Mänguautomaat Lucky Ladys Charm Deluxe toob naiselik hasartmängud ja võlu slot ilusad daamid, ja uskumatu õnne kiusaja südamed võivad olla ainult kadedad.

Lucky-Ladys-Charm-deluxe-slot-Novomatic

Kui peate ennast üsna hasartmängumehele, kes ei pahanda oma õnne ja varanduse proovimist kindluse peale, on mänguautomaat Lucky Ladys Charm Deluxe just teie jaoks. Siin ootavad mängijaid sellised hasartmängu aparaadid nagu neljaleheline ristikhein, õnnelik hobuseraua ja jänesejalg. Slot Lady Luck Deluxe välja töötatud populaarne stuudio Novomatic, autorid, kes pikka aega on välja andnud mitmeid eriprogramme kasiinodele ja hasartmänguasutustele.

Arendajad on oma virtuaalses mänguautomaadis kasutusele võtnud kõik parimad tavad ja konkreetse jutustamisstiili. Oma äranägemise järgi saab kasutaja osaleda riskimängus, koguda palju hästi tasuvaid kombinatsioone, samuti huviga ja sukelduda mängus. Boonussõbrad hindavad võimalust saada tasuta keerutusi suurema tõenäosusega, ja eriline Lady Luck sümbol, mis on Wild pilt, aitab kaasa sellele, et teie võidud suurenesid mitu korda.

Kuidas mängida Lucky Ladys Charm Deluxe mänguautomaati

Esimene ja peamine soovitus on alustada Lucky Lady Charm Deluxe mänguautomaadi tasuta versiooni mängimist. Sel juhul ei pea kasutaja läbima täiendavat registreerimist, veel vähem tegema esimest sissemakset. Saate rohkem teada kasutajaliidesest, võidukombinatsioonidest ja tutvuda keerutustega. Selline lähenemine võimaldab teil säästa märkimisväärset summat investeeritud raha, samuti aitab see algajatel ja väljakujunenud mängijatel arendada oma meetodeid ja strateegiat mängu jaoks.

Nagu enamiku klassikaliste slotide puhul, on mänguväljak jagatud viieks identseks osaks. Need ise pöörlevad vertikaalselt ja originaalkujutised moodustavad mänguväljal kombinatsioone. Mänguautomaadi juhtimiskasti ja vertikaalsete ribade vahel on täiendav infoväli, millel kuvatakse kõik teenindusandmed, võidud ja sissekirjutused mängu kulgemise kohta.

Iga kombinatsioon, analoogiliselt teiste ühekäeliste bandiitide esindajatega, ehitatakse vasakult paremale. Kokku on mängus võimalus määrata 1 kuni 10 aktiivset rida, millel mäng käib. Teine põhinäitaja on panustamise summa, panuste tase, mille alusel mängitakse. Vahemik on vahemikus 1 ja 200. Kõik sõltub teie pangarahast ja sellest, kui palju raha teil on mängida. Ärge kulutage oma raha meelemärkuseta ja sukelduge kõige sügavamatesse ja kallimatesse limiitidesse. Hea nõuanne on alustada mängimist odavama mänguga, et saada kätte ja õppida põhitõdesid, suurendades järk-järgult oma mängulimiite.

Sõltuvalt mängutempost võid vaheldumisi vajutada nuppu Start, keerates rullikut ja aeglustades seda vastavalt vajadusele. Key Autoplay võimaldab teil vältida lisategevust ja vaikimisi ise keerab mänguautomaati Lucky Ladys Charm Deluxe, võttes kasutajalt krediiti välja. Pange tähele, et sel juhul on täiendav risk – mäng jääb vahele ja kõik võidud kantakse teie mängukontole.

Teenuse võti Paytable võimaldab teil tutvuda kõigi kombinatsioonide ja võimalike väljamaksete lisamenüüs. Soovi korral hasartmängude professionaalne mänguautomaat Lady Luck Deluxe saab laiendada täisekraanile ning lülitada täielikult välja heli ja muusika mängus. Kõike seda saab teha, klõpsates spetsiaalsetel ikoonidel, mis asuvad ekraani paremas ülemises nurgas.

Lucky Lady Charm Deluxe sümbolid ja väljamaksed

Muinasjutuline hasartmängustiil, mida täiendavad orgaaniliselt erilised sümbolid. Need on värvilise särava välimusega, hästi joonistatud ja paigutatud virtuaalsete trummide ridadele. Nende hulgas on esindatud:

  • Lady Luck;
  • Jänesejalg;
  • Neljaleheline ristikhein;
  • Õnne hobuseraua;
  • Kuldmünt;
  • Kaardisümbolite komplekt, 9 kuni A;
  • Hele kera.

Iga nendest sümbolitest koosnevat kombinatsiooni hinnatakse vastavalt selle iseloomulikule nimiväärtusele. Kaardisümbolid lähevad vastavalt nende nimiväärtustele. Lady Luck’i portree puhul saate suurendada oma panust 10, 250, 2500 ja 9000 korda! Kõik sõltub sellest, kuidas sa võidukombinatsiooni liinile kogud. Ainus sümbol, mis ei saa alluda Wild-sümboli Lady Luck võlusidile, on Magic Orb.

Boonusmäng

Kui Lucky Ladys Charm Deluxe mänguautomaadi ekraanile ilmub 3 või rohkem Magic Spheres, siis ootab sind ees täiendav boonusmäng. Siin keerutad rullikut 15 korra jooksul tasuta, kõrgema tõenäosusega.

Riskimäng Lucky Lady Charm Deluxe slotis

Olles kogunud võidukombinatsiooni sloti väljadel, pakub süsteem õnnelikele inimestele võimalust riskida ja õnne korral kahekordistada oma võidud ja nii edasi, kuni kasutaja soovib lõpetada. Selleks tuleb vaid ära arvata suletud kaardi värv – must või punane. Tasub meeles pidada, et ebaõnnestumise korral kaotad kõik teenitud krediidid ja mäng jätkub.

Kokkuvõtteks

Tasub märkida, et Lucky Ladys Charm Deluxe mänguautomaadil on kõik suurepärase virtuaalse mänguautomaadi põhielemendid. Siit leiab igaüks boonusmängu, saab proovida lisamängus kahekordistamist ja püüda oma õnne, mis lubab väga head väljamakseid.