Golden Planet mänguautomaat viib teid kaugesse galaktikasse, kus hulgaliselt tähti sulandub üheks kauniks lõuendiks, sest Golden Planet slot annab õnnelikule mängijale megaboonuseid.

golden-planet-slot

Seas erinevaid mänguautomaadid World Wide Web, mida mitte ainult ei leitud. Püüdes katta kõik huvid oma hasartmängufännide, firma Novomatic on loonud mänguautomaadi Golden Planet, mis on suunatud neile, kes armastavad ruumi ja kõike sellega seotud. Raketid ja tulnukad, kartmatud astronautid ja ilusad astronautid ning muidugi planeet – kaugel või leiutatud, see ei ole oluline.

Oluline on see, et arendajad on taas kord suutnud välja anda suurepärase graafika ja animatsiooniga mängu, mis kahtlemata peab väga paljudele inimestele maitsma. Pole ju palju inimesi, kes poleks kunagi kiindunud põnevasse kosmosesaagasse. Kasutajaliides, mis on muutunud peaaegu klassikaks selle firma mängudele, sorteerib koheselt kontrolli ja läheb aardeks kaugetele planeetidele. Heli, aga ei ole originaalne, kuid kõik mulje see kattub animatsioon, mis arendajad ei ole liiga laisk, et töötada välja “hurraa”.

Rida, mis toob võidud on siin vähe – maksimaalne arv 9, kuid võidud selle rohkem kui piisavalt. Panustamisvõimalusi on palju rohkem, minimaalne on 1 krediit, ülemine piir ulatub 100-ni.

Kuidas mängida Golden Planet mänguautomaati

Nagu tavaliselt, on erinevaid võidusümboleid – selles mängus on neid kolmteist. Vaatame lähemalt kombinatsioone, mis toovad suuri võite.

Üheksa on sümbolitest kõige noorem, vastavalt annab ühe kõige väiksema võidu. Kuid väljamakse algab juba kahest järjestikusest sümbolist – panus kahekordistub. Kolm järjestikku suurendab sinu panust 5 korda, neli – 25 korda ja viis annab sulle 100-kordse krediidi.

Kümme, Jack ja Queen – nende kombinatsioonide väljamaksed on peaaegu identsed üheksa võiduga, ainus erinevus on see, et neid sümboleid loeb vähemalt kolm. Muidu on asi sarnane – kolm ühesugust korrutab panuse 5, neli 25 ja viis 100 korda.

Kuningas ja äss – selle kombinatsiooni puhul on väljamakse ootuspäraselt veidi suurem. Kolm, mis on üles rivistatud ühes reas, toovad sulle kümme korda rohkem, neli – 50 ja viis – 125 korda.

Robot ja E.T. – esimene kosmosesümbolite seeriast annab rohkem võite kui ükski kaart. Kui kolm sama sümbolit rivis, saad oma panuse 15-ga, neli 75-ga ja viis 250-ga korrutatud.

Kollane planeet, mis on Veenuse sarnane sümbol, annab sulle 20-kordse võidu, kui saad kolm järjestikku. Sada korda rohkem, kui saad neli järjestikku ja 400 korda rohkem, kui saad viis järjestikku.

Kaua on möödas ajad, mil naiselt oodati vähem kui mehelt. Seepärast toob Golden Planet mänguautomaadis mõlema soo astronautide kujutis sulle sama palju võite. Kaks samasugust järjest kahekordistab sinu panuse, kolm korrutab selle 25-ga, neli 125-ga ja 750 saab, kui saad viis sellist järjestikku.

Rakett on kõige väärtuslikum sümbol nii rahaliselt kui ka omaette. Kaks raketti järjest võidad tagasi kümnekordselt, kolm mitmekordistab sinu panuse 250, neli 2500 ja viis rikastab sind 9000 korda. Kuid raketi väärtus ei seisne mitte ainult selles, vaid ka selles, et see on wild-sümbol – jokker. Ja kombinatsioonid koos sellega suurendavad võitu. See tähendab, et kui sa saad neli järjest, sa ei saa mitte ainult 2500, vaid ka sümbolite kombinatsiooni eest, mis seisis selles reas viies.

Rõngastatud planeet on veel üks salajane sümbol, scatter. Ainus sümbol, mida ei saa asendada jokkeriga. Kaks pilti järjest korrutab sinu panuse 18, kolm 45, neli 180 ja viis toob sulle 4500 korda rohkem. Lisaks võidukombinatsioonidele käivitab see 15 tasuta spinni. Boonusmängud mitmekordistavad kõik võidud kolmega.

Duplikaat

Nagu paljud slotid, ei ole ka Golden Planet mänguautomaat erandiks oma võimekuse poolest võidud veelgi suurendada. Siin on esitatud punase-musta dubleerimine; sa pead ära arvama järgmise kaardi värvi. Kokku saab dubleerida 5 korda järjest, kui sul on hästi arenenud intuitsioon.

Lisaks kõigele eelnevale on olemas ka automaatne režiim, kui trummid keerlevad ilma teie panuseta, kuid selles režiimis ei ole dubleerimine võimalik.

Nagu ülaltoodust järeldub, on mänguautomaat Golden Planet õnnestunud hiilguses ja kindlasti veedad tema seltskonnas mitte ühe tunni ja võib-olla mitte ainult ühe õhtu, mitmekordistades võidud ikka ja jälle.

Arvestades, et saate mängida mänguautomaati Golden Planet virtuaalsete laenude ja pärisraha, on ebatõenäoline, et keegi jätab sellise võimaluse parandada oma rahalist seisundit. Lõppude lõpuks, hasartmängud ei ole asjata meelitab tõelised seiklejad, lubab kuld mägi ja vapustav rikkus. Jääb vaid soovida palju õnne neile, kes ei karda riskeerida.