Lucky Drink mänguautomaat annab tõelise mürgistuse õnne, sest slot Devils täis mitte ainult positiivset ja humoorikas, vaid ka helde boonused armas väike kuradid.

Elus juhtub igasuguseid asju ja vähesed inimesed võivad kiidelda, et nad pole kunagi alkoholi üleannustanud. Arvestamata palaviku hallutsinatsioone, saab arvukatest “alkoholi”-naljadest ja anekdootidest kergesti aimu, millised tegelased tekivad alkoholitarvitaja põletikulises meeles, kellele meeldib midagi kangemat juua.

Uurides põhjalikult sellist rahvakunsti, lõid mängumasinate arendajad firmast Belatra mänguautomaadi Devils, mis on pühendatud alkoholi joomise teemale. Selles mängitakse peene huumoriga kõige levinumate stereotüüpidega, mis on seotud alkoholi joomisega.

Kuidas mängida Lucky Drink mänguautomaati

Sümboliteks on kaval baarmen, tühjade pudelitega täidetud kast, kohustuslik õlleseade – kala taldrikul, lopsakas blondiin, mis purjus kodaniku jaoks muutub mõne aja pärast ükskõik milliseks tüdrukuks, mütsiga kass, kellel on pudel käpuli, õlleklaas, põlev küünal, unustatud müts, viskitünn, punane kurat koos kahvliga, mis annab märku, et on aeg lõpetada.

Mänguautomaat Lucky Drink mitte ainult ei lõbusta teid oma naljakate tegelastega vabal ajal, vaid annab ka suurepärase võimaluse teha kenasti kapitali. Kaine pilk armasele kuradile ja väike eelkoolitus selle masina tasuta mängimise näol annab sulle peaaegu sajaprotsendilise võimaluse korraliku skoori saavutamiseks.

Pidu algab alles slotis Devils

Juhtimine mänguautomaadi Lucky Drink ei tekita liiga palju raskusi. Pane rida 1 kuni 25 krediiti saate, klõpsates panus üks. Aktiveerimiseks soovitud arvu paylines vajate võtmed, mis on kirjutatud numbrid 1, 3, 5, 7 ja 9. Maksimaalne panuse summa on 225 krediiti, väikseim summa on 1.

Selleks, et rullid hakkaksid pöörlema, tuleb kasutada stardinuppu. Maksimaalne võidu suurus on 125 000 krediiti. Võidukombinatsioon on vähemalt kolme identse pildi järjestus, mis kulgeb järjest vasakult paremale. Mängumängu üksikasjalikumaks uurimiseks tuleb klõpsata infokirjeldusel.

Kes on seal?

Mänguautomaadis on kuraditel ainult üks eriline sümbol – punane kurat koos kahvliga. Kolme sellise kuradi kohtumine annab sulle juurdepääsu boonusvooru.

Auhinnafunktsiooni võitmiseks tuleb koguda kolmest, neljast või viiest identsest pildist koosnev rida. Mängija jaoks on suurim väärtus viskitünn, mille kordajad on 10, 1000 ja 10000. Samuti ei ole paha leida baaridaam, mille kordajad on 20, 100 ja 200, flirtida võluva blondiiniga, mille kordajad on 100, 500 ja 2500, või püüda kass pudeliga käpuli, mille kordajad on 20, 50 ja 100. Põleva küünla kordaja on 2, 5 ja 10, unustatud mütsi kordaja on 5, 10 ja 20, nagu ka kala taldrikul. Tühjade pudelitega täidetud kast annab veidi rohkem – 10, 20 ja 50 krediiti panuse kohta, klaas õlut annab 10, 20 ja 100 krediiti.

Topeltmängimine ei ole alati halb märk

Pärast iga edukat kombinatsiooni on mängijal võimalus end proovile panna kahekordistamismängus. Ei, see ei ole siis, kui topeltnägemine. Õnnesoovitaja ülesanne on avada neljast kaardist see, mis on kõrgem kui diileri oma. Sellisel juhul kahekordistad oma võidu ja saad võimaluse seda uuesti kahekordistada, vastasel juhul kaotad kogu oma raha.

Kingitus kuradilt? Ära ole liiga kiire, et keelduda!

Kui trummidel ilmub korraga kolm punast kuradit, avab see ukse boonusmängu. Monitoril näeb osaleja 5 trumlit, kuhu on peidetud erinevate kordajatega esemed. Klõpsates konkreetse tünni numbriga võtit, lõhkud selle ja kas täiendad oma kontot, saades võimaluse lõhkuda ja rohkem, või põrkad sisse kiri IT’S ALL OVER, mis näitab boonusvooru lõppu. Kuid kõik, mida olete kuni selle ajani teeninud, jääb teie omandisse.

Mänguautomaat Lucky Drink toob märkimisväärset naudingut igale mängijale, olenemata sellest, kas ta on kange joogi fänn või mitte. Naljakad tegelased, mis peegeldavad tegelikku elu ja unistuste fännid kinni pudelis, ei vajuta psüühikale muusikakompositsiooni, õigesti sobitatud värvipalett, arusaadav isegi lapsele liides, huvitav boonusmäng, suur tõenäosus suuri võite teha see slot atraktiivseks paljudele inimestele.

Lisaks nõus, see on tore võita kuradi masin Lucky Drink. Võitlus kurjusega tegelikkuses ei lõpe kahjuks alati võiduga. Aga õppida usaldama oma intuitsiooni mängu ajal, õige kasutamine loogika, kiiresti analüüsida olukorda, saad karastatud enne tormid elu ja suutma paremini vastu nende surve. Ära karda! Kuradid ei saa sind kätte!