Moorhuhn mänguautomaati lõbustab hullumeelne Moorhuhn kana, kes liigub nutikalt mänguautomaadi rullikutel ringi, rõõmustades õnnelikke jackpotidega.

moorhuhn-slot

Populaarne Moorhuhn-seeria on jõudnud virtuaalmasinatesse. Novomatic’i arendajad kehastasid virtuaalsele rullikule paljud selle põneva ja dünaamilise arcade-mängu tegelased.

Mänguautomaadil Chicken on lõbus ja huvitav lugu, kena visuaal ja üsna lihtne juhtimine. Sellisel juhul saavad kasutajad hea hoo, ja lihtsad kombinatsioonid ja võimalus mängida mängu tasuta versiooni naudivad nii algajad kui ka kogenud mängurid hasartmängude maailmast.

Kuidas mängida Moorhuhn mänguautomaati

Moorhuhn mänguautomaat tervitab kõiki kasutajaid värvilise splash-ekraaniga. Gaminatori arendajad, luues seda mänguautomaati, keskendusid eelkõige mängijate laiale kogukonnale, kes on armunud sellesse arcade-mängude sarja, samuti põnevuse komponendile loos.

Kogu mängu mehaanika ja põhimõte põhineb klassikalisel spinningu-rullikujundusel, mis on jagatud 5 vertikaalseks sektsiooniks. Igas valdkonnas on kujutised, mis kõik on seotud juhusliku jutustuse mänguautomaadi Murhun looga. Kasutajad, pöörates trumlit, koguvad kombinatsioone ja teenivad krediiti, osaledes lisaks värvilises boonusmängus, õppides selle käigus reegleid ja kombinatsioone.

Mängida eemalt Chicken Little masin on muutunud tõesti kasumlik ja pluss, tasub proovida mängu tasuta keerutusi. Selline lähenemine säästab palju teie investeeringut, võimaldab teil arendada oma strateegiat, rakendada võtmemeetodeid mängu planeerimisel. Saate vältida tarbetuid ja üsna triviaalseid vigu, planeerides samas õigesti mängu läbiviimiseks mõeldud rahasummat.

Selleks, et paremini tutvuda universumi narratiiviga, peate tundma selle lugu. Novomatic’i autorid püüdsid mängu üldist lugu edasi anda täiendavate sisestuste ja menüüakende abil. Loo aluseks on koomiksisari naljakatest ja üsna kangekaelsetest kanadest. Need on täielikult tunginud mänguliidesesse ja püüavad igati mängija ristiusku sattuda. Universaalse sümbolina kana kujul lubab Moorhuhn ennast asendada ja kohandada mis tahes muu pildiga mänguväljal, moodustades seeläbi võidukombinatsiooni.

Moorhuhni mänguautomaadi kasutajaliides on üsna lihtne ja sirgjooneline. Kõik menüüd tunduvad intuitiivsed ja ülevaatlikud. Iga lisamäng toob esile spetsiaalse menüü, milles õnneotsija kogub mängukrediiti. Mängukombinatsioonid kukuvad üsna tihti välja, suurendades seega mängijate võimalusi õnneliku plussmängu saamiseks.

Individuaalselt saab kasutaja valida 1 kuni 10 aktiivset rida, millel mängitakse. Selleks vajutage “+/-” väljal “Lines”. Panuste taseme jaoks valige krediitide arv rea kohta. Selle parameetriga tasub olla ettevaatlik, sest see sõltub paljudest teguritest, eelkõige teie pangaraha suurusest. Vajutades “+/-” ikoonidele vastaval väljal “Bet”, saab kasutaja määrata soovitud vahemiku kasutatud rahaliste vahendite kohta rulli kohta. Nupp “Maksimaalne panus” määrab maksimaalse lubatud panuse taseme ühe keerutuse kohta, sõltuvalt mängija praegusest krediidisummast.

Lisamenüüst “Info” saab kasutada abi ja üksikasjalikumat teavet lõplike makstavate kombinatsioonide kohta. Juhtkasti keskel on suur punane “Start” klahv, mis vastutab rulli keerutamise eest. Soovi korral saab kasutaja klõpsata “Auto Play”, seega kerimine virtuaalne slotter on automaatne, ja hasartmängude professionaalne ei pea osalema otse neid. Kõik võidud lisatakse automaatselt kokku ja lisatakse kogu pangale mängija, möödasõidu risk – mäng.

Visuaalne disain kana slot

Graafika ja visuaalse kujunduse poolest võib Moorhuhn mänguautomaati hinnata suurepäraseks. Armsad pildid, mis on võetud otse koomiksisarjast, iseloomulik visuaalne stiil, kena ja sujuv animatsioon ja heliriba, kõik see võimaldab mängusse sukelduda. Kõik pildid ja tegelaskujud on suurepäraselt joonistatud. Mänguvälja kaartide hulka kuuluvad:

  • Kana Moorhuhn;
  • Mill;
  • Võitluspadrun;
  • Balloon;
  • Valvetorn;
  • Mängukaartide seeria 10-st kuni A-sse.

Riskimäng kanamasinas

Püüdes mitmekesistada mängumängu, on autorid kasutusele võtnud virtuaalses mängumasinas täiendava mängu kahekordistamise. Selleks tuleb ära arvata suletud kaardi värvus: must või punane. Õnne korral – õnneliku võit kahekordistub. Kui ei õnnestu ära arvata – mängija kaotab kogu oma võidu.

Kokkuvõtteks

Tasub märkida, et mänguautomaat Moorhuhn, mis põhineb samanimelisel koomiksil ja mängusarjal, võimaldab mänguritel veidi lõõgastuda, saada osa rõõmsast meeleolust ja seega teenida head raha koos naljaka talu elanikega.