SkyWay mänguautomaat pakub raha teenimist taevas, kusjuures SkyWay mänguautomaat võtab kaasa ainult parimad ja kõige tõestatumad hasartmänguspetsialistid.

skyway-slot

Saada tõeline põnevus põnev lennundus pakub mänguautomaadi Heavenly Way. Luksusliku õhulaeva pardal ei saa mitte ainult nautida põnevat reisi üle hasartmängumaailma avaruste, vaid saada ka helded boonused visaduse eest. Fantastiline atmosfäär loob portreed kartmatutest pilootidest ning õige tee leidmiseks aitavad lennumasinad ja spetsiaalsed navigatsiooniseadmed. Hämmastav graafika ja taeva helid täidavad iga hetke elava meeleolu ja unustamatute emotsioonidega ning adrenaliini ekstravagantsus täidab teie puhkuse ohjeldamatu hooga.

Kuidas mängida SkyWay mänguautomaati

Virtuaalsel slotil on viis rullikut, millel hasartmängude lennureisijad saavad aktiveerida ühe kuni kahekümne ühe võiduliini. Selleks tuleb lihtsalt kasutada liinide klahvi. Määrake panus iga neist saab nuppu bet üks, nad võivad ulatuda 1 kuni 100 krediiti. Demo režiim pakub hinnata kõiki žetoone mänguautomaadi Heavenly Road ja valida võitnud strateegia ilma rahalise riskita. Selle eripära on kasutamine virtuaalse valuuta panustamiseks. Test piloodid mängurid saavad täita oma vaba aja sõita ja väljakutse saatuse mängus pärisraha eest.

Kui kõik parameetrid on määratud ja panused tehtud, võite alustada rullide keerutamist, vajutades Start. Aktiveerida automaatrežiimi aitab nupp Auto, mis asub veidi vasakul. Rahalised preemiad toob iga kombinatsioon ja suhe sõltub tähemärkidest, mis moodustavad selle. Identsete sümbolite jada algab vasakul rullikul ja ulatub paremale.

Sky piloodi sümbolid ja koefitsiendid

Peamiste sümbolite hulgas saavad kasutajad koguda kombinatsioone navigatsiooniinstrumentide, gloobuste, aeronauti ja suure teadlase portree kujutistest. Tooge heldelt rahalise tasu välimus mänguväljal kartmatu piloodi kujutis, kes vaatab salapärasesse kaugusesse. Piisab, kui koguda 2 kuni 5 sellist märki, et saada kordaja vahemikus 10 kuni 9000. See määratakse proportsionaalselt mänguväljale kogutud sümbolite arvuga. See kujutis toimib wild-sümbolina ja võib vajaduse korral asendada puuduva piktogrammi, et moodustada õnnelik kombinatsioon. Ainus erand on teine eriline pilt – scatter.

Scatter-sümbol on õhulaeva kujul, mis künnab pilvede laiust. Kui sul on piisavalt õnne, et koguda mänguväljale 2 kuni 5 sellist pilti, võivad slotis Heavenly Path reisijad saada kuni 250-kordaja. Pole oluline, millises järjekorras scatterid asuvad. Kolme või enama õhulaeva üheaegne ilmumine ekraanile toob mängijatele 16 tasuta lisakäiku.

Lisaks on SkyWay mänguautomaat valmistanud kasutajatele palju meeldivaid üllatusi, mis täidavad reisi fantastilise seikluse ja ettearvamatuse hõngu.

Boonussüsteem SkyWay slot

Mängu meeldivaks täienduseks on erinevad boonused. Professionaalid hasartmängude virtuaalne slot SkyWay pakub kogemus ohjeldamatu sõita riski mäng.

See muutub kättesaadavaks pärast võidukombinatsiooni on kogutud mänguväljal. Riskimäng annab sulle võimaluse oma võidud tasuta mitmekordistada, kuid on oluline meeles pidada, et viga toob kaasa kogu võidu kaotuse. Nõusolekut mängus osalemiseks kinnitatakse nupu Gamble vajutamisega, kuid soovi korral võite keelduda, kasutades klahvi Collect. Peamine ülesanne on ära arvata juhuslikult ekraanile ilmuva kaardi värvus. Õige vastus võimaldab teil uuesti õnne proovida, kahekordistades oma võidud.

Täiendavaks boonuseks on mänguautomaadi SkyWay tasuta keerutused, mis toovad mänguväljakule õhulaeva ilmumise hasartmängureisijatele. Nende spinnide jaoks kasutada viimaseid tegelikke panustamisparameetreid, kuid raha ei lahutata deposiitkontolt. Pärast boonuse lõppemist kantakse saadud preemiad automaatselt võitjate kontole taevas.

Sa ei pea enam loobuma uutest kogemustest. Mänguautomaat Heavenly Road kutsub teid nautima ainulaadset teekonda läbi taeva avaruste. Vapustavad emotsioonid ja särav meeleolu täidavad iga mänguhetke ning suurepärane meeleolu mängimise imelisest atmosfäärist jääb pikaks ajaks.