Kangaroo mänguautomaat annab igale külastajale kuuma austraalia positiivse meeleolu, Kangaroo slot on lõbus ja sellel on suurepärane ja väga kasumlik riskimäng.

Kas sa tahad näha kängurusid, kes võitlevad tulnukate vastu? Siis peate mängima seda imelist ja lõbusat mänguautomaati. Naljakas ja hästi joonistatud graafika paneb sind lahingu keskele.

Kui oled kosmosefilmide fänn – ära kõhkle ja mine sellesse suurepärasesse ja suurejoonelisse slotisse ning naera südamest koos naljakate kängurude ja teiste loomamaailma esindajatega, kes ei säästa ennast võitlemast teiste tsivilisatsioonide sama naljakate esindajatega.

Kuidas mängida Kangaroo mänguautomaati

See mänguautomaat koosneb 5 pöörlevast rullikust, mis asetavad mänguväljale kokku 15 pilti. Maksimaalne liinide arv on siin 25 ja seda saab hõlpsasti soovi korral muuta.

Sellel gaminatoril on kaks unikaalset sümbolit ja huvitav riskimäng, mis on eriti rahuldust pakkuv. Lõppude lõpuks ei ole see ligilähedaseltki igav kaardimäng. Muide kaardiväärtused puuduvad rullikute slot Kangaroo, et ka see ei saa vaid rõõmustada.

Kõik pildid näitavad kas loomi või lahedaid tulnukaid ja nende vidinaid. Ainuke kaart, mis üldteemast välja paistab, on elevandi joonistus. Kuidas ta imekombel Austraaliasse sattus, ei ole selge. Ilmselt oli see ka arendajate idee, et asi veelgi lõbusam oleks.

Üldiselt on GloboTechi arendajad hiilgavalt püüdnud ja loonud lihtsalt suurepärase mänguautomaadi, eemaldades või asendades kõik ebavajalikud ja igavad veteranide mängijad. Ja esitasid selle asemel midagi uut ja huvitavat.

Muuhulgas loob isegi üks wild-sümbol, mis ilmub kõige vasakpoolsemale rullikule, kombinatsiooni. Ja mõnikord on see üsna kasumlik. Kombinatsioonid tekivad siin tavalise põhimõtte järgi – paar ühesugust, alustades kõige vasakpoolsemast rullist.

Pilte slotis Kangaroo

Nagu eelnevalt mainitud, sisaldab mänguautomaat Kangaroo erinevaid sümboleid ilma kõigi klišeeliste kaardinimetusteta. Kõik pildid on värvilised ja hästi joonistatud. Ja samas võivad tuua häid võite.

Näiteks emakänguru koos oma poegadega, kapslis magav tulnukas ja lendav taldrik kogu mänguliini hõivamisel võivad suurendada sinu võidud 50 korda. Austraalia kõrb koos kängurude rahvahulga ja seletamatult kuumarabandusse sattunud elevandiga toovad sulle kordaja x100.

Tühi tulnukate maandumiskabiin võib suurendada teie krediiti 200-kordselt, samas kui lugenud vana känguru koos ajalehega suurendab seda 500-kordselt. Lõpuks suurendab “Ettevaatlik känguru” sümbol 5 rullimisel sinu väljamakseid mitte vähem kui x1000 võrra. Ja see ei ole slotis suurim väljamakse.

Jackpoti võidad, kui saad 5 naljaka tulnuka kombinatsiooni, millel on akvaarium peas ja 4 jalga, mis on ühtlasi ka wild-sümbol. Selline kombinatsioon maksab kuni 5000-kordse rea panuse.

Muu hulgas võib see pilt asendada mis tahes sümbolit mängus, et luua võidukombinatsioone. Ainus sümbol, mis ei saa asendada wild’i, on scatter- või hajutussümbol, kuidas iganes sa seda nimetad.

See kujutis on rõõmsameelse känguru kujul, kes kostitab kõiki värskendava veega, ilma milleta on väga raske Austraalia kõrbes võidelda. Selle pildi juures on hea see, et eduka kombinatsiooni moodustamiseks ei pea see rivis olema. Piisab vaid ühest ilmumisest trummidel vähemalt kolmest sellisest pildist, et saada oma tasu. Lisaks kõigele muule peale krediitide annab selline kombinatsioon sulle 10 tasuta spinni.

Kangaroo mänguautomaadi juhtpaneel

Juhtpaneel slotis Kangaroo on juba ammu tõlgitud vene keelde ja väga lihtne, nii et selle kirjeldamisel ei ole mõtet pikemalt peatuda. Kõik, mida mängu mängimiseks vaja on, leiad reeglitest ja väljamaksete suhte tabelist, mis on muide ka eesti keelde tõlgitud. Neid saab leida, klõpsates “Abi”.

Riskimäng

Tuntud kahekordistamismäng nõuab erilist tähelepanu. Selles puudub igasugune vihje kaartidele, mis ei saa mitte meeldida regulaarseid mänguautomaate. See muutub kättesaadavaks iga eduka kombinatsiooni väljal.

Kui võtate riski vastu, seisate silmitsi kõrbega, kus on kuivanud puud ja 2 geisrit, mis on korgistunud. Känguru seisab kõrval ja palub teil valida kahe geisri vahel. Kui valid selle, kus vesi voolab, õitseb kõrb ja võidad topelt raha.

Seejärel antakse sulle võimalus uuesti õnne proovida. Kangaroo mänguautomaadi võidukordajad on esitatud ekraani vasakul küljel, kusjuures suurim kordaja on x512. Ja milline teine slot võib uhkeldada sellise riski suurenemisega. Kui sa ei oska ära arvata ja vali geisrit, siis kaotad ja kahjuks kogu oma raha.

Võta vastu tulnukad Kangaroo mänguautomaadis, sest sinule makstakse sinise planeedi eduka kaitsmise eest kopsakaid igivanaid, rääkimata hullumeelsetest boonustest riskimängus!