Mänguautomaat Crazy Fruit on juba ammu tunnustatud kui legend hasartmängutarkvara – igaüks saab osaleda selles puuviljaparaadis, rõõmustada ja kohtuda naljaka tomatiga, mis on pühendatud mänguautomaadile.

Mahlaste punaste puuviljade ümber toimuv mahlakas virtuaalne lõbu toob rõõmu, põnevust ja võimaluse võita üsna muljetavaldav summa raha kõigile, kes tahavad mängida. Slot koosneb traditsioonilisest 5 rullikust ja 20 võiduliinist. Iga rullik kujutab kindlat puuviljakomplekti ja humoorikas mängustiil annab hasartmängude tegevusele mõningast vürtsi. Pärast tutvumist mänguautomaadiga Crazy Fruit ei hakka mängijal kunagi igav ja mõistatab slotivalik.

Kuidas mängida Crazy Fruit mänguautomaati

Sellel mänguautomaadil on lai valik panuseid ja 20 võiduliini, mille arvu kasutaja kontrollib juhtpaneelil olevate spetsiaalsete klahvide abil, mis teeb mängu kättesaadavaks isegi uustulnukatele ja rahapuuduses olevatele inimestele. Saate mängida mitut rida korraga või kõiki korraga. Mida rohkem nende arvu valid, seda tõhusam on lõpptulemus. Mängi minimaalsel või lihtsalt kiigata maksimaalse panusega, mängija otsustab, igal juhul saab ta lõbusalt nalja puuviljadega.

Lisaks Crazy Fruit mänguautomaat on saadaval tasuta režiimis, ei nõua registreerimist – ei ole vaja teha pärisraha määrad, kõik piiratud tingimusliku raha. Kasutades tasuta mänguautomaadi Crazy Fruit, saate õppida reegleid ja kõik nüansid, ja alles siis minna tõsine mäng. Kasutajale antakse 1000 krediiti, mida saab hõlpsasti kulutada panustele. Ainus puudus on see, et mängija ei saa võidetud raha välja võtta.

Automaatne mängu käivitamine pakub mugavamat võimalust. Sa ei pea enam pidevalt hiirega klõpsama, samal ajal monitori jõllitades. Saate teha panuseid ja käivitada mängu automaatse kulgemise, jälgida vaikselt protsessi, tehes vajadusel väikseid muudatusi.

Crazy Fruit mänguautomaadi võidud

Kui ekraanile ilmub rida, mis koosneb samadest sümbolitest, saab tähistada võitu. Võidusumma sõltub panuse summast ja võidusuhtest. Panused ulatuvad 0, 01 kuni 50 krediiti. Crazy Fruit mänguautomaadi eelis on see, et tehes isegi väikeseid panuseid, võib mängija haarata väga suure skoori.

Salapärane vili kork, tomat, toob selle virtuaalse tegevuse osalejale suurima väljamakse 2500 krediiti. Tomat toimib wild-sümbolina, asendades võidukombinatsiooni moodustamiseks mis tahes muud kujutist. Siiski ei pruugi tomat välja kukkuda kõigil rullikutel, vaid ainult 2, 3 ja 4 – seda funktsiooni tuleks strateegia väljatöötamisel arvesse võtta.

Banaanid lühikestes pükstes on scatter-sümbolid, olenemata sellest, kus need ekraanil ilmuvad, vähemalt 2 sümbolit loetakse võidukombinatsiooniks. Samuti annab boonusmängu slotilogo – neid peab olema vähemalt 3.

Kui rääkida simulaatori sümbolitest, siis selle autorid on andnud endast parima. Enne
Mängijad avavad terve puuviljapoomi. Iga vili väljendab teatud emotsiooni ja on tajutav kui elusolend. Lisaks ülaltoodud tegelastele võib siit leida: põske sidrun, pahane ploom, sõbralik kirss, rammus arbuus ja teised selle ilusa aia elanikud.

Crazy Fruit mänguautomaadi kordusmäng

Kui mängija naudib piisavalt tavalist mängu, saab ta riskimängus oma võidud suurendada ja mõne sekundi jooksul summa kahekordistada või jääda tühja. Mõlemal juhul sõltub see kasutajast ja tema hasartmängude tasemest. Ring ei alga automaatselt, tuleb vajutada “hasartmängu”, see on juhtpaneelil, keskel. Mängija ülesanne on ära arvata kaardipakki jäänud kaartide värvus. Sel juhul on mängijal ees avatud 5 kaarti. Kasutajad, kes suudavad ära arvata õige värvi ja võimalikke vastuseid on ainult kaks, on õnnelikud. Ülejäänud võivad kaasa tunda ja soovida mitte meeleheitel olla!

Boonusmäng slotis Crazy Fruit avab kasutajale lisavõimalusi. Kogudes ekraanil korraga 3 puuvilja koos mängu nimega, saab mängija võimaluse teenida lisaraha. Aga isegi kui ta seda ei tee, ei kaota ta midagi. Mänguväljale ilmub 24 palli, need tuleb lihtsalt avada. Järjestus võib olla täiesti suvaline, peaasi, et avatud pallid ei oleks tühjad – kui ilmub vili, siis mäng jätkub, tühi koht, lõpeb. Samal ajal auhinnapallid ei kao, kogu summa kantakse mängija kontole.

Crazy Fruit mänguautomaadil ei ole mitte ainult kena disain ja palju võimalusi mängijale, vaid ka suurepärane muusikapilt ja lihtne kasutamine – isegi inimene, kes on uus mänguväljal, saab aru, mida teha, et mängu alustada. Mänguautomaat on ilma piiranguteta saadaval igal päeval ja öösel, nii et mine edasi – hea õnne ja rahalise edu poole!