Mänguautomaat Ultra Hot, mis tähendab eriti kuuma, ütleb juba nime poolest, et panustamine ja rullide keerutamine saab olema väga lõbus.

Ultra-Hot-slot

Novomaticil, selle teose loojal, on suur valik erinevaid funktsioone sisaldavaid mänguväljakuid, mis on täis erinevaid funktsioone. Enamikul neist on 5 rullikut ja 9 rida, boonused ja muud funktsioonid. Sellest hoolimata pöörduvad kogenud mängijad aeg-ajalt tagasi pealtnäha lihtsa mänguautomaadi Ultra Hot juurde.

Kuidas mängida Ultra Hot mänguautomaati

Varem, maapealsete kasiinode ajal, võis seda masinat leida peaaegu igast asutusest. Tänapäeval on olukord suuresti sama, ainus erinevus seisneb selles, et nii kasiino kui ka mänguautomaat on kolinud virtuaalsesse ruumi. Jah, käed hoovale, mis käivitab rullid ja sa ei saa, kuid nüüd ei pea sa oma õnne proovimiseks oma korterist lahkuma. Ultra Hot on saadaval 24 tundi ööpäevas, ilma piiranguteta, ilma tekstita ja ilma registreerimiseta (kui kasutad demorežiimi).

Erinevalt enamikust firma Novomatic arendustest on Ultra Hot slotil ainult 3 rullikut ja 5 võiduliini. Mängus neil moodustada ahelakombinatsiooni, võidukombinatsioonid makstakse hästi sõltuvalt tähemärkidest ja tehtud panusest. Pilte on ekraanil 9, need on kogutud mingisse ruudukesse 3X3. Panuste valik on üldiselt üsna ulatuslik, kuid enne mängu on soovitatav selgitada seda, kuna erinevates asutustes võib olla erinev. Nii on lihtne säästa end ootamatute üllatuste eest.

Reeglid masin Ultra Hot on väga lihtne, nad meisterdavad iga algaja mängija vaid mõne minutiga. Teil on vaja ainult koguda kolm ühesugust pilti ühes aktiivses reas. Kui see juhtub, on võimatu mitte märgata. Sümboliteks on sidrunid, tähed, marjad, ploomid, seitsikud ja muud, kuid ilu on selles, et need on kõik võrdsed. Iga ühe pildi kokkulangevus toob kaasa sama korrutise.

Võidukombinatsioonid koosnevad ainult kolmest samast sümbolist. Abisid nagu “Wild” sümbol või “Scatter” ei ole ette nähtud. Kuid need ei ole vajalikud, sest scatter väljad ja ilma nendeta võimaldab teil kiiresti ehitada vajalik arv pilte. Selle tulemusena on maksimaalne võiduliinide arv 5, vastavalt nende koguarvule.

Väljamaksed arvutatakse vastavalt rea panusele ja pildi suhtele – korrutamine algab 5-st kuni 750-ni, seejärel korrutatakse arvud. Kui mitu võidukombinatsiooni, moodustub kogusumma kõigist võiduliinidest.

Mänguautomaadi Ultra Hot kasutajaliides

Vaadates pesa tehnilist külge, ei ole selles midagi ebatavalist. Ekraanil on väike mänguväljak ja kolm rullikut. Paremal pool on väljamaksete tabel, mis võimaldab sul orienteeruda emulaatori väljamaksetes. Alumisel on infotahvel ja allpool juhtpaneel, mis määrab aktiivsete liinide arvu ja panused. Vaatamata sellele, et kõik nupud on allkirjastatud inglise keeles, on selle tähendus kergesti arusaadav ka neile, kes ei oska keelt – see toimub intuitiivsel tasemel.

Eraldi paneelil on võimalus reguleerida heli, rullide kuvamist, spinni kiirust ja muid omadusi. Mäng ei vaja lisatarkvara allalaadimist, masin töötab brauseripõhises versioonis.

Boonusmängud ja boonused mänguautomaat Ultra Hot

Kui masin kuulub lihtsaimasse kategooriasse ja ei oma mingit erilist sümboolikat, ei tähenda see, et see ei võiks üllatada. Pärast iga võidusituatsiooni, ja need juhtuvad kadestusväärse regulaarsusega, kutsutakse mängijat üles kahekordistama auhinnaraha. See on vabatahtlik ja riskimängu olemus vastab parimatele traditsioonidele. Piisab kaardivärvi määramisest, et saada kaks korda rikkamaks. Kui teil ei ole õnne, siis kahjuks kaotatakse summa täielikult.

Freespinne või muid boonuseid Ultra Hot slotis ei ole ette nähtud, kuid piiratud arv sümboleid, mida võita, ja vooru olemasolu summa kahekordistamiseks on piisav, et sellest puudusest üle saada.

Jackpotit nii lihtsa masina puhul samuti ei pakuta, kuid selle kadestamisväärne nõudlus kasutajate seas võimaldab mõnes kasiinos kasutada seda turniiridel. Tavaliselt määratakse auhinnafond või moodustatakse see loosi lõhkuda soovivate külastajate panustest ja seejärel pakutakse seda masina mängimiseks. Tulemuste põhjal moodustatakse võitjate pingerida; vastavalt sellele saavad liidrid suure rahasumma omanikuks.

Kokkuvõte Ultra Hot mänguautomaadi kohta

Põhjused, miks mängijad valivad selle emulaatori ilmselge – see on lihtne kasutada, maksimaalne arv võimalusi mängud ja kvaliteedi joonistus ja heli disain. Võib-olla keerulised ja krõbedad isikud ei ole huvitatud selle mängimisest, kuid praktilised kasutajad teavad – parem raha taskusse kui eriefektide helge festival teie kulul. Kas olete juba välja mõelnud, mida teha? Muidugi, käivitage mänguautomaat Ultra Hot.