Mingi dünastia mänguautomaat kutsub külastama iidse Hiina maailma, koos Mingi dünastia slotiga uurite sügavuti mitte ainult taevase impeeriumi kultuuripärandit, vaid ka selle boonuseid.

dynasty-of-ming-slot

Jällegi on siin järjekordne celestial-teemaline slot. Seekord minnakse ajas tagasi Mingi dünastia aega. Keskmine Kuningriik oli tol ajal, kui valitses see dünastia, üks rikkamaid ja võimsamaid riike. Mingi dünastia mänguautomaadiga saad sukelduda nendesse aegadesse ja tulla sealt tagasi väga rikkana. Lõppude lõpuks keerleb Mingi dünastia ümber muu hulgas palju mõistatusi ja müsteeriume, mida sa pead lahendama.

Ettevõte Novomatic hästi tehtud, luues selle mänguautomaadi. Hästi joonistatud graafika ja kontrollib pilu on lihtsalt tipus, ja kohalolek 2 unikaalne tähemärki ja lihtsalt suur väljamaksete suhe teeb mängu veelgi atraktiivsemaks.

Piisab mõtlemisest, pane oma draakonimask ja edasi seiklustesse, põnevust ja rikkust taevase impeeriumi!

Kuidas mängida Mingi dünastia mänguautomaati

Ja nagu alati, on Novomatic’i arendajad tõusnud olukorra kõrgusele, luues järjekordse mängutööstuse meistriteose. Mingi dünastia mänguautomaadi kaunilt renderdatud graafika ja suurepärane muusika sukeldab sind iidse Hiina maailma. See on rahvas, mis on sajandeid olnud kultuuriliselt ja tehnoloogiliselt ülejäänud maailmast erinev.

Lõppude lõpuks leiutati selle dünastia ajal püssirohi ja ilutulestik. Ja kõik reisijad, kellel oli õnne seal käia, kirjeldasid seda riiki kui midagi vapustavalt ilusat ja uskumatut. Mingi dünastia mänguautomaat on täielikult kooskõlas paar sajandit varem kehtestatud parameetritega.

Sellel on 5 pöörlevat rullikut, mis näitavad ekraanil kokku 15 erinevat sümbolit. Samuti on 9 võiduliini, mille arvu mängija saab soovi korral muuta. Ja slotil on 2 unikaalsete funktsioonidega sümbolit ja mõned boonusmängud muudavad selle sloti ka väga kasumlikuks.

Dynasty of Mingi slotipildid ja nende omadused

Mänguautomaat Dynasty of Ming on varustatud paljude sümbolitega, mis vastavad antud teemale. Siin saate kohtuda keisriga, kes istub hobuse seljas. Ta on nn wild-sümbol. Keiser on piisavalt võimas, et asendada peaaegu kõiki sümboleid mängus ja muuta keerutus, mille eest sa ei saaks midagi, väga kasumlikuks.

Samuti kahekordistab ta kõik võidud, milles ta osaleb. Ja kui sa saad kombinatsiooni, mis koosneb ainult sellest sümbolist, siis saad koguni 90000 dollarit mitmekordistada. Kuidas on see kordaja?

Ainus sümbol, mida keiser ei julgeks asendada, on scatter-sümbol, mida esindab idamaise draakoni mask, taevase impeeriumi kõige võimsama olendi mask. See on see sümbol, mis annab sulle väljamakseid sõltumata selle asukohast. Ja kui sul on õnne ja lohe ilmub vähemalt 3, käivitab slot ise boonusmängu koos tasuta spinnidega.

Ka Mingi dünastia mänguautomaadi rullikutel võid hõlpsasti kohata erinevaid esemeid ja tegelasi tollest ajast: keisri naine, kaunid vaasid ja kaunistused ning isegi siin leiduvad kaardimärgid on kujundatud vastavalt mänguautomaadi teemale.

Selle mänguautomaadi juhtpaneel on veteranmängijatele ja kõigile Novomatic’i fännidele juba ammu tuntud. Kuid uustulnukatele peaks kõik lühidalt lahti seletama:

  • 1 – 9 rida – määrab aktiivsete liinide arvu;
  • Bet one – suurendab järk-järgult panust, käivitab riskimängu ja reageerib riskimängus punase kaardi peale;
  • Bet max – suurendab korraga maksimaalset panust, käivitab riskimängu ja vastab riskimängus musta värvi kaardile;
  • Start – käivitab 1 spinni;
  • Automaatne start – võimaldab rullikute peatusteta arvu keerutusi;
  • Paytable – avab akna, kus on üksikasjalikult kirjas mängureeglid ja esitatakse väljamakse summa iga kombinatsiooni puhul.

Dynasty of Mingi mänguautomaadi mänguautomaadi topeltvõidu mängimine

Niinimetatud riskimängu saab käivitada pärast iga võidukombinatsiooni, välja arvatud autoplay’s. Kui otsustate riskida, siis vajutage julgelt ükskõik millist nuppu, mis vastutab panuse tõstmise eest. Seejärel viib Mingi dünastia mänguautomaat teid ruumi, kus on peidetud kaart, ja teie ülesanne on ära arvata, mis värvi kaart on.

Juhul, kui leedi õnn on teie kasuks ja intuitsioon ei peta teid, suureneb teie krediit 2 korda.

Boonusmäng koos tasuta keerutustega

Muuhulgas on mänguautomaadil Ming Dynasty, nagu juba mainitud, ka boonusmäng koos tasuta keerutustega. See käivitub alles siis, kui mänguekraanile ilmub vähemalt 3 scatter-sümbolit. Siis ei saa sa mitte ainult 15 spinni kasiino kulul, vaid iga eduka kombinatsiooni eest selles režiimis saadav krediidisumma kolmekordistub. Mitte iga slot ei saa selliste boonustega uhkeldada.