Magic Princess mänguautomaat toob igapäevaellu maagilise elemendi, lummav Magic Princess mänguautomaat annab isegi uustulnukatele õnne.

Igaüks tahab vähemalt korra elus sattuda maagilisse muinasjuttu ja tunda end kangelasena. Näiteks saada printsiks ja päästa kaunis printsess, kes elab mäe otsas asuvas võlutud kindluses, ning saada palgaks lugematuid rikkusi. Neile pääsevad ligi vaid need, kes näitavad üles imetabase julgust ja vaprust. Õnn ja lugematud aarded ootavad teid!

Tasuta mänguautomaadisimulaator Magic Princess meelitab helge ja intrigeeriva kujundusega. Mängija satub maagilisse maailma, kus ta kohtub paljude vapustavate tegelastega – siin leidub hämmastavaid maagilisi linde, salapäraseid musti kasse, kes on hea õnne ettekuulutajad. Printsessil on vaja vaid üks kord oma võlukepiga lehvitada ja siis algavad tõelised imed.

Kuidas mängida Magic Princess mänguautomaati

Mänguautomaadi peamine embleem on printsess ise. Kui saad viis tema sümbolit samale reale, võidad peaauhinna, sest sinu panus saab võimaluse kohe 9000 korda suuremaks. Samas on noorel nõidlanna õigus asendada ka teisi mängusümboleid, välja arvatud aga scatter-sümbol ehk laialivalguv sümbol.

Selles mängus on see salapärane kristallkera sametpadja peal. Kui satute viiest scatterist koosnevasse ritta, suurenevad teie võimalused varastada palju raha 1000 võrra ja kolme palli korral saate mängida boonusmängu. See hõlmab sümboleid, mis saadavad noort printsessi – tema musta kassi ja maagilist pauku. Kui õnn on sinu poolel ja ühel real on viis kassi või sama palju linde, suureneb panus 750 korda.

Lisaks nendele kasulikele Magic Princessi sümbolitele on veel mitmeid teisi sümboleid, mis samuti võivad aidata sinu võite suurendada, kuigi mitte nii palju. See kroonprintsess ja tema võlukepp. Maksimaalsel rullimisel aitavad nad tõsta panust 250-kordselt. Kaartide kujul tehtud sümbolid aitavad samuti suurendada võidusummat, kuigi nende abiga palju võita ei saa, kuid nad teenivad toredat boonusmängu.

Mängu ajal on teil võimalus kasutada riskimängu. Kui õnn on sinu kasuks, suurendab Magic Princess slotis sinu võidud kahekordseks, kuid kui kaotad, on kõik sinu võidud põlenud. Nagu teisteski slotimängudes, tuleb sul vaid õigesti ära arvata, kas ümberpööratud kaart on must või punane. Kui arvad kaardi värvi õigesti ära, kahekordistatakse sinu võidud. Aga isegi kui sa ei võida, ei tohiks sa mingil juhul pahandada: sest võluprintsess ei ole ju liiga labane risk, eks?

Kui, mängides Magic Princess mänguautomaadi õnne on teie kasuks, payline peaks langema vaid paar magic crystal balls. Kolme sellise tähemärgi veeremisel on sul kohe võimalus mängida boonusmängu. Selle sisuks on see, et saad 15 korda mängutrumlit keerata ja seda täiesti tasuta.

Positiivse tulemuse korral suureneb teie osa mängust märkimisväärselt ja teie võidud suurenevad kohe 3 korda. Isegi kui sinu õnn saab otsa, ei tasu end heidutada: on võimalus, et ühe tasuta spinni ajal tekib taas ihaldatud kolme maagilise kuuli kombinatsioon.

Siis on sul võimalus mängida 15 boonusmängu, arvestamata eelmise boonusmängu mängimata jäänud mänge. Mängijatele, kellele meeldib mängida, on ainulaadne võimalus suurendada oma boonusevõitu kohe kahekordseks, kui pärast tasuta keerutusi julged oma õnne riskimängus proovida. Tänu tema eriti õnnelikud mängijad saavad oma kapitali kahekordistada.

Juhtimine mänguautomaadi Magic Princess

Käivita see imeline simulaator on üsna lihtne. Key Line aitab teil otsustada panustamise nuppu, Bet One aitab valida soovitud payline, ja nupp Bet Max paneb maksimaalne summa krediiti kõik aktiivsed paylines. Muide, neid nuppe kasutatakse riskimängu alguses, et kahekordistada võidetud kapitali. On ka nupp Start, seda tuleb vajutada, et käivitada rullid, samuti lisada põhikontole, võitnud mängu krediiti.

Maailmas teenindusajad palju huvitavaid ja värvilisi mänge, kuid slot Magic Princess paistab välja enamus oma ebatavalise disaini ja maagiline võlu. Üha enam mängijaid köidab salapäraselt säravad kristallkuulid, säravad võlukangid ja printsessi kaval, kuid võluv silmapilk.

Pea meeles, et kui veeretad kaks korda järjest, võidavad järgmised sümbolid: printsess, pallid, üheksad, paabulinnud ja mustad kassid. Ülejäänud vähesed sümbolid toovad kasumit ainult siis, kui neid on aktiivses reas vähemalt kolm.