Rock Climber mänguautomaadi metsik vallutus kõrge mäetippude on muutunud kättesaadavaks kõigile Rock Climber slot, piisavalt virtuaalne köis ja positiivne meeleolu.

Mägede armastajate jaoks on ainus asi, mis on neist kaunim, need uurimatud tipud, millele keegi pole kunagi suutnud ronida. Kui sul ei ole võimalust tõelisele mäetipule ronida, siis ära ole meeleheitel, sest tänu mänguautomaadile Cliffhanger saad alati mägironimist teha.

Seda mängides, samuti tippu ronides, tunned uskumatut adrenaliini ja koged unustamatuid emotsioone. Lisaks ei ole teil mitte ainult põnev virtuaalne teekond läbi mägede, vaid ka oluliselt parandada oma rahalist seisundit.

Igrosoft firma, mis lõi selle masina, tegi imeline üllatus ja fännid ronimine ja kõik armastavad online teenindusajad. Uskumatu disain ja tõeline atmosfääri alistamine vallutamatu kaljud eristavad mängumasin Rock Climber grupis sarnaste. Mängija tunneb end tõelise ronijana, ta saab kohe kire iga hinna eest vallutada kangekaelset tippu. Ärge unustage, et lisaks emotsionaalsele rahuldusele saab ta ka rahalist tasu.

Kuidas mängida Rock Climber mänguautomaati

Rope mänguautomaadil on viis rullikut ja üheksa rida. Rullid hakkavad pöörlema, kui vajutada Spin-märki. Auhinnajärjeks on vaja vähemalt kolme identset pilti. Leitud sümbolite arv ja neile omased kordajad mõjutavad otseselt võitu. Selleks, et teada saada kõike kordajatest, tuleb külastada väljamaksete tabelit.

Selles slotis on kasutajal, nagu tõelisel ronijal, erinevad varustused, ilma milleta ei ole tippu tõusmine lihtsalt võimalik. Mängija käsutuses on jääkirves, spetsiaalsed naastudega saapad libisemise vastu, usaldusväärne konksuga köis, vallutatud tippu paigaldatav lipp, iga kampaania hädavajalikud komponendid – telk ja seljakott.

Reaalsel mägironimisel on lumi iga ronija jaoks reetlik ja ohtlik vaenlane, kuid kirjeldatud üksuses on see täiesti kahjutu. Veelgi enam, suurima võidu saab õnneks viis lumehelbekest järjestikku. Sel juhul suureneb tema panus 5000 korda.

Mõned aparaadi tegelased täidavad omapäraseid funktsioone. Lipu kujutis mängib wild’i rolli ja konksuga kaabli kujutis annab ligipääsu boonusvooru.

Doubling Up mäng köie slotis

Kui rullide keerutamine lõpeb võidu saamisega, ei tasu seda kohe ära võtta. Sul on võimalus oma võiduraha kahekordistada. Riskimängus on hasartmänguprofi eesmärk valida kaart, mis on kõrgem kui diileril. Ainult siis kahekordistub sinu võit.

Tihendamisprotsess võib jätkuda lõputult, kuid esimese vale valiku korral kaob kogu varem saadud raha sinu kontolt. Riskimäng on suurepärane võimalus muuta väike rahaline võit suureks, kuid ära liialda sellega, sest muidu võid jääda tühjaks.

Boonusvoor

Vähemalt kolme konksuga köiemustri esinemine on tee boonusmängu. Monitoril on kujutatud ronija ja viis kuhugi rippuvat köit. Võistleja ülesanne on valida köis ja alustada ronimist uuele tippu. Kui jõuad ronimisredelile, teenid auhinna ja saad jätkata ronimist teistel köitel. Järjekindlalt järgmistele liistudele ronides jõuate peagi mäe tippu, mille eest teid premeeritakse suure rahasummaga.

Kuid olge ettevaatlik, enne tippu jõudmist on palju takistusi ja ohte. Mõned köied viivad otse pimedas koopas peidus oleva tohutu karu lõugadesse. Niipea, kui kohtad hirmuäratavat metsalist, on boonusvoor kohe läbi. Kuid kogu selle ajani teenitud raha salvestad.

Rock Climber mänguautomaat köidab mängija tähelepanu väga kiiresti. Kõige põnevam on boonusvoor. Et suurendada võidu tõenäosust, tuleks kaaluda, millised köied eri tasemetel on turvalised ja millised meelitavad sind karu juurde.

Vallutada mäetippe kirjeldatud slotis Ropes saab nii tasuta kui ka pärisraha eest. Aga tõelist rahulolu ja tõeliselt suuri emotsioone ei ole võimalik saada, kui mängid funki eest.

Mänguautomaat Cliffhanger ei kitsalda suure hulga erinevate maksetega. Sellega saad suurepäraselt lõbutseda, muutudes julgeks järskude mäetipude vallutajaks. Sa mitte ainult ei rõõmusta, vaid saad ka head kasumit.

Isegi kui te pole kunagi olnud huvitatud mägironimisest, uskuge mind, mängige seda masinat vaid üks kord, siis tahate tema juurde ikka ja jälle tagasi minna.

Rock Climber mänguautomaat ei peta teid, vastupidi, te satute eufooriasse, nagu mägironija, kes tegi oma unistuse teoks ja ronis maailma kõrgeimale mäele.