Dolphins Pearl Deluxe on erakordne veealune maailm, mis on täis mõistatusi, elanikke ja metsikuid seiklusi.

dolphins-Pearl-Deluxe-slot

Kasutajad üle kogu maailma üritavad lahti harutada kõike seda, mida Pearl of the Dolphin mänguautomaat peidab, milleks on positiivne meeleolu, adrenaliini tõus ja muljetavaldavad võidud.

Slot on üks tuntud ja tõestatud tootja Gaminatori arendustest. Ettevõte on loonud ja rakendanud üle saja erineva mängu, millel on unikaalsed funktsioonid, palju võimalusi ja lahedad eriefektid. Mänguautomaat Dolphin Pearl Deluxe ei ole erand – esmalt esitles arendaja Dolphin Pearl’i ning mõne aja pärast otsustas masinat mitmekesistada, lisades uusi funktsioone ja säravamat disaini.

Kuidas mängida Dolphins Pearl Deluxe mänguautomaati

Esimene asi, mis masinat mängides silma torkab, on värviline graafika ja suurepärane muusikaline kujundus. Mõlemad on suurepärase kvaliteediga ja sa ei saa sellest mööda minna. Tegelased on endiselt ookeani esindajad – delfiinid, merekarbid, merihobused, krabid ja teised. Süžee sukeldub lõputule teekonnale pärlite otsimiseks, mida võib leida vee sügavuste põhjast. Pealtnäha tavaline automaat väga traditsiooniliste sümbolitega, kuid kui sa leiad end selle avarustes, siis mõistad, et see on midagi – osavate kätega arendaja on loonud atmosfääri, mida tuleb tunda!

Seiklused vee all Dolphins Pearl Deluxe, kindlasti, toob suurt lõbu ja annab tõelise plahvatuse emotsioone. Ja võimalus kogeda kõike on igal täisealisele kasutajale. Varem, et näha ühe silmaga, mida maailma hasartmängude, sa pidid kulutama raha ülikond või kallis kleit, ja minna kasiinosse. Nüüd saate mängida kodus, säästes raha tarvikutele. Ja online-kasiinod annavad igale uustulnukale ilma deposiidita boonuse, mis mitmekordistab sinu esimese deposiidi. Ahvatlev? Vähemalt huvitav, kuid on võimalus saada osa Dolphins Pearl Deluxe’i seiklustest ja kui sul on õnne, siis leiad pärli või kogud kõik delfiinid ühte rea ja saad rikkaks.

Dolphins Pearl Deluxe mänguautomaadi ülevaade

Gaminatori sarja kuuluv slot Dolphin Pearl Deluxe pakub mängijale võimalust valida liinide arvu 1 kuni 10. Masin koosneb viiest rullikust ja panused ulatuvad 0,01-1 krediidist spetsiaalses aknas Bet / Line. Kogenud kasutajad märkavad, et lisatud on üks rida, mis tähendab, et võiduvõimalused on suurenenud. Kui valite kõik 10 rida korraga, siis on ebatõenäoline, et võidate. See on veelgi atraktiivsem mängijatele, nii algajatele kui ka edasijõudnutele. Lisaks saate vaadata masina statistikat – jaotises Playtable on lihtne jälgida, millal ja kui palju kasutajad on võitnud ja kui tihti on makstud.

Maksimaalne panus rea kohta on 100 krediiti, vastavalt kogusumma, mida saab kulutada ühe rulliku, võrdne 1000 krediiti. Naudib maksimaalset võitu, ja see saab see, kes suudab koguda kõik delfiinid järjest, ja neid on 5, 100 krediiti rea kohta. Nagu öeldakse, mängi suurelt ja võidud on asjakohased.

Olulised sümbolid on pärlid, karpkalad ja krabid. Pärlid toimivad “scatterina”, nad ei pea olema rivis ja kolme või enama pärlisümboli ilmumisel käivitub 15 tasuta spinni pikkune boonusmäng. Delfiin toimib wild’ina ja tal on võime asendada kõik vajalikud sümbolid, et moodustada aktiivsel real võidukombinatsioon.

Kahe või enama sümboli vurrimine korrutab panuse 2 ja rohkem. Peatage mäng ja leppige vähesega või jätkake riskimist, see on igaühe enda otsustada. Dolphins Pearl Deluxe’i käivitamiseks tuleb lihtsalt valida liinid, otsustada panuste suurus ja vajutada Start – seiklus algab ja iga trummide pööramisega muutuvad need teravamaks ja atraktiivsemaks!

Riskimäng Dolphins Pearl Deluxe’is

Gaminator ettevõte on alati olnud kuulus oma meeldivate üllatuste poolest, mis ootavad kasutajaid mänguväljakul. Selles slotis on riskimäng, ja seda saab kasutada kohe pärast võidusituatsiooni. Mängija kasuks mängitud panus, siis avaneb koheselt kahekordistamismängu aken. Ülesanne on lihtne, ära arvata kaardivärvi. Kui õnnestub, kahekordistub võit, kui ei õnnestu, siis põleb summa nullini. Väga riskantne mäng, sellest ka nimi. Saate voorust loobuda, mängijal on see õigus.

Slot Dolphins Pearl Deluxe, nagu ka kõik teised selle tootja slotid, on mängijatele loodud võimalustest tulvil. Täiustatud disain, maagiline kujundus, palju üllatusi annab unustamatu, elava mulje, mida ei saa kuskil mujal kogeda. Mänguautomaat Pearl Dolphin Deluxe naudib suurt populaarsust, uustulnukad usaldavad teda ja alustada oma teed hasartmängude valdkonnas. Lihtne kasutamine, lihtne ligipääsetavus, ohutunne, mis muutub võidukäiguks – need on selle masina vaieldamatud eelised. Hinda selle funktsioone ja kvaliteetset disaini, sukeldu veealusesse maailma, mis peidab saladusi ja müsteeriume!