Raudmees 3 mänguautomaat loob rauda, mis muutub kullaks, sest Raudmees 3 on värviline uue põlvkonna slot, millel on helded progressiivsed jackpotid.

Iron-Man-3-slot

Selle mänguautomaadi lõi Playtech 2013. aastal ilmunud samanimelise filmi põhjal. Selle mänguautomaadi ilmumine on kahtlemata rõõmustanud mitte ainult ulmefilmi fänne, vaid ka hasartmängusõpru.

Kuidas mängida Raudmees 3

Mänguautomaadil Iron man 3 on viis rullikut ja kolm rida pilte ekraanil. Mängimiseks saad aktiveerida suvalise arvu ridu, mida on kokku 25. Võimalikud liinipanused ulatuvad 1 sendist kuni 8 dollarini ning ühe keerutuse kogusumma võib ulatuda 200 dollarini.

Mänguautomaat Iron Man 3 pakub mitmesuguseid funktsioone, sealhulgas mitmeid konkreetseid tegelasi, tasuta keerutusi koos originaalfunktsioonidega, uuesti pöörlevaid rullikuid, progressiivseid jackpoteid. Masinas ei ole riskimängu, kuid see ei takista seda slotit olemast üks kõige kasumlikumaid oma virtuaalsete kolleegide seas.

Võidukombinatsiooni moodustamiseks on vaja vähemalt kahte või kolme sama pildi venitamist järjest, alustades esimesena asuvast trumlist. Spinni kohta võidetud summad kantakse koheselt kontole.

Kirjeldatud masina teoreetiline tootlusmäär on 93,02%. Need arvud võivad tunduda madalad, kuid tuleb märkida, et need on saadud ilma progressiivseid jackpoteid arvesse võtmata, ja nagu te teate, suureneb jackpotide suuruse kasvades ka tootlus.

Mis puutub kasutajaliidesesse, siis see on täielikult venekeelne ja ei vaja seetõttu mingeid täiendavaid selgitusi.

Raudmehe võidu märgid

Loomulikult on iga pilt, mida kasutatakse mänguautomaadis Iron man 3, on tihedalt seotud sisu blockbuster. Pilguga on selge, et mänguväljal on lahti terve film. Siin saab näha Tony Starki ennast, kohtuda Killiani ja Mandariniga – tema ohtlike ja kavalate vaenlastega, imetleda ebatavalisi kostüüme Iron Man, mis on esitatud mudelite Iron Patriot, War Machine ja Mark 42 näol. Lisaks on mängukaartide märgid, mis algavad üheksaga ja lõpevad ässaga.

Kui samal ajal on 1. rullikul Mark 42 kujutis, War Machine – 3. ja Iron Patriot – 5. rullikul, saab mängija võimaluse rullid uuesti keerata, ja sel juhul teeb tema asemel määra kasiino.

Raudmees 3 mänguautomaadi erilised ikoonid on wild (tuumareaktor) ja scatter (mängu logo).

Wildi leidmine võimaldab teil saada rohkem võidukombinatsioone, sest see muutub koheselt mis tahes muuks pildiks, mida on vaja võidujärjekorra moodustamiseks. Lisaks on reaktoriga pildil endal palju väärtust, sest kõige soodsamal viisil suurendab see tehtud panust 10 000 korda. Sellisele auhinnale tasub slotis Iron man 3 tähelepanu pöörata.

Reaktoriga pilt ei suuda asendada ainult pildi scatterit. Kolm, neli või viis scatterit suurendavad sinu võitu oluliselt ja viivad Hall of Armor boonusmängu automaatsesse käivitumisse.

Boonusmäng Iron Man 3 slotis

Boonuslahingus, mille nimi on Hall of Armor, on kolm erinevat lisafunktsioonidega freespin-režiimi. Mark 42 režiim annab mängijale 10 tasuta spinni koos külmuvate wildidega; sõjamasinas on 8 sellist spinni ja täiendavad wildid; Iron Patriot’is on 15 tasuta spinni, mille jooksul rakendatakse dünaamilist kordajat 2 kuni 5. Mängija võib valida kummagi režiimi. Lisaks võivad freespinnid jätkuda lõputult.

Kas sa tahad jackpotit?

Mänguautomaadil Iron Man 3 on mitu akumuleeritud jackpotit, mis on moodustatud 0,99% tehtud panuste ülekandmise teel auhinnafondi. Meet jackpot õnnelik võitja eriline voor, kus lemmik õnn valida juhuslikult rakkude mänguväljal. Kasti taga on jackpot sümbol. Kui mängija leiab kolm identset sümbolit, saab ta vastava jackpoti. Iga ootamatu jackpoti minimaalne suurus on 50, 500, 5000 ja 100 000 dollarit. Loomulikult ei pääse mängija Iron man 3 mängus ilma rahata võideldes progressiivsetele jackpotitele ligi.

Seega on mänguautomaat Iron man 3 igati suurepärane. Hämmastav graafika, lummav animatsioon, suurepärane muusika, ainulaadsete funktsioonide olemasolu – seda leiab mängija sellest ilusast slotist.

Lisaks on lihtsate auhinnakombinatsioonide võidud üsna suured ja lisaks sellele on slotil võimalus võita progressiivseid jackpoteid. Lisaks võimalus mängida tasuta ilma registreerimata annab teile usaldust oma võimete, sest põhjalikult uurida mänguautomaadi Iron Man 3, nii et siis mängu ajal pärisraha, saada maksimaalset naudingut ja saada omanikuks kolossaalsed auhinnad.