Desert Treasure mänguautomaat hoiab endas suurepäraseid kõrbe saladusi, kus kõrbe luited peidavad uskumatuid boonuseid ja auhindu Desert Treasures slotist.

Päike, kuumus, liiv… Ja kusagil seal, horisondi taga, varitsevad oaasid ja aarded. Palju seiklusi ootab kartmatuid uurijaid ja nende ustavaid abilisi. Kuid teel on ka palju ohte. See on see, mis toob meelde mänguautomaadi Treasures of the desert, välja meeskond arendajad Playtech.

Seiklusvaim on kõikjal ja tunne seikluse ajal ainult suureneb, tänu hoolikalt valitud muusikale ja animatsiooniga sümbolitele, mis tahtmatult toob naeratuse ja tõstab head tuju. Muide, heli saatel võib varieeruda sõltuvalt langenud sümbolitest ja nende kombinatsioonidest, mida ei saa endale lubada kõik arendajad.

Mängu kasutajaliides on üsna lihtne ja tagasihoidlik. Võidutada saab 1 kuni 20 rida ja panustada 1 kuni 100 krediiti. Samuti on olemas tasuta keerutused, riskimäng ja auhinnaring, mille sarnastest mängumasinatest ei ole praktiliselt midagi kuulda. Loe kõigi variatsioonide ja kombinatsioonide kohta lähemalt allpool olevast sümbolite kirjelduse osast.

Kuidas mängida Desert Treasure mänguautomaati

Paljudes mängudes on sümbolid grupeeritud väljamakse koefitsientide järgi. Kuid Desert Treasure’is on igal sümbolil oma väljamaksetabel, mis eristab seda paljudest teistest sarnastest mängudest. Kokku on 11 võidu kujutist.

Kümme on võimalikest sümbolitest kõige noorem, temaga tehtud kombinatsioonide väljamaksed on järgmised: kolme järjestikuse sümboli eest saad 5 panust, neli annab 15 ja viis suurendab sinu panust 50 korda.

Jaanid – kolm järjestikku korrutab sinu panuse 5, neli 20 ja viis 75 korda.

Daamid – need sümbolid suurendavad sinu panust 10, 30 või 100 korda, kui sul on vastavalt kolm, neli või viis järjestikku.

Kuningad on järgmised – kolm sümbolit järjest suurendavad teie panust kümnekordselt, neli suurendavad seda 40 korda ja viis 125 korda.

Ässad – kolme, nelja või viie sellise sümboli kombinatsioon reas mitmekordistab teie panuse vastavalt 15, 50 või 150 korda.

Beduiin – selle kujutise näoilmest otsustades ei ole tegemist lihtsalt beduiini, vaid tõelise röövliga. Kuid see kaval jahimees jagab sinuga hea meelega ka oma saaki: kolm sümbolit järjest suurendavad sinu panust 20-kordselt, neli 70-kordselt ja viis 200-kordselt.

Kaamel – karavan ei pea olema arvukas. Piisab vaid kahest, kolmest, neljast või viiest kaamelist, et sinu panus mitmekordistuks vastavalt 2, 25, 100 või 400 krediidiga.

Oaas – puhkamine kõrbes on sama oluline. Seetõttu ei ole Desert Treasure mänguautomaat ilma oaasideta. Kaks reas kahekordistab panuse, kolm toob sulle 40-kordse krediidi, neli toob sulle 150-kordse krediidi ja viis rikastab sind 500 panuse võrra.

Erilised tähemärgid

Desert Beauty – Seiklusromaanides toovad kaunitarid aardeküttidele vaid häda, kuid see ei ole nii. See toob sulle 2, 5, 50 või 500-kordse võidu, kui saad vastavalt kaks, kolm, neli või viis järjestikku. Lisaks on see sümbol scatter ja kolme või enama sümboli rivistamisel vallandab see 10 tasuta spinni, mille jooksul kõik võidud korrutatakse 3ga.

Gold Cobra on wild-sümbol ehk jokker, mis asendab kõiki mängusümboleid, välja arvatud erisümboleid. Peale selle toob ta ka ise võidu ja kõige suurema – kaks järjestikust toob sulle panuse kümnekordselt tagasi, kolm korrutab selle 200-ga, neli 2000-ga ja viis järjestikust teeb sind sõna otseses mõttes rikkaks, tuues 10000-kordse panuse.

Kompassiga kaart on boonus ja see käivitab auhinnamängu. Selleks on vaja, et kolm või rohkem samu sümboleid oleks ühes reas rivis. Sulle pakutakse mitmeid esemeid, mille hulgast sa pead valima kolm. Iga ese sisaldab kordajat. Kõik kolm kordajat liidetakse kokku ja nii palju suureneb teie panus.

Desert Treasures mänguautomaadi riskimäng

Desert Treasure’i slotis on kahekordistamine ühekordne ja see käivitub pärast iga võitu, välja arvatud automaatse režiimi mängimisel. Selleks, et oma võitu kahekordistada, tuleb valida viiest suletud kaardist üks, mis on suurem kui juba avatud kaart. Mõnikord on see lihtne, kui tegemist on madala väärtusega kaardiga, kuid kui saad kuninganna või kuninga, võib olla raske leida kõrgemat kaarti. Aga nagu öeldakse, kes ei riski, see ei joo šampust.

Kokkuvõttes on mäng nii hoolikalt disainitud, et mänguautomaadi Desert Treasure seltskonnas tahaks palju aega veeta. Eriti neile mängijatele, kes lapsepõlves ja noorukieas lugesid suuri romaane kullakaevajate ja aardeküttide seiklustest.

Olles mänginud virtuaalsete krediitide eest mänguautomaadis Treasures of the desert, tahate hiljem ilmselt proovida oma õnne ja mängida, kasutades ja võideldes pärisraha.

Jääb vaid soovida suuri võite kõigile hasartmängude seiklejatele ja põnevaid aardejahti.