Atilla mänguautomaat räägib kangelaseks olemisest sõjaajastul, Atilla slotis saad mitte ainult seiklusvaimu, vaid ka häid boonuseid.

attila-slot

Novomatic’i mänguautomaatidel on alati originaalne idee, värviline kujundus ja suurepärane atmosfäär, mis laseb osalejal täielikult sisse elada teenindusautomaatide maailma.

Mänguautomaat Attila jutustab, nagu juba nimigi näitab, legendaarse iidse vallutaja lugu. Ja mis vallutus ilma aardeta? Attila lubab suurt rikkust kogu maailmas sellele, kes osutub teistest veidi õnnelikumaks.

Kuidas mängida Atilla mänguautomaati

Mänguautomaadil on tavalised reeglid – 5 rullikut, 9 rida, riskimäng ja automaatne mängimisfunktsioon. Esmalt tuleb valida aktiivsete liinide arv, millel mängitakse. Saate valida vahemikus 1 kuni 9, mille sammud on 2. Võtmed 1 rida – 9 rida aitab.

Panuse muutmiseks ühe aktiivse rea kohta klõpsake lihtsalt bet one. Minimaalne panus rea kohta – 1 krediit. Maksimaalne on 100. Neile, kellele meeldib mängida korraga suurelt, on olemas võtme panus max. Pärast selle klõpsamist saab maksimaalse panuse.

Riskimängu ja ühe spinni eest vastutab üks võti – start. Kuid neile, kes ei soovi riskimängus osaleda ja lihtsalt spinnide vaatamist jälgida, saab vajutada automaatset starti.

Sümbolid ja sõjalised koefitsiendid

Mänguautomaadi wild-sümboliks on Attila, mis kujutab endast vallutajat. See asendab võidukombinatsioonis mis tahes sümbolit, välja arvatud scatter. Samuti võib ta ise võidukombinatsioonis kokku panna ja tuua tohutuid kordajaid: 20, 200, 2000 ja 10 000 krediiti panuse kohta 2, 3, 4 ja 5 sellise kujutise puhul mis tahes aktiivsel real.

Scatter on Attila armee kujutis päikeseloojangu taustal. Scatter-sümboli võidukombinatsioone kogutakse mis tahes positsioonil rullikul. Kolme scatter-sümboli puhul aktiveeritakse tasuta spinnid ja võidukombinatsioone kogutakse 2 scatterist rullikul. Scatter toob kahe, kolme, nelja ja viie sellise pildi puhul koefitsiendid 18, 45, 180 ja 2250.

Edasi tulevad kaks kõrge tootlusega sümbolit – kahe sõdalase kujutis. Neil on sama kasumlikkus ja neid kogutakse kolme sümboliga võidukombinatsioonis. Kolme, nelja ja viie sellise kujutise eest aktiivsel real saab õnnelik 75, 250 ja 1000 krediiti iga paigutatud kujutise eest.

Sihtivate vibulaskjate kujutis toob väiksemaid kordajaid. Kolme, nelja ja viie sellise pildi puhul aktiivsel real ootab kasutajat koefitsient 50, 125 ja 500.

Rahuaeg ja sõda on kombineeritud sama kasumlikkusega sümbolites. Nii vibulaskjad tulise noolega kui ka vihm hiina tasandikul toovad sama koefitsiendi: 30, 75 ja 250 kolme, nelja ja viie sellise kujutise puhul aktiivsel real.

Järgmisena tulevad paljudele online-slotidele tuttavad kaardisümbolid: A ja K. Neid kogutakse võidukombinatsioonidesse sagedamini kui eelnevaid sümboleid, kuid nende tootlus on palju väiksem: õnnelik, kes kogub kolm, neli ja viis sellist pilti, saab iga pandud pildi eest 20, 50 ja 150 krediiti.

Ka sümbolitel Q, J ja 10 on sama tootlus. Kui kolm, neli ja viis neist sümbolitest ilmub aktiivsele reale, saab mängija 10, 40 ja 125.

Üheksa on kõige tavalisem sümbol, mis ilmub peaaegu iga rulliku pöörde järel ja on seetõttu madalaima tootlusega: 9, 30 ja 100 koefitsient ootab seda, kes kogub kolm, neli ja viis sellist pilti aktiivsele reale.

Atilla mänguautomaadi riskimäng

Atilla mänguautomaadil on nende slotide puhul tavaline riskimäng. Selle saab aktiveerida, kui vajutad pärast mis tahes rahaliste vahendite võitmist bet one või bet max.

Riskimäng on tehtud kaardi värvi äraarvamise vormis. Slotimängija saab õige vastuse korral oma võidud hõlpsasti kahekordistada. Selleks, et oleks lihtsam arvutada konkreetse värvi ilmumise tõenäosust, on viie viimase kaardi kohta esitatud statistika.

Kui mängija võidab, kahekordistub tema summa ja talle antakse võimalus uuesti mängida. Maksimaalselt 5 korda. Kui mängija kaotab, läheb kogu raha asutusele.

Alati on võimalus riskimängu katkestada ja võidu ära võtta.

Tasuta keerutused

Pärast 3 või enama scatter-sümboli ilmumist aktiveerub 16 boonuskäiku. Neid mängitakse samadel ridadel ja samade koefitsientidega kui panus, millele kolm scatterit on langenud. Samuti aktiveeritakse tasuta spinnide ajal saadud võitudele x3 koefitsient.

Tasuta keerutuste ajal võidetud tasuta keerutused lisatakse jooksvale keerutuste arvule.

Emotions of the Braves mäng

Mänguautomaat Attila räägib meile vallutaja seiklustest nii sõja- kui ka rahuajal. Kangelane koos oma võitmatu armeega tuleb rikkust otsima ja mängija ülesanne on aidata tal neid leida ja ise teenida.

Suurepärane atmosfäär iidsetest lahingutest on edasi antud huvitava heliseeriaga, samuti staatiliste piltidega, mis lihtsalt sukelduvad Atilla pesa peremehe ajastu atmosfääri.