Keks mänguautomaat mitte ainult ei õpeta sulle, kuidas teha suurepäraseid kukleid, vaid täidab ka heldelt oskusliku koka taskuid krediitidega, Keks mänguautomaat on kuulus oma Kekside ja boonuste poolest.

Igrosoft teab, kuidas toota kvaliteetseid ja lahedaid teenindusautomaate, mis köidavad mängurite tähelepanu üle kogu maailma, panevad neid tundide kaupa mängima, otsides just neid emotsioone ja lihtsat raha.

Jällegi otsustasid arendajad minna muinasjuttude teemale ja lõid tõeliselt atraktiivse mänguautomaadi, mis on tuttav peaaegu kõigile vanaaegsetele hasartmängijatele. Mänguautomaat Pechki – slot motiivil Koloboki muinasjutu, kuid nüüd ei ole peategelaseks mitte Kolobok, vaid tassike.

Muinasjutuline atmosfäär, lahke ja armas kujundus, samuti võimalus võita kuni 27 500 krediiti teevad ühekäeline bandiit tõesti atraktiivseks. Täiskasvanud üle kogu maailma mängivad, sukelduvad muinasjutu sisse ja teenivad korralikku raha.

Kuidas mängida Keks mänguautomaati

Nagu peaaegu kõigil teistel Igrosofti teenindusautomaatidel, on ka mänguautomaadil Keks viis rullikut ja üheksa aktiivset rida. Ridade arvu saab muuta, kasutades 1 rida – 9 rida.

Rea panuse suuruse valimiseks – peaks vajutama bet one. Neile, kes soovivad kohe suurelt mängida, on olemas nupp bet max, mille kaudu saab panna maksimaalse võimaliku panuse.

Ühe spinni alustamiseks võite kasutada nuppu start ja riskimängu saab aktiveerida, kui klõpsate topelt. Neile, kes soovivad näha reeglite ja väljamaksete tabelit, on olemas nupp help. Lihtne ja intuitiivne kasutajaliides võimaldab mängida ka inimesel, kes pole kunagi varem teenindusautomaatidega kokku puutunud.

Värvilised sümbolid ja koefitsiendid masinas Keks

Igrosofti teenindusautomaatide peamine omadus – võidukombinatsioone kogutakse mitte ainult esimeselt, vaid ka viimaselt rullikult. Seda tehakse eelkõige selleks, et mängijad võimalikult tihti koguksid võidukombinatsioone ja võidaksid rohkem raha.

Wylde mänguautomaadis Pechki on Kolobok-Muffin. Ta võib asendada võidukombinatsioonis mis tahes sümbolit, välja arvatud jackpot ja boonus, ning toob ka päris palju raha. Kolme, nelja ja viie koloboki kujutise eest võib õnnelik mängija saada 100, 500 ja 2000 koefitsienti.

Kõige kasumlikum sümbol – jackpot – slotis on suurte silmadega musta kassi kujutis. Kass osutub väga suuremeelseks loomaks ja toob kaasa päris maitsvad koefitsiendid: 200, 1000 ja 5000 kolme, nelja ja viie jackpot-sümboli eest aktiivsel real.

Järgmisena on pärast jackpoti ja wild’i kasumlikkuse järgi kujutatud meekannu – üks külade peamistest toitudest. Pott osutub mitte lihtsaks, vaid täis rikkust ja kerget raha. Kes kogub kolm, neli ja viis potti samale aktiivsele reale, võidab 30, 100 ja 500 krediiti suurused auhinnad, mis on paigutatud reale.

Samovar on neljas kõige kasumlikum sümbol, kuid seda leidub rullikutel üsna tihti. Kolme, nelja ja viie sellise kujutise puhul aktiivsel real toob samovar kaasa 20, 50 ja 200 võidu.

Balalaika on üks vanimaid muusikainstrumente. Slotis Pechki on ka see sümbol leidnud oma rakenduse. Balalaika toob koefitsiendid 10, 30 ja 100.

Suki on tulude poolest järgmine. Nad toovad kaasa koefitsiendid 5, 10 ja 50 kolme, nelja ja viie pildi puhul rea kohta. Harmoonika seevastu toob veelgi vähem. See, kes kogus kolm, neli või viis harmoonikat aktiivsele liinile, ootab 3, 5 ja 20 krediiti iga paneku eest.

Madalaim maksev sümbol on tainaga rullileht, millest on slot’i peategelane. Kolme, nelja ja viie sellise pildi eest, mida osaleja liinile kogub, saab ta koefitsiendid 2, 3 ja 10. Hoolimata madalast maksumusest on rullileht ja tainas väga levinud ja võidukombinatsioonid on samuti sagedased, nii et nende madalat maksumust kompenseerib nende esinemise sagedus.

Pechki mänguautomaadi boonusmäng

Nagu teisteski Igrosofti slotimängudes, on ka Keks mänguautomaadis kaks boonusmängu. Esimene on peamine ja aktiveerub kolme või enama tähemärgi uunikumiga.

Boonusmängu lemmikvaranduse ülesanne on väga lihtne. Peab valima ahju, mis on tainas või peidus kolobok. Kui mängija valib tühja ahju, boonusmäng lõpeb. Kui kõik viis ahju on täis või avatud ahju on kolobok, siis läheb boonusmäng teise vooru.

Teises voorus väheneb mängija võiduvõimalus 50%-ni. On kaks põõsast, ühe taga on hall ja näljane hunt ja teise taga hea kolobok. Mängija ülesanne on valida see põõsas, kus asub kolobok. Kangelane on väga helde olend, nii et ta premeerib heldelt seda, kes aitab teda leida.

Riskimängu pilu Keks

Teine boonus hasartmänguspetsialistidele on kasumlik riskimäng. See on üsna tavaline ja seisneb kaardi äraarvamises. Enne hasartmängija slotiautomaadis Keks postitatud viis kaarti, millest üks on diiler ja kõigile nähtav. Mängija ülesanne on ära arvata, milline ülejäänud neljast särgist on peidetud kaart, mille väärtus on suurem kui diileril. Kui hasartmänguprofi võidab, saab ta võimaluse uuesti mängida. Kui ta kaotab, läheb kogu tema raha majale.