Fantastic Four mänguautomaat pakub super seiklust – sukeldu Marveli koomiksite universumisse koos Fantastic Fouriga. Paljude animatsioonisarjade, filmide, koomiksite ja kõikvõimalike mängude seas on universum nüüd ka mänguautomaadiga laienenud.

Virtuaalne ühekäeline bandiit võimaldab mängijatel saada lähedalt ja isiklikult osa põnevast loost, tutvustab koomiksi peategelasi ja teenib ka päris palju raha, mis rõõmustab eelkõige kogenud mängijaid.

Kuidas mängida Fantastiline neli mänguautomaati

Lapsena meeldis kõigile vaadata multikasarju erinevate Marveli või DC universumi superkangelaste kohta. Paljud koomiksitegelased on jõudnud ka kinolevisse. Fantastilise Nelja sõbrad ei ole erandiks. Igal tegelasel on oma võimed: Mr Fantastic võib muunduda ja venitada oma keha nii, et temast saab kustutusmees. Tõrjemees süttib hetkega ja muundub elavaks tõrvikuks. Ta suudab kontrollida ja juhtida tuld. Olend on kivistunud saagategelane. Ta muudeti eksperimendi käigus kivigoleemiks, nagu ka kõik meeskonna liikmed. Ja muidugi Sue Storm, imearmas tüdruk, kes oskab esemeid manipuleerida, telekineesi, on ka telepaatia ja teadvustamata manipuleerimine distantsilt. Peamiseks antagonistiks on siinkohal sünge ja salapärane Doctor Doom, kes on juba mitmes koomiksisarjas endale nime teinud ja samas ka paljudele mängu universumis tugevalt närvi ajanud.

Fantastic fouri mänguautomaadi esmakordne tundmaõppimine

Väliselt kohtub mänguautomaat Fantastic Four kasutajatele värvilise splash-ekraaniga, mis on värvitud mänguautomaadi peategelastega. Mänguvälja, analoogiliselt enamiku klassikaliste mänguautomaatide puhul, on jagatud 5 vertikaalseks reaks. Igal real kuvatakse sildid, pildid, millel võib kohtuda kõigi Fantastilise Nelja universumi peategelastega, kaardipaki klassikaliste tegelaste komplekt, alates 9-st kuni A-sse, planeeti Maa kujutav kaart, samuti eriline sümbol “4”, mis on meeskonna sümboliks ja osaliselt Wild-sümboliks, mis asendab kõiki teisi pilte mänguväljal, välja arvatud meie planeedi kujutist.

Kasutaja keerab rullikut, vajutades nuppu “Start”. Kõik mängus olevad menüüd ja kasutajaliides on vene keeles, need on üsna lihtsad ja ülevaatlikud. Lisateavet kombinatsioonide koostise, boonussümbolite ja auhinnavõitude saamise võimaluste kohta saate teada, kui klõpsate nupule “Info”, minnes spetsiaalsesse fuajeesse.

Hasartmänguspetsialist võib vabalt valida, mitu aktiivset rida loosimises osaleb. Nende vahemik võib olla 1 kuni 20. Panuse summa saab määrata vahemikus 0,1 kuni 0,5 krediiti. Üldine protsess esimene tutvus gaminatoriga ei tekita mängijatele mingeid probleeme ning kindlamaks ja veavabaks mänguks soovitame esmalt proovida mängumasinate Fantastic four tasuta versiooni. Sel juhul ei pea te tegema esimest sissemakset ega läbima täiendavat registreerimist. Saate lihvida oma meetodeid ja strateegiaid mängu jaoks, samas säästate märkimisväärse summa oma raha, ilma banaalsete ja tavaliste vigadeta algajatele.

Boonuskäigud

Fantastic Four slotis ei ole täiendavat topeltmängu. Kõik, millega kasutaja võib arvestada, on osalemine tasuta spinnides, millel on lisakordaja. Selleks on vaja vaid püüda 3 kuni 5 pilti rullikuväljal koos planeedi Maa sümboliga. Sellisel juhul saab õnnelik saaja fikseeritud väärtusega tasuta keerutusi kui saab oluliselt suurendada oma raha, sest lõpus rotatsiooni kõik krediidid summeeritakse ja kantakse peamine kasutajakonto.

Visuaalne osa Fantastic Four teenindusajad

Seoses graafika ja visuaalne stiil Fantastic neli mänguautomaadi näeb päris kena. Kõik pildid tegelastest, kaardipakist ja muudest mängurulli osadest on detailselt joonistatud. Kõik menüüd ja täiendavad kasutajaliidese elemendid on iseloomuliku kujundusega, nuppe on meeldiv vajutada ning kogu mängupilti saab laiendada täisekraanile, kui klõpsata ekraani vasakus ülanurgas asuval ikoonil.

Fantastic Four mänguautomaadi lisapildid tekitavad seikluslikku elevust ja meelitavad tahtlikult mängijate tähelepanu oma monitoride ekraanidele. Täiendav sujuv animatsioon ja trummi peatamine koos kvaliteetse heliga lahjendavad loo üldist visuaalset komponenti, sundides mängijaid süvenema sügavamalt mänguellu.

Fantastic four virtuaalse mänguautomaadi abil saate kõik oma loomingulised plaanid ja unistused teoks teha, koguda märkimisväärse rahasumma ja lõbutseda. Päästke galaktika koos oma vaprate sõpradega kiire ja arcade-taolise kosmoseseiklusega.