Columbus Deluxe mänguautomaat on tootja Gaminator kõige tavalisem seiklus.

Columbus-Deluxe-slot

Alates esimestest päevadest originaal pilu fännid hasartmängude mõistis, et see on tõeline merereis, mis leitakse ja ohud ja uskumatu kohtumisi ja grand avastusi, ja muidugi, ütlemata rikkusi. Legendid meresõitjatest, kaardistamata maadest ja nende aaretest on inimesi köitnud juba ammustest aegadest peale. Paljud on unistanud merereisidel osalemisest ja meie maakera ilu oma silmaga nägemisest. Võib-olla oli kõigi aegade kuulsaim meresõitja Christoph Kolumbus, kes avastas Ameerika. Mitte asjata ei ole see mänguautomaat Columbus Deluxe, mis on pühendatud merereisidele ja saanud tema nime.

Kuidas mängida Columbus Deluxe mänguautomaati

Slot koosneb tavalisest 5 rullikust ja 10 võiduliinist. Kaardisümbolid, mida on mänguautomaadis üsna palju, toovad väikeseid võite. Palju huvitavam ja kasumlikum on koguda teisi pilte. Näiteks J. Kolumbuse portreed kujutav sümbol on Wild. Ta võib asendada pilte, täiendada ridu, anda võimaluse osaleda boonusmängudes ja luua huvitavaid kombinatsioone, mis toovad soovitud võidu. Mitmed teised sümbolid, mis on seotud kuulsa meresõitja reisiteemaga, toovad mängus osalejale suuresti võitu, nende hulgas on krooniga printsess, kaelakee ja Kolumbuse laev.

“Scatter” ehk laialivalguv sümbol Columbus Deluxe mänguautomaadis on meresõitja laev. See kujutis ei nõua kindlat kohta mänguväljal – kolmest laevast piisab, et kombinatsiooni saaks pidada võidukaks. Need käivitavad ka boonusringid – 10 tasuta spinni, mille jooksul võib juhtuda ükskõik mida, isegi pangaraha lõhkuda!

Täpsemalt saad iga sümboli koefitsientide kohta lugeda vastavast tabelist, kus on kirjas elementide arv ja arv, millega panus korrutatakse.

Rohkem Columbus Deluxe’i funktsioone

Mänguautomaadi Columbus Deluxe kasutamine on täiesti identne väljakujunenud traditsioonidega – kasutaja teeb panuse, valib aktiivsete liinide arvu, vajutab “Start” ja ootab põnevusega tulemust. Kuid slotil on mõned funktsioonid, mis muudavad protsessi elavamaks ja mugavamaks, nende hulka kuuluvad:

  1. Automaatne mängurežiim. Kasutaja panustab ja jälgib vaikselt mängu; slotisüsteem mängib vastavalt viimastele, käsitsi tehtud seadistustele. Selle režiimi puuduseks on võimetus auhinda kahekordistada, st riskimängu ei saa. Kui kasutaja ei soovi saatust proovile panna, ei ole põhjust muretseda, kuid mängijad, kes soovivad kogeda adrenaliinirõõmu, jäävad automaatse mängimise tõttu pettuma.
  2. Riskimäng. Võimalus lühikese aja jooksul oma võidud kahekordistada või jääda tühja. Mängija ülesanne on lihtne – määrata kaardivärvi, õige vastuse korral kahekordistatakse summa, vale korral kaotatakse täielikult. Kas mängida või mitte – see on iga mängija enda otsustada, võid riskida hästi mängitud panusega või jätta selle vooru vahele.
  3. Tasuta keerutused – neist on juba räägitud, trummide liikumise ajal langenud auhindade arv, summeeritud.
  4. Boonusmäng. Ainulaadne võimalus võita lisaauhindu ilma midagi riskimata.

Mängu alustamisel peab kasutaja otsustama, mitu võiduliinide ja panuste arvu. Selleks, et mitte segadusse sattuda, on olemas spetsiaalne abiprogramm. See on peidetud nupu “INFO” taha; seda vajutades näete vihjeid, kus on märgitud kõik võimalikud kombinatsioonid ja võidusummad.

Pärast ühte võidukombinatsiooni võib mängija võtta riskimängu ja kahekordistada saadud summa või alustada uuesti nullist. Mänguautomaadi Columbus Deluxe üks peamisi eeliseid on selle ainulaadne boonusmäng, mis ei vii mängijat tundmatusse õhkkonda, vähendades seeläbi tema võiduvõimalusi, vaid jätab ta tuttavasse mänguväljakusse, kus kõik on tuttavlik. Selle emulaatori boonusmängud on tuntud oma tõhususe poolest.

Mängi Columbus Deluxe’il ilma pennigi kulutamata

Astu koos Christopher Kolumbusega hasartmängude reisile ja seda ilma investeeringuteta. Selleks on olemas mänguautomaadi tasuta versioon internetis, mis on mõeldud inimestele, kes ei taha saatust kiusata. Tasuta mänguautomaat Columbus Deluxe annab oma kasutajatele palju uusi elamusi ja meeldivaid hetki, üllatab värviline ja huvitav mängukäik. Ka see versioon emulaator võib olla hea treening enne mängu pärisraha, viis arendada strateegia käitumise hiljem rakendada seda mängu investeeringutega.

Columbus Deluxe on üks kõige arenenumaid arenguid legendaarne tootja. Ärge kasutage ära suuremeelsust masin ei saa – mere seiklus teeb teid tunne nagu kaevur, ja emotsionaalset laengut, antud boonus ei saa võrrelda millegi muuga!