Prantsuse ruleti ainulaadne võlu võidab järk-järgult üha rohkem ja rohkem mängureid, sest prantsuse ruleti puhul on mängija risk, kui kõik muud asjad on võrdsed, minimaalne.

french-roulette-pro-series-netent-free

Ruletti on pikka aega kutsutud hasartmängude kuningannaks. See ilmus Euroopas juba 18. sajandi lõpus. Peaaegu kohe pärast selle ilmumist võitis see vana maailma asutustes meeletu populaarsuse ja tõi kõigile asutuse omanikele tohutult raha.

Erinevalt paljudest kaasaegsetest mängudest on rulett väga vähe muutunud. Ilmnesid vaid mõned reeglid ja variatsioonid, kuid need olid iseloomulikumad Ameerika või Euroopa gurmaanidele.

Ruletti võib jagada kaheks peamiseks tüübiks: Euroopa rulett ja Ameerika rulett. Väliselt erinevad nad ainult ühe (Euroopa) või kahe (Ameerika) nullidega välja olemasolu poolest. Kuid kui kaevuda veidi sügavamalt reeglitesse, siis näete, et ameeriklaste puhul ei ole mõned Euroopa panused võimalikud, kuid selle asemel on neid, mis on võimalikud ainult Ameerikas.

Euroopa ruletil on ka palju variante, millest üks on Prantsuse rulett. Prantsuse ruletti nimetatakse õigustatult kõige tulutoovamaks ja kõige lojaalsemaks. Prantsuse ruletti saab mängida paljudes online-kasiinodes üle kogu riigi, aga ka üle maailma.

Kuidas mängida prantsuse ruletti

Kõige esimene erinevus prantsuse ruleti vahel on selle välimus. Kõik kirjad on prantsuse keeles, mis on kogenematuile inimestele üllatuseks.

Neile, kes prantsuse keelt ei oska, on soovitav õppida ära põhifraasid prantsuse keeles, sest need tulevad igal juhul kasuks:

 • Paar – isegi.
 • Impair – paaritu, paaritu arvud.
 • Mangue – esimesed 19 numbrit. Esimene pool.
 • Passe – numbrid 19 kuni 36. See on teine pool.

Rohkem visuaalseid erinevusi tavalisest, Euroopa ruletist, prantsuse vaste ei ole. Kõik samad numbrid 1 kuni 36, kõik samad üksikud nullid väljal.

Kuid lisaks välistele erinevustele on erinevusi ka reeglites ja panustamises. Need on põhjus, miks paljudele mängijatele Prantsuse rulett nii väga meeldib.

La Partage’i reegel on prantsuse ruleti kõige tulusam omadus mängijate jaoks. See reegel võimaldab teil võita tagasi poole oma panusest, kui nulli tabatakse. See toimib ainult siis, kui mängu mängitakse fikseeritud koefitsiendiga. Seega, kui kasutate seda võimalust, saate kaitsta end nulliga seotud kaotuste eest.

Teine huvitav reegel, mis samuti kaitseb kallutatud kaardimängus nullist tulenevate ootamatute kaotuste eest, on En Prison. See on niinimetatud panuse külmutamine, kui tabatakse null. Kui null tabatakse võrdse panuse mängus, kantakse mängija panus üle järgmisesse vooru. Seega saab kasiino võita ainult siis, kui null tabatakse kaks korda, mille tõenäosus on 1:1296. Selliseid panuseid kaotavad mängijad harva.

Panustamine ja kasum Prantsuse ruletis

Nüüd on aeg rääkida koefitsientidest. Prantsuse ruletis leidub nii tavalisi Euroopa panuseid kui ka spetsiifilisi panuseid, mis on ainulaadsed ainult prantsuse ruletile.

Alustame tavapärastest. Panustamine paaris- või paaritu koefitsiendile:

 • Paaritu või paaritu;
 • Punane või must;
 • Panustamine pooleks. Esimene 1-18, teine 19-36.

Väljamaksed on 1:1.

 • Panused kümnetele või veergudele.

Väljamaksed on 2:1.

 • Panustamine mis tahes numbrile;

Väljamakse on 1:35.

 • Panustamine kahele numbrile korraga;
 • Panus kolmele numbrile korraga;
 • Panus neljale numbrile korraga ristiga;
 • Panustamine neljale numbrile korraga ruuduga;
 • Panus kuuele numbrile, mis on kahel real.

Väljamakseid arvutatakse igal juhul eraldi.

Nüüd konkreetsete panuste kohta, mida võib leida ainult Prantsuse ruletis:

 • Voisins du Zero. See on väga huvitav panus. Mängija panustab 17 numbrile, mis ümbritsevad laual olevat nulli;
 • Tiers du Cylindre. Panus 12 numbrile, mis asuvad nulli vastas;
 • Panus ülejäänud kaheksale numbrile;
 • Finales en Plein. Konkreetne panus, mille puhul mängija panustab kõigile numbritele, mis lõpevad sama numbriga. 5,15,25,35.
 • Finales a Cheval: Peaaegu sama, mis eelmine, kuid sel juhul panustab mängija numbritele, mis lõpevad kahe erineva numbriga. Näiteks: 4,6,14,16,24,26,34,36.

Igal juhul arvutatakse võidukoefitsiendid erinevalt ja isegi sama panuse puhul võivad need olla erinevad.

Üldine mulje

Prantsuse ruletti peetakse õigustatult kõige mängijasõbralikumaks. Lisaks sellele, et selles on võimalusi, kuidas kindlustada mängijat ebavajalike kaotuste vastu, kui mängitakse võrdsetel tingimustel, on selles ka mõned huvitavad panused, mis võivad tuua tohutut kasumit.

Ruletti mängimine on väga huvitav ja lõbus, isegi pärast sajandat mängu. Inimesed, kes on väsinud mänguautomaatidest, kus kasutaja roll piirdub ühe või kahe nupu vajutamisega, leiavad selle, mida nad on otsinud – võimaluse mõjutada sündmuste käiku.

Prantsuse ruleti puhul määrab iga teie tehtud otsus, kas te võidate või kaotate. See sõltub täielikult mängijatest.