Aztec Gold mänguautomaat meelitab suurt osa online-kasiinode regulaarsetest külastajatest, see on tõeline legend hasartmängumaailmas – arendaja MegaJacki mänguautomaat.

Sellel on särav, meeldejääv stiil, suurepärane muusika, palju meeldivaid üllatusi ja, nagu selgub, hea tasuvus. Kui esimesed vallutamata maade vallutajad astusid asteekide territooriumile, olid nad sõna otseses mõttes vapustatud seal ladustatud kulla hulgast. Ole kindel, et ka mänguautomaat peidab endas lugematuid rikkusi.

Mänguautomaat Aztec Gold on aastaid tagasi loodud “vanade” slotide esindaja, kuid see ei mõjuta selle kvaliteeti – paljud moodsad 3D-graafika ja rohkete boonustega kujundused tunduvad igavad ja ebahuvitavad. Mänguautomaati saab kasutada kahes režiimis – tasuta ja ilma registreerimiseta, samuti pärisraha eest. Seega on tootja hoolitsenud nii kogenud mängijate eest, kes mõistavad ja kontrollivad oma tegevuste järjekorda, kui ka uustulnukatele, kes on hasartmänguruumis uued. Kui oled saanud koolituse ja muutunud oma võimetes kindlamaks, võid alati minna tasulise mängu juurde ja proovida rikkamaks saada.

Kuidas mängida Aztec Gold mänguautomaati

Sõltumata mängurežiimist puutuvad kasutajad alati kokku samade piltidega, mis on hasartmänguseikluse peategelased:

  • Toad
  • Indiaanlane
  • kuldne mask, mis on wild-sümbol
  • pantter
  • kotkas
  • tomat
  • mais
  • draakoni pea
  • Püramiid, mis käivitab boonusmängu.

Selleks, et kombinatsiooni saaks pidada võidukombinatsiooniks, peab reas olema 3 või rohkem sümbolit. Erandiks on draakoni pea – 2-st piisab ja 5 sellist sümbolit annavad kindla jackpoti.

Šamaani mask võib ilmuda ainult rullikutel 2,3 ja 4 ning kasutades “wild” funktsiooni, asendab see auhinnakombinatsioonide moodustamisel kõiki pilte, välja arvatud püramiidi. Mask asendab ka kõrvalolevaid sümboleid, kuid ainult samal rullikul, kuhu see paigutati.

Scatter-sümbol ehk hajutussümbol mänguautomaadis Gold of Aztecs, on värvilise linnu pilt, mis meenutab pigem vapustavat draakonit. Ta ei pea olema reas, piisab 3 tükkidest, mis on hajutatud üle mänguvälja, nii et kombinatsioon loetakse auhinnaks.

Sümbolite koefitsiendid on näha spetsiaalses tabelis, mis näitab minimaalset ja maksimaalset arvu, mis võib ekraanil ilmuda, samuti igale numbrile vastavat kordajat.

Slot’i Aztec Gold ainulaadsus

masina eripära on see, et mängijal on õigus otsustada, millal trummid peatada. Õige kogemuse, leidlikkuse ja kiire reageerimisvõime korral saab kasutaja hõlpsasti reguleerida sümbolite auhinnajärjekorda ja rikastuda mõne sekundiga.

Masin koosneb tavalisest 5 rullikust ja 21 reast, mille arv võib olla mis tahes paaritu 1 kuni 21. Valikut reguleerib “Line” nupp “+” ja “-” märgiga. Panus varieerub 1 kuni 10 krediiti, seega on maksimaalne summa 210 krediiti. Panus valitakse nupu “Bet” abil. Käivitage rullid ja oodates õiget aega, saate nende liikumise peatada, klõpsates “Hold”.

Veel üks huvitav funktsioon masinas on selle muusikaline saatemuusika. Mängu ajal on kuulda iidseid muusikainstrumente ja kui mängija võidab, hakkavad mängima maagilised pillid, mis annab ainulaadse tunde!

Boonused ja auhinnad mänguautomaadis Gold of Aztecs

Püramiidi sümboli kolmekordne või suurem arv ükskõik kus rullikutel 3,4 või 5 käivitab boonusvooru. Tähelepanu kasutaja esitatud 6 püramiidi, millest tuleb valida sobiv masin ise küsib teid, mida tasub vajutada, kuid usaldada seda või mitte – igaüks otsustab. Kui vastus on õige, saab mängija soliidse korrutamise või super-boonuse.

“Teemantpüramiid”, mis avaneb pärast eelmist mängu, tegeleb rakkude valimisega. Neid on kokku 5 reas 5 – mängija valib ühe korraga, saades järk-järgult auhindu. Kui madu tabatakse, siis boonusvoor lõpeb, kuid eelnevalt teenitud summa jääb alles. See tähendab, et mängija ei kaota põneva mängu ajal midagi, kusjuures tal on kõik võimalused teenida superboonust.

Traditsiooniliselt on slot Gold of Aztecs riskimäng, mille õigus ilmub igaühele, kes on kogunud võidukombinatsiooni. Selle kahekordistamine juhtub, kui külastaja valib 4 kaardist suurema vanuselt diileri kaardi. Selles voorus on kõik õnne peale. Kui mängija teeb vea, siis paraku jääb võit kaotsi.

Slot Aztec Gold pakub kõigile võimalust sukelduda ohjeldamatusse seiklusesse aarde otsimiseks. Maksimaalne maht, suurepärane graafika, suurepärane muusika ja lihtne kasutamine muudavad teie vaba aja veetmise helgemaks ja huvitavamaks ning rahakott on täis.