Cash Farm Deluxe mänguautomaat jagab mängijatega raha kasvatamise mehhanismi, lõõgastu päikese käes Cash Farm Deluxe slotiga!

Milline linnaelanik ei tahaks korraks pilvelõhkujatest ja muudest telliskivist ja monoliitsetest hoonetest eemale pääseda ja minna maale? Hingata puhast õhku, jalutada puude vahel, ujuda jões ja unustada elu raskused. Paradiisi tiitlile võib kahtlemata pretendeerida küla, mille on loonud mänguautomaadi Money Farm Deluxe arendajad. Ärge muretsege, te ei pea higistama. Sa pead ainult vajutada klahve, otsides naljakad väikesed loomad. Veelgi enam, sa saad raha preemiaid oma armastuse eest.

Sul on võimalus proovida ennast riskantse farmerina, kes ei karda oma talus lõbu, kogudes samal ajal suure saagi kuldmünte. Koos armsate loomade ja rohkete mängufunktsioonidega selles slotis kasvatad kindlasti imelisi vilju, mis muudavad sind rikkaks ja edukaks meheks.

Kuidas mängida Cash Farm Deluxe mänguautomaati

Novomatic’i loodud Cash Farm Deluxe mänguautomaat on suurepärase loo, suurepärase muusika, mugava kasutajaliidese ja kõrge võiduprotsendi sümbioos. Hämmastav 3D graafika, arenenud tehnoloogia ja naljakad loomapildid tegelastena andsid sellele masinale enneolematu populaarsuse. See paneb sind puhkusele ilusas külas, mida ümbritsevad armsad loomad, ja annab sulle ka suurepäraseid auhindu.

Farm reeglid

Farm Deluxe mänguautomaat on 5 rullikut ja 25 võiduliinid. Professionaalse mänguri eesmärk on leida kolm või enam ühesugust märki, mis moodustavad auhinnajärje. Samal ajal peaks võidukombinatsioon algama esimesena asuvast rullikust ja liikuma vasakult paremale.

Tähelepanuväärne on, et mängus kujutatud loomad teevad looduslikke hääli, sealhulgas muhinat, kähinat ja virisemist. Sellised helid panevad mängijat veelgi enam uskuma, et ta on sattunud tõelisele talule.

Mänguautomaadi eripäraks on originaalne võidusüsteem, mis võimaldab ühe rullikute pööramisega saada paar võidujärjekorda. Selle teeb võimalikuks teiste sümbolite ilmumine nende sümbolite asemele, mis on äsja moodustanud võidukombinatsiooni.

Lisaks saab mängija oma võitu poole võrra suurendada ka tavalise riskimängu abil, kus tuleb nimetada vilkuvale kaardile õige värv.

Kirjeldatud slotis ja näeb ette mängu ilma rahata. Kogemuste omandamiseks ja kõigi mängu keerdkäikude põhjalikuks mõistmiseks peaks algaja mängima mõnda aega tasuta.

Farmi elanikud

Ilma kelleta ei saa eksisteerida talu? Just nii, ilma lemmikloomadeta. Tegelaste seas mänguautomaadi Cash Farm Deluxe esitleda rõõmsameelne siga, kirev kukk, naljakas lehm, armas lammas ja isegi krapsakas jänes.

Lisaks on mängukaardid maalilises keskkonnas, samuti scatter (sinine traktor) ja wild (punane maja).

Igal pildil on oma väärtus. Kui sul on piisavalt õnne, et leiad reas viis pilti punasest majast, teenid 5000 krediiti. Lehmapilt võib sulle tuua kuni 1000 krediiti, jänese ja kuke kuni 300 ning sea ja lamba pilt kuni 500 krediiti.

Lisaks sellele võib punane maja, mis on wild, asendada kõiki teisi sümboleid, välja arvatud scatterit, nii et hasartmängusaaja saab kiiresti kokku panna võidukaid sümboleid.

Mis puutub scatterisse, siis selle kohtumine võimaldab mängijal siseneda boonusmängu.

Boonusvoor: raha heinakuhjas

Kolm või enam traktori kujutist aktiveerib boonusmängu. Ekraanile ilmub püramiidikujuline ehitis, mille ehitusmaterjaliks on heinakuhjad. Tõusmiseks tuleb igal tasandil avada kast. Sellisel juhul tuleb järgmisele tasandile liikumiseks leida lahter on raha, ja kui satute peatussümbolile, siis boonusmäng lõpeb kohe. Kuid soodsate asjaolude korral ühe boonusvooru õnnelik võitja võib teenida väga kena kapitali.

Tahad head ja lõbusat puhkust? Mänguautomaat Money Farm Deluxe garanteerib sulle ebatavalise ja unustamatu seikluse, millest saad palju positiivseid emotsioone ja suurepärast kasumit. Tavalise talu territooriumile ilmub raha sama regulaarselt kui uus saak töökalt talunikult.

Cash Farm Deluxe slotis on raske leida ühtegi viga. Ja kasutada unikaalset kaskaadimehhanismi tegelaste, mis annab võimaluse saada palju raha ühe spinniga, võimaldab teil kanda seda mänguautomaati üks parimaid online teenindusautomaate.