Fruits of Ra mänguautomaat on tähtede segu adrenaliini täis, uskumatult küpsetest puuviljadest, mis teenivad kombinatsioonides uhkeid jackpoteid.

Fruits-of-Ra-slot

Tõenäoliselt olid esimesed mänguautomaadid, kui need hakkasid populaarsust koguma, “puuviljasordid”. Nagu nimest kergesti arvata võib, sisaldas võidukombinatsioonide tabel erinevate puuviljade kujutisi – kunagi oli see uudsus, kuid nüüd peetakse seda klassikaks. Nii otsustasid Globotechi arendajad järgida traditsiooni ja anda välja täiustatud versiooni klassikalisest masinast.

Kuidas mängida mänguautomaati Fruits of Ra

Fruit of the Loop mänguautomaadis võidavad kõik kombinatsioonid ainult siis, kui neid on kolm või rohkem järjest, vähem ei loe. Variatsioone ei ole palju ja täielik nimekiri on esitatud allpool. Kuid on üks oluline omadus, mis eristab mänguautomaati Fruits of Ra ja tema vendasid – võidud toovate sümbolite kombinatsioone arvestatakse siis, kui need moodustuvad reas vasakult paremale ja paremalt vasakule. Nõustu, et selline paigutus on tõesti haruldane ja mitte kõik arendajad ei lisa seda oma loomingutesse.

Sidrunid ja kirsid – peaaegu noorim kombinatsioonid, toob 5 panused, kui langevad kolm järjest, 20 – kui rivis neli ja 100 saab, kui rida viis. Nad kukuvad välja üsna tihti, nii et selles mängus on peaaegu ebareaalne kaotada kõik. Ja isegi kui see juhtub, laadige lihtsalt leht uuesti ja jätkake lõbusalt mängimist.

Ploomid ja aprikoosid – seda tüüpi puuvilju hinnatakse veidi rohkem kui eelmisi. Nii et kolm järjestikku suurendab sinu panust 10 korda, neli – juba 50, noh, viis rõõmustab sind 500 korda rohkem. Need on ka sagedased, nii et krediitide summa teie kontol ei valmista teile pettumust.

Viinamarjad ja arbuus – vaatamata sellele, et viinamarjad ja arbuus on tegelikult marjad, on ka need leidnud oma koha klassikalises puuviljaautomaadis Fruits of Ra. Selle kombinatsiooni väärtus kolme sümboli puhul on 20 panust, nelja puhul 100 panust ja viie puhul koguni 1000 panust.

Seitsmesed – ei ole päris selge, miks kõige väärtuslikumateks märkideks arendajad on teinud seitsme, sest ei puuvilja ega Egiptuse teemaga pole sellel midagi pistmist. Aga kui sul on kolm, neli või viis järjestikku ja sa paned oma krediiti suurendada vastavalt 50, 500 või 5000 korda, tõenäoliselt see küsimus huvitab sind viimasena.

Skarabeus on vaevalt ainus Egiptuse teemaga seotud sümbol. Võib-olla seepärast ongi skarabeus saanud jokeri rolli. Kui te ei tea, siis termin “joker” pärineb kaardimängudest ja tähendab sõna-sõnalt “joker” või “narr”. Traditsiooniliselt asendab see mis tahes värvi ja väärtusega kaarti. Mänguautomaadis Fruits of Ra asendab skarabeus mis tahes sümbolit, välja arvatud scatter.

Täht – Teatavasti olid muistsed egiptlased kuulsad oma astronoomiateadmiste poolest, seega pole ime, et selle mängu scatter on tähe kujul. Väljamaksed sellega tehtud kombinatsioonide eest on väikesed, kuid need ei pea olema reas või ühel real. Kolme tähe eest rullikul saad oma panuse 5-kordse, nelja eest 10-kordse ja viie eest 100-kordse väljamakse.

Riskimäng

Panuse suurendamine on muutunud peaaegu kohustuslikuks iga mänguautomaadi puhul, seega ei ole ka Fruit of the Loom mänguautomaat erandiks. Selleks, et seda pärast mis tahes võitu käivitada, peate vajutama nuppu “Mäng” (inglise keeles kannab see nupp nimetust Gamble). Kuigi tõtt öelda ei ole see just tavaline riskimäng, millega me oleme harjunud.

Võitude mitmekordistamiseks on kaks võimalust.

Esimene võimalus on klassikaline punase-musta kahekordistamine. Oma võidu kahekordistamiseks pead sa ära arvama, mis värvi on järgmine avatud kaart. Siin pole midagi keerulist ja nii otsustasid arendajad lisada veel ühe keerulisema võimaluse.

Teine võimalus on võimalus oma võidud neljakordistada. Selleks, et sul oleks õnne, pead sa ära arvama järgmise avatud kaardi värvi. See on palju raskem kui esimene võimalus, kuid tulemus on seda väärt.

Muud mänguautomaadi funktsioonid Fruits of Ra

Fruits of Ra ei ole keeruline ja nutikas. Tagasihoidlik muusika, lihtne ja sirgjooneline, kuid läbimõeldud graafika meeldib neile, kes on harjunud palju ja kaua võitma. Nagu juba mainitud, on võidukombinatsioonid üsna sagedased, nii kõige odavamad kui ka kõige kõrgemad võidukombinatsioonid. Alguses antakse sulle 1000 krediiti, mida sa kindlasti peagi mitmekordistad.

Rida kombinatsioone on siin ainult 5, kuid uskuge mind, mänguautomaat on loodud nii, et teil on seda rohkem kui piisavalt.

Tasuta keerutusi aga ei ole. Ilmselt on arendajad pidanud seda funktsiooni üleliigseks. Kuid mängige veidi seda slotit, siis saate aru, miks. Võidud kukuvad juba nagu viljad sarvist, nii et neist krediitidest piisab mitmeteks mängutundideks.

Kokkuvõttes meeldib mänguautomaat Fruits of Ra neile hasartmängufännidele, kelle jaoks on sagedaste võitude saamise rõõm olulisem kui mängu keerukus.