Mänguautomaat Dolphins Pearl räägib hullumeelsetest lõbusatest seiklustest merepõhjas, kus delfiinipesa elanikud juba ootavad boonustega uimedes!

dolphins-Pearl-slot

Avasta ookeani sügavad ja salajased nurgad mänguautomaadiga Pearl of the Dolphin. Siit leiad haruldasi mereelukaid, nähtamatut kohalikku loomastikku ja ookeani põhjas peituvaid varjatud rikkusi.

Salapärased sügavused kutsuvad salapärasusega. Rohkem kui üks laev on uppunud, võttes kaasa ütlemata rikkusi, mis nüüd võivad olla sinu omad. Oma teekonnal kohtute kohalike elanikega ja külastate uppunud tsivilisatsioonide varjatud nurki, imetlete mere ilu ja elate oma kuulsat Odüsseiat virtuaalses maailmas uuesti läbi.

Hoia hinge kinni ja sukeldu koos põnevate jutustussarja peategelastega sügavale ookeani põhja, otsides nähtamatuid aardeid.

Kuidas mängida Dolphins Pearl mänguautomaati

Põneva süvamere-reisi muinasjutulisse, maagilisse maailma toob meile populaarne kaubamärgiga tarkvaraarendusstuudio Novomatic. Sukeldudes üha sügavamale ja sügavamale batüürisse, näed imelisi iludusi, millest on raske silmi lahti võtta. Sukeldumisplatvormi põhjas olevad pärlid löövad su vaimustusse, sest igaüks neist on väärt terve varanduse.

Mänguautomaat Dolphins Pearl on suurenenud protsent, et maksta välja, nii lemmik lemmik kui algaja, esimene silmitsi praktika hasartmängude ja kogenud spetsialistid, hundid seitse merd, kes sõi rohkem kui üks vaala sellel areenil.

Nagu te ujuda välja surf, siis tulevad mõned armas tähemärki, elanikud kohaliku sügavuse. Mänguautomaadi üldpilt rõhutab jutustuse ühtset visuaalset stiili, mis sukeldub veelgi sügavamalt mängimise võrku. Iga tegelane, sümbol, menüü ja mänguautomaadi element sulandub omavahel sujuvalt. Mängija jääb lummava muinasjutu olekusse, mille loovad selle tähelepanuväärse gaminatori autorite poolt loodud kujutised, uimastavad helid ja noodid surf, armas visuaal.

Dolphins Pearl pesa mere sümbolid ja kohalikud elanikud

Paljude kohalike värviliste taimestiku ja loomastiku esindajate seas on esitatud virtuaalsete merede ja ookeanide laialivalguvuses:

 • Cute Dolphin;
 • Hasartmängude merihobu;
 • Purustav merisiilik kala;
 • Eksootiline triibuline kala;
 • Rahulik, kuid ohtlik räime;
 • Publiku lemmik, kuningakrabi;
 • Scatter-sümbol pärli kujul;
 • Merekaartide komplekt, alates 9-st kuni A-sse.

Iga sümbolite kogum moodustab kombinatsiooni, mis maksab heldelt. Mida väärtuslikum on pilt, seda rohkem saate sellel kujutatud sümboli eest. Kõik kombinatsioonid ja sümbolid kogutakse sarnaselt teistele mängijatele vasakult paremale. Tegeledes virtuaalse akvanautikaga, saate üksikasjalikult tutvuda iga kohaliku veeala esindajaga. Peaasi, et teil oleks piisavalt hapnikku, mida siin mõõdetakse krediitides ja mis vastab käibekapitalist kulutatud raha ekvivalendile.

Ujumise reeglid ja põhiprintsiibid

Dolphin Pearl mänguautomaat koosneb mitmest põhiosast:

 • Keskne pöörlev rullik, mis on jagatud 5 osaks;
 • Juhtplokk;
 • Infopaneel;
 • Täiendavad lisamenüüd.

Reel slot Pearl Dolphin säilitab klassikaline muster pöörleb vertikaalselt, kogudes kombinatsioone, mis koosnevad kaootiliselt hajutatud sümbolid oma osad. Jutustusmehhanismid on üsna sirgjoonelised ja soovitavad, keerates masinat, panna mõistatusi kokku ühel üheksast olemasolevast liinist.

Lisaks ridadele on saadaval paindlik valik panuseid, mida saab järjestikku seada, vajutades nuppu “Bet one”. Juhul, kui suurus võimaldab pangaraha, võite julgelt klõpsata “Bet Max”, mis alustab emulaatori pöörlemise protsessi kõrgeima määraga. Klõpsates “Automatic Start” masin pöörleb trummel ilma kasutajat peatamata. Väärib märkimist, et sel juhul ei osale kasutaja täiendavas mängus kahekordistamisel.

Riskimäng

Olles saanud aktiivsetel ridadel võidukombinatsiooni, pakub süsteem mängijale võimalust mängida täiendavat mängu kahekordistamist. Osalemise põhimõte on üsna lihtne: täiendav fuajee – menüü, kus tuleb ära arvata suletud kaardi värvus, punane või must. Kui see õnnestub, kahekordistuvad teie punktid; kui mitte, kaotate arvestatud summa oma võidupunkte.

Koguge kõik pärlid mänguautomaadi Pearl of the Dolphin mänguautomaadis

Selleks, et saada 15 tasuta spinni, pead sa püüdma ükskõik kust 3 või rohkem merepärli kujutist, mis on unikaalne scatter-sümbol. Seda tehes korrutatakse koguvõidud 3ga.

Maagiline sügavus köidab põnevusega ja mänguautomaat Dolphins Pearl annab palju positiivseid tundeid ja võimaluse leida peidetud aare, mis täidab kõik sinu unistused.