X-meni mänguautomaat viib teid reisile fantaasiamaailma, kus X-meni slotis saavad kokku kaks elementi, mis toovad vaprale osalejale võidu ja rikkaliku puhkuse.

Kas olete kunagi lapsena unistanud, et teil on mingi uskumatu võime: lennata, omada telepaatiat, valitseda elemente, ravida haavu, manipuleerida metalliga? Kõik need ainulaadsed võimed on omane nn X-meestele, paljude Marveli animatsiooni- ja mängufilmide kangelastele. X-mehed võlgnevad oma võimed geenide mutatsioonile. Neist on saanud X-meeste mängude peategelased.

Ära jäta seda vahele! Suurejooneline sci-fi põnevusfilm toimub nüüd mänguautomaadi ekraanil ja sa võid saada selles täieõiguslikuks osavõtjaks. Muutu X-meheks, võidad hõlpsasti kõige ohtlikumaid bandiite ja võidad halastamatult igasugu kurjuse vastu selles kaunis maailmas. Suurepärased eriefektid ja vapustav graafika viivad mängija kohe teise dimensiooni, kus temast saab kogu inimkonna päästja.

Kuidas mängida X-men mänguautomaati

Oled valmis sattuma hämmastavasse maailma, kus igal sammul juhtub imesid? Ära karda ja hakka võitlema X-meni mänguautomaadis, mis on ainulaadne ja salapärane universum, millest sa ei taha lahkuda, isegi mitte väga lühikeseks ajaks.

X-meni slotil on viis rullikut ja kakskümmend viis rida. Seiklus algas, sa pead ainult vajutada sõna “spin”. Hasartmängude lõbustuseksperdid soovitavad aktiveerida kõik olemasolevad read korraga ja mitte kokkuhoidlikult panustada. Masin võib panna igale reale alates sentidest kuni kümne dollarini ja seega kuni 250 dollarit ühe rulliva trummi kohta.

X-Men mänguautomaadil on tasuta keerutused, maagilised sümbolid, suured võidud, põnev boonuslahing, progresseeruvad jackpotid.

Slot tähemärki

Aga mis kõige parem, masin on kaunistatud Marvel Comics’i loodud tegelastega, kellest on saanud selle ebatavaliste võimetega sümbolid. Siin näed portreed Stormist, professor X-st, Wolverine’ist, Cyclopsist ja Night Beastist, kes võitlevad hea poolel. Nende vastasteks on sellised ohtlikud mutandid nagu Sabretooth, Mystique, Juggernaut, Lady Deathstroke ja Magneto.

Sõna “wild” kujutis toimib wild-sümbolina, mis võib muutuda teisteks seadme sümboliteks, luues rohkem auhinnalisi juppe. X-meeste logo on mängus scatteriks.

X-Men mänguautomaadi saladused

Mänguautomaadi originaalne leid on nn X-võimalus. Kui mänguautomaadi tähed moodustavad teisel, kolmandal ja neljandal rullikul tähe “X”, suureneb mängija panus 5 korda.

Kui mängija avastab korraga kolm välja langevat scatterit, saab ta nautida boonusmängu tasuta spinnide näol. Nimelt on boonusvoorus kaks erinevat režiimi. Ühes neist võitleb mängija heade poolel, teises valib ta tumeda poole. Mängides kangelaste poolt, saab mängija rullid tasuta keerutada loendamatul arvul kordi, ning tegutsedes kurjategijate toetuseks saab ta rullikuid keerutada vaid kaheksa korda. Iga režiim vastab kindlale värvile – sinisele või punasele. Režiimi vahetamine toimub siis, kui magneto ja professor X, spetsiaalsed wild-sümbolid, asuvad 3. rullikul.

X-meeste kingitus – kumulatiivne jackpot

Raske on leida kedagi, kes väidaks, et kirjeldatud slot – primitiivne masin. Ja täpselt sama ei ütle keegi, kes oli piisavalt õnnelik, et konkureerida selles progressiivne jackpot. X-Men mänguautomaadis on nelja tüüpi jackpotid: Power, Extra Power, Super Power ja Ultimate Power. Võimalus neid mängida võib õnnelikule mängijale ilmuda täiesti juhuslikult, hoolimata auhinnakombinatsioonidest. Eesmärk: pärast kahekümne sümboli ilmumist tuleb leida neist kolm identset sümbolit. Kui Fortune soosib sind, on sinu taskus suur rahasumma.

X-meni slotit iseloomustab luksuslik graafika, lummav animatsioon, imeline heliriba ja muidugi muljetavaldavad võidud. Reisides salapäraste mutantide seltsis, õpid palju huvitavat, leiad palju positiivseid emotsioone ja teenid palju kapitali.

Mitte iga online mänguautomaat ei oma kirjeldatud mänguautomaadi jackpot’i. X-Men mänguautomaadi jackpot võib tõesti tõsta mängija sotsiaalset staatust. Need, kes on selle võitnud, ei mõtle enam raha peale ja elavad koos oma lähedastega uskumatus luksuses. Ära säästa raha panuste tegemisel ja siis oled kindel, et tabad ühe jackpoti ja leiad end kohe miljardäride hulgast.

X-men mänguautomaat ei valmista kunagi pettumust, vaid üllatab sind uskumatute funktsioonidega, mis on rikkalikult täis Marveli stuudio poolt loodud unikaalseid tegelasi. Ära kõhkle enam hetkekski ja hakka seda suurepärase mängu mängima. X-mehed ei lase sind alt vedada!