng võimaldab mängijatel oma võidud kahekordistada. Oma õnne proovimiseks tuleb kasutada klahve “BET MAX” ja “BET ONE”, arvates ära diileri mängukaartide värvi. Kui kaartide arvatav värvus on sama, mis tegelikkus – võidud kahekordistuvad, kui tehakse viga – mängija kaotab kõik spinni jooksul teenitud krediidid.