Sharky mänguautomaat räägib kavalast piraatidest meremehest, kes kogub lõdvalt tasuta keerutusi ja boonuseid dingi slotis.

sharky-slot

Ainulaadne mänguvõimalus populaarse aardejahi teemal on kahtlemata Pirate Sharky mänguautomaat. See slot võimaldab teil täielikult kogeda mere vallutamise atmosfääri, tõusmata oma mugavast toolist. Et saada meremeheks, pead ennast harima vaimu ja julgust. Ära kõhkle ja proovi kätt mõnes teises ametis, kõigil ei ole selleks võimalust. Seda pakub pilu Shark, mille teine nimi on Fisherman.

Lõputu tung mereseikluste järele ei jäta sind maha ja sa tunned, et sügaval sisimas istub julge piraat. Tahad teada, kas oled valmis mereseikluseks? Siis mängi eelmainitud slotit, mis põhineb meretormi, röövli Sharkey loosil. Sind ootavad ees mäed täis kulda, palju ohte ja ägedad lahingud. Nii et algab ainulaadne ja hämmastav reis vaprate korsarite maailma.

Kuidas mängida Sharky mänguautomaati

Mänguautomaadil Shark on viis rullikut ja üheksa rida. Esimesena valite oma panuse vahemikus 1 kuni 100 krediiti ja aktiivsete liinide arvu. Klõpsates keskel asuvatel numbritel, saad määrata, mitu rida soovid panustada. Rakendades klahvi bet one, saad järk-järgult tõsta panustatud summat või valida kohe maksimaalse summa, klõpsates kirjale bet max.

Mängida tasuta tuhat krediiti. Rullide liikumine algab klõpsates start. Auhinnafoorid on need, mis algavad välimisest rullikust ja ulatuvad vasakult paremale. Kasutades abiklahvi, saate põhjalikult teada kõik mänguautomaadi Pirate Sharky üksikasjad.

Märgid ja kordajad mänguautomaadis Sharky

Märk, mis rikastab maksimaalselt kavalat aardeotsijat, on piraat Sharky kujutis. Juba 1 pilt koos piraadiga suurendab seatud summat 2 korda ning kaks, kolm, neli või viis sellist pilti suurendavad määra vastavalt 5, 100, 1000 ja 5000.

Lisaks võib piraadi pilt asendada teisi sümboleid, välja arvatud kompassi, mis toimib scatter-sümboliks, samuti purjelaeva ja saare – mille ilmumine viib tasuta keerutusteni. Vältimatu abimehe meremehe – kompassi – koefitsiendid on numbrid nagu 5, 20, 100 selle märgi 3, 4, 5 joonise puhul ning purjelaeva ja saare – number 5. Lisaks korrutatakse kõik need kordajad asjaomaste joonte arvuga.

Väga hästi täiendada konto õnnelik meremees pilte papagoi päikeseloojangul, kirstu kuldmüntidega ja kaks ristatud mõõgad. Väiksem panus rahakotti, kuid ka käegakatsutav, toovad kaardisümbolid 9, 10, J, Q, K.

Sharkey’s slotis kahekordistumine

Iga summa, mida mängija teenib mänguautomaadis Sharky ühe eduka rullikute keeramise eest, on alati võimalik kahekordistada. Selleks tuleb vaid nõustuda riskimänguga, vajutades topelt. Seejärel tuleb ära arvata: mis värvi mängukaart – must või punane, vajutades vastavat nuppu. Kui valik on õige, kahekordistatakse vooru eest teenitud summa ja õnnesoovija võib edasi mängida, kui mitte, siis põletatakse. Lisaks on õnnemängijal alati võimalus riskimängu igal ajal lõpetada.

Väikese dingi saladus

Mänguautomaadis Shark fall samal ajal pilte purjekas ja saar vallandab 10 freespinni, mis ei ole päris tavalised. Asi on selles, et pärast selle ilmumist laev muutub paadiks, mida juhib piraat ja liigub trummid vasakult paremale järgmisel spinnil.

Piraadiga dingi asendab edukalt auhinnakombinatsioonis puuduvad sümbolid, välja arvatud kompass, brigant ja saar. Tuleb märkida, et pärast spinni lõppu ilmuv laevakirstu kõrval kuldmüntidega annab mängijale 18 kuni 450 krediiti.

Kui aga piraat kohtub haiga, lõpeb tema teekond, kuid ainult selle piraadi, sest iga välja kukkunud laev muutub taas piraadiga dingiks. Kõigele lisaks saab õnne isand vabakäikude ajal võimaluse taasavastada koos briganti ja saare sümboleid ning see tähendab 10 lisakäiku tasuta spinni.

Aastal slot Pirate Sharkey ja on võimalus Autoplay, töötab väsinud piraat, ei ole natuke stressi, saab ka Frispinov.

Tänu oma ebatavalisi funktsioone Sharky mänguautomaat võimaldab kõik oma fännid kiiresti teha suur võit. Lisaks lahing elementidega mere, otsides peidetud aarded – tegevus väga põnev, tuues farthing spetsialistid mitte ainult vapustav võitu, vaid ka suurepärane meeleolu.

Sind ootab uskumatu ja ohtlik teekond, mida sa kunagi ei unusta! Ära jäta võimalust ennast proovile panna!