Blackjack annab isegi algajale esmaklassilise võimaluse saada lahedaks miljonäriks vaid ühe kaardikäega, sest Blackjack on tipptasemel maailmatasemel hasartmängumäng, kus võidetakse auhindu.

netent_blackjack

Raha teenimiseks on palju võimalusi. Mõned eelistavad stabiilset palka, mõned tahavad koheselt rahuldust, ja viimaste puhul on riskimine tavaline. Just selliste seiklejate jaoks on loodud hasartmängude meelelahutus, mille hulka kuulub ka Blackjack.

Tänapäeval on traditsioonilisel Blackjackil virtuaalsetes kasiinodes suur hulk konkurente, sealhulgas pokker, rulett ja armee erinevaid mänguautomaate. Samal ajal on see siiski tänapäeval endiselt kõige populaarsem hasartmängumäng online-kasiinodes.

Põhjus on selles, et Blackjack, täpsemalt selle teatud liigid, võimaldab suure tõenäosusega võita isegi algajatel, kes ei tea eriti hästi, mida nad peaksid tegema. Seetõttu võib iga mängija mitte ainult kogeda adrenaliinirõõmu, vaid ka parandada oluliselt oma rahalist tervist.

Kuidas mängida Blackjacki

Sõltumata teie valikust, peaksite teadma, et võrreldes ruletiga on teil selles mängus palju suurem tõenäosus võita, kusjuures kasiino privileegid on kõige madalamad. Sinu võiduvõimalused sõltuvad sellest, kui palju Blackjacki vorme on leiutatud, sealhulgas vahetus, mini-, kuuekesi-, ühe-, pro-, avalik-, 21- ja pontoonmängu.

Kuna kasiino eelis on minimaalne ja mängija enda tegevusel on otsustav mõju tulemusele, on Blackjackis mängimine väga tulutoov ja võimaldab teenida päris raha. Teie võiduvõimalused, eriti kui te alles alustate, suurenevad märkimisväärselt, kui kasutate erinevaid professionaalide poolt välja töötatud strateegiaid.

Kuid enne, kui kaotate oma raskelt teenitud raha, eriti kui teil puudub igasugune kogemus, peaksite kindlasti proovima kätt tasuta režiimis. Ainult sellise treeningu käigus leiad mängu, mis sulle täielikult sobib. Üks versioon arvukatest reeglitest teeb mängu üsna keeruliseks, samas kui teised väga ranged reeglid ei anna osalejale vähimatki eelisõigust. Ainult tasuta pikaajaline harjutamine võimaldab teil määrata selle uskumatult populaarse hasartmängumängu parima versiooni teie jaoks.

Kui soovite õppida Blackjacki mängima mitte põhitasemel, vaid omandada kõige keerukamaid ja produktiivsemaid strateegiaid, siis peaksite lähemalt tutvuma ühe teki Blackjackiga. Juba nimest selgub, et selles mängus kasutatakse ainult ühte kaardipakki ja seetõttu on võimalik rakendada vanimat kaardide lugemisel põhinevat võidustrateegiat.

Pigem ahvatlev on uustulnukatele nn avatud Blackjack, kus diileril on korraga mitte üks, vaid kaks avatud mängukaarti. Selle tulemusel kahekordistub mängijale kättesaadav teave diileri käe tugevuse kohta, mis on muidugi väga kasulik oma strateegia väljatöötamisel.

Blackjacki põhilised hasartmängureeglid

Blackjackis on peamine eesmärk võita diilerit. Tuleb öelda, et sa ei saa võidelda teiste kaasmängijate vastu, seega ei ole võimalik pidada mitme mängija võistlust. Black Jackis kasutatakse 1 kuni 6 kaardipakki, millest igaühes on 52 kaarti. Mängus osalevate tekkide arv mõjutab otseselt teie võidu tõenäosust.

Iga kaart annab mängijale kindla arvu punkte. Nende summa ei tohiks saada rohkem kui 21. Kõige tugevam mängukombinatsioon on Blackjack, mis on lihtsalt võrdne 21 punktiga. Kaartide väärtus kuni 10 langeb kokku punktide arvuga, mida need annavad õnnelikule mängijale. Kuningas, kuninganna ja bakk annavad mängijale 10 punkti, samas kui äss annab heldelt kas 11 või 1 punkti.

Tavaliselt on proffil kolm lisakasti, mis annab mängijale võimaluse mängida 3 kätt. Eeldusel, et esimeses jaotuses saab mängija kahe ässa omanikuks, on selles hasartmängus lubatud jagada kaardid 2 aktiivseks käeks.

Võistluse alguses peab mängija tegema panuse valitud kastide arvule. Diiler jagab 2 kaarti, kusjuures üks kaartidest on avatud. Nii mängija kui ka diiler võivad võtta lisakaarte, pidades meeles, et 21 punkti ületamine tähendab kohest kaotust.

Samuti on oluline teada, et diiler lõpetab kaartide võtmise, kui tema punktisumma võrdub 17-ga. Järelikult on võimalus võita, kui punkte on ainult 18. Kui tekib viik, makstakse Blackjacki meistrile tagasi nii lisa- kui ka algne panus. Et mängu muudest peensustest oleks lihtsam ja kiirem aru saada, on parem neid õppida tegeliku mängimise ajal.

Blackjack on väga põnev mäng, mis võimaldab anda endast parima; võitmiseks on vaja teravat mõistust, suurt intuitsiooni, suurt lahedust ja riskivalmidust.