Mänguautomaat Banana Splash on ettevõtte Multi Gaminators suurepärane esindaja, mida iseloomustab hasartmängukeskkonnas nii populaarne puuviljateema.

banana-splash-slot

“Banana Splash”, mis on masina nimi vene keelde tõlgituna, on võimeline viima kasutaja lõputusse seikluslikku maailma ja põnevasse süžeesse. Lisaks ootavad mängijaid lisaks naljakale animatsioonile ka hinnatud 9 rida, 5 rullikut, “Wild” sümbol, mis suurendab oluliselt võiduvõimalusi, samuti Scatter, mis annab tasuta keerutusi.

Kuidas mängida Banana Splash mänguautomaati

Banana Splash mänguautomaadil, nagu ka teistel mänguautomaatidel, on kasutajasõbralik juhtpaneel, kus saate hõlpsasti määrata soovitud parameetrid. Sellega saavad hakkama isegi need kasutajad, kes on mängude alal uued. Kõigepealt tuleb nupu “bet one” abil valida panustamise tase, mida konkreetses mängus kasutatakse. Vahemik on piisavalt lai – 1 kuni 100 krediiti, nii et mängu saab endale lubada isegi rahaliselt piiratud inimene.

Järgmisena tuleb määrata mänguvoorus osalevate võiduliinide arv – see võib olla ükskõik milline arv, mis tahes paaritu arv 1-st kuni 9-ni. Loomulikult, mida rohkem, seda parem on lõpptulemus, sest sümbolid võivad välja kukkuda erinevates järjestustes. Kui voorus osalevad kõik võimalikud read, suurenevad võiduvõimalused peaaegu 99%-ni.

Need, kes tahavad mängida suurelt, võivad lihtsalt vajutada “bet max”, ja mängu mängitakse maksimaalse panusega. Slot Banana Splash on saadaval tasuta režiimis, mille puhul mängijale antakse 1000 virtuaalset krediiti, mida saab kasutada panuste tegemiseks.

Pärast kõike manipuleerimist tuleb vaid vajutada “start”, mis käivitab trummide liikumise vastavalt seadistustele. Võimalik on kasutada automaatset režiimi – tänu sellele ei ole vaja enne iga spinni seadistusi teha. Mängu mängitakse automaatrežiimil ja panuseid arvestatakse viimaste, käsitsi tehtud seadistuste alusel. Kuid sellel režiimil on üks puudus – mängijad ei saa kasutada riskimängu ja proovida auhinda kahekordistada.

Väljamaksete statistikat ja kombinatsioone saab leida, kui vajutada nuppu “paytable” – avaneb aken, kus on piisavalt teavet, et juhinduda panustamissummadest ja strateegia asjakohasusest. Samuti on võimalik heli välja lülitada, selleks tuleb kasutada vaid ekraani paremas ülemises nurgas asuvat nuppu.

Banana Splash mänguautomaadi puuviljasümboolika

Auhinnakombinatsioonid mänguautomaadi Banana Splash moodustatud traditsioonilises järjekorras – teil on vaja, et üks aktiivne rida langes 2 sama sümboli, ja loendus on vasakult paremale serva trummel. Masinate sümbolid on erinevad puuviljad, kõige olulisem on muidugi banaan. Kombinatsioonid tema pildi anda kordajaid 10, 250 ja 9000! Lisaks on banaan selles mängus “wild” märk, mis võtab mis tahes muu pildi väärtuse, välja arvatud scatter-sümbol.

Roll “Scatter” mängus on troopiline maastik, ta toob korrutust, sõltumata sellest, kuhu langeb, kui pilt ei olnud vähem kui 2. Lisaks sellele käivitab tema ilmumine ekraanil selles koguses tasuta spinnid.

Teised pildid, arbuusid, üheksad, maasikad, kirjasümbolid ja apelsinid annavad samuti häid kordajaid. Üksikasjad igaühe koefitsientide kohta leiate vastavast tabelist.

Banana Splash riskimäng

Iga võidukombinatsioon annab mängijale õiguse osaleda paljundusmängus. Selleks tuleb ära arvata diileri värvi kaart tagurpidi. Õige vastus kahekordistab auhinna, vale vastus tühistab mängu rahalise tulemuse. Riskivoor on vabatahtlik, nii et kui kasutaja ei ole kindel, kas ta on edukas ja kardab riskida, võib ta sellest keelduda.

Banana Splash’i boonused

Mingit erilist boonusvooru mängude emulaator ei paku. Erandiks on tasuta spinnid, mis käivituvad pärast seda, kui ekraanile ilmub 2 või rohkem “Scatterit”. Kokku antakse 15 spinni ja selle aja jooksul liidetakse võidukombinatsioonid kokku. Korduvad “scatterid” käivitavad tasuta spinnid uuesti ja uuesti, jätkates auhinnaraha summeerimist.

Väliselt võib tunduda, et Banana Splash mänguautomaat muutub kiiresti igavaks, kuid see ei ole nii. Hoolimata paljudest moodsatest slotidest, mis on online kasiinosid sõna otseses mõttes üle ujutanud, on klassika žanr endiselt populaarne nii algajate kui ka kogenud kasutajate seas. Banana Splash ei saa kiidelda 3D-režiimi, wild-kordajaga, mitmetasandiliste boonusmängudega, kuid see on lihtne ja kergesti käsitletav, annab edasi kogu emotsionaalset valikut ja loob ainulaadse Vegas’i atmosfääri. Vaadake ise, lihtsalt registreeruge online-kasiinos ja valige mänguslot Banana Splash!