Taiga mänguautomaat räägib metsaseiklustest ja oma õnne leidmisest ühes maailma suurimas metsamaailmas.

Taiga_slot_Playson

Tänapäeval on virtuaalne maailm üha enam inimeste huve haaranud. Erilist populaarsust koguvad online-mänguautomaadid. See on tingitud asjaolust, et sel juhul ei pea me oma kodust või korterist lahkuma, vaid lihtsalt mängime oma arvuti monitori ees. Samuti saab mõnel juhul kasutada selleks omaenda vidinat. Siin saab mängida mitte ainult pärisraha eest, vaid ka avada demo konto, kus saab proovida mängu tõelist maitset ja tõelist põnevust.

Saadaval on suur hulk mänguautomaate ja erinevaid variante. Siin saab igaüks valida just seda, mis talle meeldib ja rohkem meeldib. Mõned populaarsed mänguautomaadid Taiga, mis tasub veidi täpsemalt.

Kuidas mängida Taiga mänguautomaati

Kui avame ekraanil mänguakna, leiame end taigast, kus on metsloomad, taimed ja isegi linnud. Meid hakkab ümbritsema omamoodi muinasjutt, kus me mitte ainult ei mängi, vaid saame ka rõõmu ja tõelist naudingut sellest, mida näeme. Lisaks on pilte vene loodusest, kogu selle ilust ja maalilisusest.

Mis puutub mänguautomaati Taiga, siis see on esitatud viie rulliku ja 20 reaga. See mänguautomaadi versioon võimaldab meil saada rohkem kasumit ja paremad võiduvõimalused kui muudel mänguautomaatidel. Igale reale saab teha panuse minimaalselt 0,01 krediidiga. Kuid maksimaalne krediitide arv, mida saate ühel rullikul mängida, on 1000. See peab olema kaasatud mängu absoluutselt kõik olemasolevad read.

Nagu boonus mänguautomaadi Taiga auhind õnnelik kollektsionäär õnnelik metsa aarded tasuta keerutab kokku viis korda. Metsa vallutaja saab proovida oma õnne ja suurendada oma võidud vähemalt kaks korda.

Sellel Taiga mänguautomaadil on täielikult venekeelne versioon, mis sisaldab kõiki võimalikke kandeid. Sellisel juhul ei saa me kuidagi viga teha, kui valime rea, panustamisvõimaluse või muud mänguprotsessi aspektid. Siin on kõik väga lihtne ja lihtne, isegi uustulnuka jaoks hasartmängude maailmas:

  • “Start” on mängu algus. Vajutades seda nuppu, alustame mängu meie valitud valikuga. See ja liinide arv, panused ja nii edasi. Iga rullikute kerimise korral peame pidevalt seda nuppu vajutama;
  • “Auto” – mängu käivitamine automaatrežiimis. Kui vajutate nuppu, hakkavad rullid pöörlema, kuni te ise neid peatate. Kui tekib võidukombinatsioon rullikutest, kantakse raha automaatselt teie kontole ja mäng jätkub ilma teie sekkumiseta. Sellisel juhul pead sa ainult nautima mängu ja ilu ekraanil.
  • “Lines”. Kasutatakse mängitavate liinide arvu valimiseks.
  • “Bet” või “Maximum Bet” – panuse valimiseks üles- või allapoole iga rullikute keerutuse puhul.
  • “Paytable”. Kui klõpsate sellel nupul, jõuate ekraanile, kus on mängureeglid Taiga mänguautomaadis, samuti saate ise teada kõigi võimalike sümbolite tähenduse mängus.

Kuna Taiga mänguautomaat tegeleb otseselt metsateemaga, leiad siit tiigri, orava, arvukalt marju, õunu, pähkleid ja palju muud. Ja võidukombinatsioone on sellest kõigest tulemas tohutult palju. Parimad võidud on viie karu kokkulangemine reas. Sellisel juhul suureneb sinu panus 1000 korda. Karu kukkumine reas ekraanile lisaks võib asendada puuduva kaardi. Aga seda scatter-sümbolit ta asendada ei saa. Pärast karu on väärtust hunt ja rebane. Need võimaldavad teil võita 25 ja 400 krediiti vahel.

Ja natuke peatus boonusmängu mänguautomaadi Taiga. Sa pead ootama, kuni sa näed kolm tiigrit ekraanil, mis on sõna Bonus. Siin ei saa mitte ainult viis tasuta spinnide trumlit, vaid saate märgatavalt täiendada oma panka. Kui õnne on sinu kasuks, saad taas viis tasuta spinni. Kokku on saadaval 15 tasuta spinni, mida tasub ära kasutada, et saada mängus tohutuid võite.

Suurenda oma võidud Taiga slotis vähemalt kaks korda. Selleks on olemas riskimäng, mille valimisel ilmub ekraanile karu, mis pakub valiku ükskõik millise kaardi neljast pakutud kaardist. Kui see peaks olema suurem kui karu kaart, saad oma senised võidud kahekordistada. Ja üks märkimist vääriv omadus on see, et mängukaardid on mõnevõrra asendatud marjade, seente ja pähklite kujutistega. Sa võid jätkata ja jätkata, kuid tasub alati mõista, et sa peaksid alati õigeaegselt peatuma. Ainult sel juhul saate soovitud võidud ja rahulolu mänguprotsessist.