Mänguautomaat Sizzling Hot meelitab mängijaid mahlakate puuviljade, põlevate numbrite ja kergesti volditavate kombinatsioonidega.

sizzling-Hot-deluxe-slot

Tänapäeval on aktiivsetel kasutajatel raske üllatada hasartmängutarkvara, tootjad püüavad välja mõelda midagi erilist ja kasutajad valivad üha enam usaldusväärsete loojate tõestatud 5-reelseid mänguautomaate. Novomatic on kuulus oma meistriteoste poolest, juba aastaid on ta jätkuvalt parim ja tema tooted on muutunud tõeliselt legendaarseks. Sizzling Hot mänguautomaat, mis tähendab “põlevat kuumust”, on Novomatic’i väärikas esindaja, mis vastab kõigile klientide nõuetele ja soovidele.

Huvitav on see, et isegi kui mängid Sizzling Hot’i demorežiimis, tasuta ja ilma registreerimata, saad tunda Las Vegase vaimu, sukelduda piiritu põnevuse maailma ja tunda end võitjana. Aktiivsete liinide arv slotis on 5 – see on üks sloti peamisi omadusi, neid ei saa muuta ja kõik võidud võivad kahekordistuda. Kõlab väga ahvatlev – tegelikult näitab praktika, et 95% kasutajatest on rahul, aga veenduge, et saate vaadata väljamaksete statistikat.

Kuidas mängida Sizzling Hot mänguautomaati

Kui valid tasuta mängurežiimi, kantakse kasutaja kontole automaatselt 1000 münti. Panuse summa määrab mängija ise ja liinide arv jääb muutumatuks. Pea meeles, et panus korrutatakse 5ga vastavalt liinide koguarvule. Võidukombinatsiooni arvestatakse tavapärasel viisil – vasakult paremale alates esimesest rullist. Kui on mängitud rohkem kui üks rida, liidetakse auhind kokku.

Pärast iga positiivselt mängitud panust on mängijatel võimalus auhinda kahekordistada – selleks kasutatakse riskimängu. Soovi korral võib sellest loobuda, kuigi harva mängijat ei ahvatle ja ei kahekordista juba kena summat. Võimalik on kasutada ka “Auto Play” režiimi, kus rullid keritakse peatumata, lisades või lahutades sõltuvalt tulemustest. Panuse summa arvestatakse sel juhul viimast käsitsi seatud summat.

Sizling Hot mänguautomaadi puuviljasümboolika

Mängimine emulaator tagasihoidlik mitte ainult liinide arvu, vaid ka piltide osas – neid on vaid 8, kuid see on pigem voorus kui puudus, sest võidukombinatsioonid moodustuvad väga kergesti ja sageli. Piisab, kui koguda 3,4 või 5 pilti, ja panus loetakse juba positiivseks, ja kirssidega pildi jaoks piisab 2 pildist.

Sümbolid on järgmised:

  • (korrutades panuse 50, 200 ja 500),
  • viinamarjad (x50, 200 ja 500),
  • melon (x20, 50, 200)
  • kirss (x5,20,50,200)
  • täht (x10, 50, 250)
  • sidrun (x20, 50, 200)
  • ploomi (x20, 50, 200)
  • seitse (x100, 1000, 5000).

Ilmselt on kõige oodatum sümbol kõigist sümbolitest “7”. Mängus puudub “wild” element, kuid see pole ka vajalik – mängukombinatsioonid hellitavad kasutajaid oma esinemissagedusega ka ilma selleta. Küll aga on “tähe” funktsioon “Scatter” – see võib langeda ükskõik kuhu mänguväljal.

Riskimäng mänguautomaadis Sizzling Hot

Nagu teistes slotid firma Novomatic, mänguautomaat pakub kõigile kasutajatele eranditult mitmekordistada kapitali. Topeltmäng jookseb pärast iga võidukombinatsiooni – kas riskida selles osalemist või mitte, otsustab igaüks ise. Otsustage proovida oma õnne, siis valige üks kaartidest, tagurpidi pööratud, diileri kaart on juba avatud. Kui mängija valib kõrgemat kaarti, tuleb teda õnnitleda, kui madalamat, siis paraku tühistatakse võit.

Mänguautomaat Sizling Hot ei saa pakkuda boonuskäike ega lisamänge, tänu millele on võimalik saada lisapreemiaid. Kuid see ei mõjuta selle asjakohasust – piiratud arv tähemärke ja võiduliinid võimaldavad piisavalt kiiresti võita ning keerukas graafika, mõnus muusika ja intuitiivne tarkvara teevad ajaviite “Blazing Hot” seltskonnas tõeliselt kuumaks.

Lisaks on slotil 5000 mündi suurune jackpot. Kui mängija märkab mänguväljal 5 seitset, uimastab teda võidukas muusika, mis annab teada, et jackpot on kasutaja kontole krediteeritud.

Sizzling Hot’i mängimiseks ei ole vaja tarkvara alla laadida – Novomatici mängud on teistsugused, sest need on saadaval brauseripõhises versioonis. Mängu saavad endale lubada ja algajad kasutajad ja tõelised haid gembing-sfääri. Mis kõige tähtsam, kogudes puuvilju “Kompot” – mis on teine nimi masin, mille all see on tuntud enamik mängijaid – tõesti saada palju lõbu, maksimaalne mugavus ja garanteeritud auhind, mis pealegi saab kergesti kahekordistada.

Novomatic’i toodetega online-kasiino leidmine on veelgi lihtsam, seega mängi, naudi.